QNB Finansbank 5030 SMS Kredi Başvurusu

İnternet bankacılığı gibi yada akıllı telefon uygulamaları gibi hususlar ile çevrimiçi anında kredi başvurusu yapmak ve krediyi anında alarak ihtiyacınızı karşılamak varken neden QNB Finansbank 5030 SMS Kredi başvurusu yapayım diye bir sorunuz olabilir. Haklı olabilirsiniz fakat her tüketici internet bankacılığı kullanmıyor olabilir, bilişim dünyası ve bilgisayarla haşır neşir olmayabilir. Bu durumda bu kişilerin oturduğu yerden krediye başvurması için yada kredi alıp alamayacağına dair bir ön onay alabilmesi için cep telefonları biçilmez kaftan durumuna geldi. Bu anlamda QNB Finansbank talep halindeki tüketicilere ulaşabilmek için SMS bankacılığını da beraberinde geliştiren bir banka.

Küçük bir kaç adımla gerçekleşen QNB Finansbank SMS Kredi Başvurusu bir kaç dakika içerisinde size geri dönüşün sağlanması ile tahsisin yolu açılıyor. Tabi bunun için kredi kullanabilir durumda olmanız, gelirinizin yeterli seviyede ve sürekli olması yada talep ettiğiniz tutarı maddi varlığınızın karşılayabilir olması gerekir.

QNB Finansbank 5030 SMS Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

QNB Finansbank SMS Kredi Başvurusunu yapabilmeniz için TC kimlik numaranızı yazarak 5030’a mesaj göndermeniz yeterli oluyor.

Türkiye’de iletişimin yolunu açan her GSM operatöründen SMS kredi başvurusu yapabiliyorsunuz. Fakat burada göndereceğiniz mesajın bedeli sizin faturanıza yansıtılıyor. Talep edilen kredi ile banka bir kaç dakika içerisinde sms ile size geri dönüş yapıyor ve burada kredinizin onaylandığını banka şubesine başvurmanız gerektiğini belirtiyor. Fakat buradaki durum sadece bir ön onay olduğu için yinede bankaya gitmek zorundasınız.

QNB Finansbank SMS kredi başvurusu  neticesinde kredi alamaz durumunda olsanız dahi banka size SMS ile ön onay verebilir. Burada bankaya başvurmanız halinde banka sizin kredinize onay çıkarmayabilir hatta çıkarsa bile başka ek bilgi ve belgeler ile sizden kefil isteyebilir.

QNB Finansbank Güncel Kredi Faiz Oranları ve Başvuru yolları ile ilgili olarak hazırladığımız makalemizi okumanız halinde bankanın kredi tahsisinde nasıl bir yol oynadığını, diğer başvuru yollarını öğrenerek te hareket edebilirsiniz.

SMS kredi başvuruları ile kredi alan ve kullanan binlerce tüketici bulunuyor. Her bankanın bu kredi başvurusunun olması tüketicileri kredi ihtiyaçları olmasa dahi sorgulama yapmaya özendiriyor.

Yorum yapın

Krediler