Odeabank Emeklilere Ne Kadar Promosyon Veriyor?

Odeabank Emekilliere Ne Kadar Promosyon ödemesi ve sonrasında yapılan protokol ile promosyon ödeme için tarih bilgisi de bulunuyor. Mart ayı içerisinde emekli promosyon ödemesi yapılacağı belirtilir iken şu an için en yüksek emekli promosyon seçeneği 450 TL olarak belirleniyor.  Emekliye promosyon için toplam da 6 milyar TL ödeme yapılacağı belirtildi. Mart ayında başlayan ödemeler nisan ve mayıs ayında da devam etti. İlk ödemeler TC Kimlik numarası son hanesi 9-7-5 olanlar için Mart ayı, 3-1-8 olanlar Nisan ayı, 6-4-2-0 olan ise Mayıs ayında ödeme yapılmış durumda oluyor.

KISA BİLGİ: Maalesef her emekliye aynı promosyon ve ek prim vermiyorlar. Emeklilik türünüz, maaşınız ve yaşınız da bu noktada büyük önem arz ediyor. Mesela bazı A sınıfı memuriyetlerden emekli olanlara daha fazla ayrıcalık tanınmaktadır. Bu durum her ne kadar etik durmasa da bankanın en nihayetinde özel bir ticari kuruluş olduğunu unutmamak gerek.

Odeabank Emeklilere Ne Kadar Promosyon Veriyor?

Promosyon ödeme için start verilmesi sonrası en çok merak edilmesi bir diğer ise konu emekli ne kadar promosyon ödemesi yapılmış oluyor. Emekli için yapılmış olan odeabank promosyon ödemesi için anlaşma noktasında bankalar ile yapılacak promosyon ödemesi bankalar açısından da rekabet oluşmasında etkili oluyor. Bu oluşmuş olan tutar taban fiyat olur iken bankalar tarafından ekleme yapılabiliyor.

Emekli maaşı Banka promosyonu için Banka seçimi

Odeabankdapromosyon ödeme konusunda diğer bankalar ile 450 tl taban tutar sonrasında her banka için farklı olabilecek şekil de hesaplanarak rekabete dahil oluyor. En çok promosyon ödemesi yapacak olan Banka seçebiliyor. Bu işlem için de banka seçimi 3 ay için de karar verme yöntemi ile gerçekleştirmek gerekiyor. Emekli maaşı için bankasını değiştirmek istemeyen kişiler de bir işlem yapması gerek olmayacak. En çok merak edilen konu ise hali hazır da promosyon ödemesi yapan banka çeşitleri bulunuyordu. Bu bankalar ile daha önce anlaşmaya varan kişiler ve promosyon ödemesi almış olan emekli vatandaşlar bankalarını bırakmalarına gerek bulunmuyor.

Emekliye promosyon ödemesi için hangi şart

1.000 TL emekli maaşı alan kişiler için 300 TL promosyon ödemesi veriliyor. 1.000 TL-2.000 TL arası emekli maaşı alan kişiler için 375 TL promosyon ödemesi veriliyor. 2.000 TL üzeri emekli maaşı alan kişiler için ise 450 TL promosyon ödemesi yapılması ve taban olarak da en yüksek taban olarak belirleniyor.

Her bankanın emekli maaşlarını banka hesaplarına çekebilmek adına devlet ile protokollü olarak promosyon verirken, aynı zamanda kendi bütçesi çerçevesinde de bir takıp promosyonlar yapabilmektedir.

Yorum yapın

Krediler