QNB Finansbank Çağrı Merkezinde Yapılan İşlemlere Ücret Öder miyim?

Konu ve alınacak hizmet bankacılık olunca tüketicilerin merak ettiği husus ne kadar masraf alınacağı oluyor. Geçmiş dönemde bu durumu fazlasıyla yaşayan tüketicilerin bu durumu sorgulaması elbette gayet doğal. Fakat gelişen teknoloji sayesinde bankaların operasyonel harcamalarında da ciddi düşüşlerin olduğunu düşünürsek bankalar bir çok hizmet için masraf kesintisi yapmıyor. QNB Finansbank Enpara ile hizmet vermesinin ardından bu durumu genel olarak geride bıraktı.

QNB Finansbank Çağrı Merkezi Ücretleri

0 850 222 0900 ve 0 850 222 1 900 numarası ile hizmet veren QNB Finansbank Çağrı merkezi her ne kadar saat sınırlaması olmadan talepleri alıyor olsa da, bazı taleplerin oluşması için belli saatlerin aralığında yapılması gerekir. Bu saat aralığında yapılabilecek işlemler banka dışı kurumsal faaliyetler yüzünden kaynaklandığını belirtmekte fayda. Ayrıca bu işlemler hakkında sayfamızdan bilgi alabileceksiniz. QNB Finansbank Çağrı merkezinden para transferine konu edilebilecek EFT, Swift ve havale işlemleri dışındaki tüm hizmetleri ücretsiz olarak alabiliyorsunuz. Yani para transferleri için masraf ödemesi söz konusu iken diğer alacağınız tüm işlemler için ücret ödemesi söz konusu değil.

Çağrı merkezi ve banka şubeleri ile diğer yollarda alacağınız bankacılık hizmetlerine bağlı olarak mevcut ödemek zorunda kalacağınız ücretler ile ilgili olarak bankanın internet sitesi üzerinden ayrıntılı bilgi edinebiliyorsunuz.

QNB Finansbank Çağrı Merkezini Aramak Ücretli mi?

Fakat hattınızın faturalandırma işleminize bağlı olarak telefonunuzun faturasına görüşme ücretleri yansıyabilir. 800 lü numaralar gibi müşteri hizmetlerinin aranmasında GSM firmaları konuşma paketleriniz olsa dahi görüşme ücreti dahil edebiliyor. Yani kullandığınız telefonun operatörüne bağlı olarak bir fatura karşınıza çıkacaktır.

Yurt Dışından Çağrı Merkezini Arayabilir miyim?

Konu telefon olunca QNB Finansbank Çağrı Merkezini tüm dünya ülkelerinden arayabiliyorsunuz. Burada numara değişmediği gibi bulunduğunuz ülkenin telefonlarına bağlı olarak TR kodu ile aramanız halinde bankanın çağrı merkezine ulaşıp hizmet alabiliyorsunuz.

Kredi Kartı Şifresi Çağrı Merkezinde

Size tahsis edilen kredi kartının şifresi henüz edinilmemişse bu şifreyi çağrı merkezinden de yapabiliyorsunuz. Sesli yanıt sistemi ile karşınıza çıkan Çağrı merkezinde sesli yanıtla kart şifresi alabiliyorsunuz. Ayrıca bunun için atacağınız adımlar diğer işlemler, şifre işlemleri ve kart şifresi işlemleri ile belirlenebiliyor.

Yorum yapın

Krediler