Mercedes Benz İleri Teknoloji Tasarım Merkezini Geliştiriyor!

Mercedes-Benz ileri teknoloji tasarım markası, Amerika ve Asya kıtalarındaki İdris tasarım merkezleri ile birlikte yeni alınır 2019 yılında da genişletmeyi hedefliyor. Kurmak istediği bu yeni aile ilgili olarak ileri teknolojinin detayını her zaman daha farklı daha merkezi ve daha verimli bir şekilde gider gitmeyi kafasına koyan marka, herkese hitap etmek için yeni nesil Teknoloji ve Bilim Parkı’nı ön plana çıkacağını duyurdu. Markanın Alman kültüründen geliyor olması daha çalışkan Ve Azimli bir şekilde ilerleyişini bizlere en net şekilde gösteriyor. Bu yüzden yapısal olarak gördüğünüz farklılıklar trendler konusunda da arabanın ön plana çıkmasını, Mercedes-Benz konusunda büyük detaylarını ve tekrar rahatlarım Aslında çok daha önemli olduğunu bizlere gösteriyor. Böyle bir çalışmaya baktığımız zaman 2018’in bahar aylarında açılacak olan bu merkez, yeni nesil teknolojilerine oturum teknolojileri test edildi özel bir merkez olmuş olacak. Şu anda Almanya Amerika Çin İtalya üzerinde yer alan bu Merkez için, çok detaylı bir çalışma yapılıyor. Amerika ve Asya üzerindeki kurumsal yerlerin tasarım olarak 3 Arda kaplayacağı ve kıtaları yayılacağını söyleniyor.  Bu yüzden Mercedes-Benz ile alakalı pek çok cephe oluşmuş durumda pozitif olarak.

İdeal Bir Çalışma Ortamı Hazırlanıyor

Mekânın yapısına bakacak olursak tasarımcılar için oldukça ideal bir çalışma alanı olduğunu söyleyebiliriz. Söyle düşünün 2480 hektar bir alana kurulmuş olan bu merkez, 2230 şirket için oldukça önemli bir yapıya sahip. Silikon Vadisi’nin tam ortasında yer alan Bu mekân Fransız Silikon Vadisi ile birlikte uyumlu bir şekilde çalışacak. Teknolojinin ya tasarımlarını sürekli giderilmesi, Mercedes Benz markasının önemli artılarını gözler önüne çıkarttığı için bizler için de büyük bir artı sağlıyor. Yakın gelecekte çok daha fazla görmeye başlayacağımız elektrikli otomobiller için, Mercedes tarafından ön plana çıkartılan detayları Bizler de rahatlıkla inceliği biliyoruz. Söz konusu Bu çalışmaları profesyonel manada ortaya çıkartan ve bizler için büyük bir artı ile sunmaya devam eden marka, kaçırılmayacak detaylarla birlikte oldukça profesyonel bir yenilik yapma ya ve ilerlemeye devam ediyor. Bakalım Mercedes-Benz bu manada nasıl bir çalışma çıkartacak.

Bir önceki yazımız olan Ziraat Bankasından Satılık İkinci El Araçlar başlıklı makalemizde ziraat bankasından araç satışı, ziraat bankasından hacizli araç ve ziraat ikinci el araç hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
error: Content is protected !!
Önceki yazıyı okuyun:
Volkswagen ve Sürücüsüz Araç Dönemi

Volkswagen ve Sürücüsüz Araç Dönemi. Alman Otomobilde Volkswagen sürücüsüz araç Devrine geçiyor. Silikon Vadisi şirketlerinden Arora ile sürücüsüz araç geliştirmek...

Kapat