Qnb Finansbank Ek Hesap Başvurusu

Türkiye’de ki en çok müşteri sayısına sahip bankalardan biri olan finans bank hizmetleri ile yıllardır müşterilerini memnun ediyor. Gerek kredi kartları gerek nakit ihtiyacında verdiği hizmetleri ya da yatırımcılara özel çalışmaları ile finansbank bir bankada olması gerek tüm özellikleri binlerce şubesi ortak kullanım ATM’si ile vermekte. Finansbank hizmetlerini şubelerden verdiği gibi online olarak ta sunmakta. En iyi tasarıma sahip internet sitesi ve cep şubeye sahip QNB finansbank ek hesap tüm işlemlerinizi birkaç tuş ile yapma olanağı veriyor. Banka her konuda ihtiyacınız olduğunuzda yanında. BU yardımlarından biri de ek hesap ile zor anlarınızda yanında oluyor. Finansbank ek hesap sahibi olmak son derecek olay bir işlem.

– Ek hesap başvuruları son zamanlarda bazı bankalar tarafından reddediliyor. Bunun sebebi bu ek hespaların her ne kadar kredi kapsamında olmasalar da “geciklemeleri halinde  faiz ödenmesi gereken borçlanma aracı” olarak literatürde yeri olmasındandır. O sebeple bazı bankalar bu ek hesap limitlerini belirlerken “kredi raporlarındaki spesifik verilere” bakmaktadırlar. Bu veriler arasında en önemli sayılan ve dikkat edilen ise “aktif toplamındır”. Yani hesabınızda açıldığı günden bu yana kaç ay boyunca aktifler pasiflerin aşağısında gezinmiş bu bilgiye göz atılır. Eğer ki borçlu yaşamayı “şiar edinmiş” bir kişilik iseniz pek tabi ek hesap başvurunuz reddedilecek veya kısmi kabul edilecektir.

Qnb Finansbank Ek hesaba Başvuru

Bankanın ek hesabını alarak sıkıştığınız anlarda nakit ihtiyacınız gidermeniz mümkün. Alternatif ödeme şekilleri ile beraber uygun faiz oranları ile son derece önemli bir avantaj sağlıyor finansbank. Bankanın çok sayıda şubesi var. Bu şubelerden herhangi birine giderek dilediğiniz zaman kullanabileceğiniz bir qnb finansbank ek hesap açmak mümkün başvuru aşamasında yapmanız gerek tek şeyi kimliğinizi yanınızda götürmek ve bir hesap açma talebinde bulunmak. Bankanın ek hesabı için şubeye gitmeden de işlem yapma şansınız var.

Bankanın şube de ki her işlemi yapma imkanı olan bir sitesi söz konusu. Buradan başvurular bölümünden ek hesap talebinde bulunma imkanınız var. Dakikalar içinde bankadan geri dönüş sağlanıyor. Finansbank ek hesap başvurusu için 24 saat 7 gün hizmet alabileceğiniz müşteri temsilcileri ile de görüşebilir. Başvuru değerlendirme süreci takip etme gibi imkanlardan yararlanabilirsiniz.

Qnb Finansbank Ek Hesabı Kullanma

Finansbank  ek hesap kullanıcısıysanız  her yerde bunu kullanma şanısınız var. Limitleriniz doğrultusunda her yerde istediğiniz gibi harcama imkanı olan ek hesabı doğrudan nakit olarak ta kullanabilirsiniz. Finansbank ek hesapta müşterilerine ödeme kolaylığı sağlayarak taksit olanağı da sunuyor. Faiz oranları da makul olan finans bank müşterileri nakit sonunu bu şeklide rahatlıkla çözebilir. Neredeyse tüm işlemleri yapma imkanı veren cep şube ile de ek hesabınızı kontrol edebilir hareketlerinizi anlık olarak inceleyebilirsiniz.

“Qnb Finansbank Ek Hesap Başvurusu” üzerine 2 yorum

  1. 5 seneye yakindir hic bir bankaya bocum olmadigi halde yaklasik 4 senedir sizin bankadan maas aldigim halde ne bir ek hesabim var nede kredi kartim sebebini oyrene bilirmiyim

    Yanıtla
    • Mehmet bey bu konudaki muhatabınız banka. Bizler webkredi.org ailesi olarak bankacılık bilgilendirme yazılarımızı sunuyoruz. Maaş aldığınız şube ile iletişime geçerseniz sizin için daha iyi bir yanıt alabilirsiniz. İyi günler diliyorum.

      Yanıtla

Yorum yapın

Krediler