N Kolay Kredi Nedir, Nasıl Kredi Çekilir?

Aktifbank’ın hizmetleri arasında yer alan N Kolay kredi türü hakkında merak ettiğiniz detayları sizlere buradan açıklamak istiyoruz. Son zamanlarda giderek artış gösteren kredi başvuruları arasında N Kolay kredi,  hakkında merak ettiğiniz sorularınızın cevaplarını sizlere buradan açıklamak istiyoruz.

N Kolay Kredi Nedir?

Kolay yoldan sizlerin başvuru yapmanızı sağlayan bu kredi türü için Aktif bank müşterisi olmanız gerekmektedir. Eğer Aktif Bank müşterisi değilseniz kolay bir şekilde başvuru yaparak sizlere düşük faiz oranları ile sunulan bu kredi türüne başvuru yapma fırsatını yakalamış olursunuz. Başvuru yapması son derece kolay olan bu kredi türünün detaylarını açıklayalım.

N Kolay kredi başvurusu nasıl yapılır?

Acil nakit paraya mı ihtiyacın var? Tamda sizlere göre uygun faiz oranları ile hizmet veren N Kolay kredi üzerinden rahat bir şekilde kredi çekmenin aşamalarını anlatmak istiyoruz. N Kolay internet bankacılığına giriş yaparak buradan öncelikle ihtiyacınız olan miktarı belirtmeniz gerekmektedir. İhtiyacınız olan rakamı belirttikten hemen sonra, sizlere sunulacak olan sözleşme türünü detaylı bir şekilde okuduktan sonra onaylamanız gerekmektedir. Onayladığınız bu sözleşmeden sonra sizlere 5 dakika içerisinde kredi cevabı verecek olan Aktif Bank kredinizin onaylanıp onaylanmadığını bildirecektir. Eğer krediniz kısa süre içerisinde onaylandıysa bu sefer yapmanız gereken sizlere açılan hesap üzerinden kısa sürede verilen kredinizi çekmek olacaktır.

N Kolay Kredi nasıl çekilir?

Bu kredi türüne başvuruda bulunmak için bankanın şubesine gitmenize gerek yok. İnternet bankacılığı sistemi üzerinden son derece kolay bir şekilde başvuru şansını sizlere sunan N Kolay kredi sayesinde yapmanız gereken sadece 3 adımda sizlere sunulan kredi başvurusunu düzgün bir şekilde tamamlamaktır. 3 adımda kredi başvurusu yapma fırsatını sizlere sunan N Kolay kredi üzerinden aynı zaman kredi sicil notu düşük olan müşterilerinde faydalanma fırsatları bulunmaktadır. Bu yüzden kredi çekim işlemlerini yapmadan önce, burada belirttiğimiz şekilde başvurunuzu sizlerce kolay yoldan yapabilirsiniz. Onaylanan kredinizin çekim işlemleri ise 7 gün 24 saat boyunca kolayca çekilebilmektedir.

İsterseniz çekmiş olduğunuz kredi türünü 7 gün 24 saat hizmet veren internet bankacılığı üzerinden diğer bankalara havale veya EFT yaparak alabilirsiniz. Bunun için sizlere verilecek olan internet bankacılığı şifresini kullanmanız yeterli olacaktır.

N Kolay kredi kartlarını ve N Kolay bankamatik kartlarını sizlere sunan banka aracılıyla N Kolay ATM’lerini de kullanarak 24 saat boyunca sorunsuz bir şekilde çekme şansınız bulunmaktadır. Hatta Ortak ATM’leri kullanarak da kolay yoldan paranızı çekme fırsatını bulacaksınız.

PTT ATM’leri üzerinden de N Kolay kredisinden almış olduğunuz kredi tutarlarınızı çekerek dilediğiniz zaman nakit ihtiyacınızı giderme şansınız bulunmaktadır. N Kolay hakkında merak ettiğiniz diğer sorularınız için bizlerle iletişime geçerek bu konuda detayları öğrenebilirsiniz.

Passolig Kartı ile N Kolay Kredi

Passolig kartı ile milyonlarca taraftarı banka kartı sahibi yapan Aktifbank, tahsis edilen passolig kartı üzerinden de kredi tahsisi yapabiliyor. İsterseniz bu kartınızı banka kartı yanında kredi kartı olarak ta alabiliyorsunuz ve böylelikle kredi kartınız üzerinden taksitli nakit avans ta çekebiliyorsunuz. 18 yaş altındaki taraftarların bilet alabilmelerine olanak sağlayan ön ödemeli kart ile n kolay kredi çekebilmeniz mümkün değil.

Yorum yapın

Krediler