Maxipuan Kullanan Siteler (Kredi Kartı Puanı Kullanılan Yerler)

İş Bankası tüketicilerinin hizmetine sunduğu kredi kartı markası olan Maximum ile kullanım karşılığı maxipuan ile paralar kazandırmaktadır. Bu kazanılan paralar puan karşılığı verilmekte ve yaptığınız harcamalar için kullanılabilmekte. Fakat kazanmış olduğunuz puanları harcayabilmeniz için İş Bankası üye işyerleri olması gerekir. Aksi takdirde bu puanlarınızı her istediğiniz yerde harcayamazsınız. Dijital dünyanın getirdiklerinden birisi olan online alışverişin adresi internetten yapacağınız alımlarda ödemenizi yapabilmeniz için maxipuan kullanan siteler üzerinden yapmanız gerekir. Arayışınız bu yönde ise aynı site farklı işlem yapabiliyor. Bunun nedeni zaman zaman satış yapan sitelerin bankalar ile anlaşma yoluna gitmesi ve bu anlaşma süresi sonunda puanlarınızı kullanamaz haline gelmenizdir. Genel olarak tüketicilerin taleplerini yerine getirmeye çalışan online satış siteleri ödeme sayfasına gelindiği zaman size puan kullanmak isteyip istemediğinizi sorar. Burada kullanmak isterseniz ödemenizin bir kısmını puanınız üzerinden kalan kısmını da kartınız üzerinden çeker ve ödemenizi yapmış olursunuz.

Ne Kadar Puan Kazanırım?

Bankalar kredi kartları üzerinden sağladıkları bonus, chip para yada puanları biriktirme yolunu tercih edebilirsiniz. Zira yaptığınız yüklü ödemeler neticesinde öyle hatırı sayılır bir puan kazanımı söz konusu değil. Örneğin yaptığınız ve yapacağınız 100 lira için 1 puan söz konusu. 1000 lira için 10 puan. 10000 lira için ise 100 puan. Yani kampanya dışında yapacağınız 10 bin lira için 100 lira kazanabiliyorsunuz. Bu nedenle de kişiler harcamalarını puanlar üzerinden yapmaktan kaçınıyor. Fakat yapılan kampanyalar eşliğinde yaptığınız harcamalara bazen yükle puanlar veren kredi kartlarından birisi olan Maximum Kartın verdiği yüksek maxipuan kullanan siteler üzerinden harcamanızı da internetten yapabiliyorsunuz.

Maxipuan Geçen Yerler

Büyük geçmişi olan İş Bankası ülkemizin en eski bankalarından birisi. Bu anlamda attığı adımlar ve ülke ekonomisine vermiş olduğu destek sorgulanamaz derecede. Bu anlamda milyonlarca müşteriye sahip olmasının beraberinde bu müşterilere hizmet vermek amacıyla yaptığı anlaşmalı üye iş yeri sayısının da milyonları bulması kart  sahiplerinin kampanyalardan yararlanmalarına, daha az ücretler ödemesine, puan kullanılmasına  olanak veriyor. Bu nedenle Maximum Kart sahibi olan kişilerde üye işyerlerinden alışveriş yapmayı tercih etmek zorunda kalıyor. Zira puan her yerde geçmediği için özellikle maxipuan geçen yerler üzerinden puanlarını harcamakla yükümlüler.

İş Bankası kart sahipleri gerek iş yerlerindeki pos cihazlarından gerekse internet üzerinden online ödemeler üzerinden maxipuan kazanmakta. Kazanılan puan ise yapacağınız harcamaya konu olan ürün üzerinden değişiyor ve bu değişiklik bankanın yaptığı anlaşmalara bağlı. Bu anlaşmalar ile yapılan kampanyalar neticesinde önemli puanların kazanılması da söz konusu. Bu puanlar sayesinde de bazı harcamaların daha uygun fiyatlara çekildiği bir gerçek. Harcama yaparken para kazanma anlamına gelen bu husus ta biriken puanlarınızı harcamak için İş Bankası üye iş yerleri olan maxipuan geçen yerler bulunmalı ve üye iş yeri ise kapısında da mutlaka maximum kart amblemi olmalıdır.

Maxipuan Geçen İnternet Siteleri

Kazanılan puanlar cari yıl içerisinde harcanması gerekenlerden. Bir sonraki yıla devir gibi bir işlem söz konusu değil. Bu nedenle de puanların takip edilmesinde fayda olacaktır. İnternet üzerinden yapılan alışverişler neticesinde online maxipuan kazandıran yerler;

 • N11
 • Gİttigidiyor.com
 • Akakçe
 • Hızlıal
 • Gratis
 • Migros
Kazanılan Maxipuan Sorgulama

İş Bankası Maximum kartınızın yaptığınız ödemeler neticesinde size kazandırdığı puanları sorgulamanın en iyi yolu internet bankacılığı. Bu mecrayı kullanıyorsanız zaten anlık olarak takibi söz konusu. Ayrıca puanlarınızı öğrenebilmenin ve sorgulamanın yolları şu şekilde;

 • Mobil uygulama üzerinden
 • Kredi Kartı ekstresi üzerinden
 • Üye İşyerlerindeki POS cihazlarından kartınızla
 • Bankamatiklerden
 • 0850 724 0 724 Telefon Bankacılığı üzerinden
 • Banka şubelerinden.

Yorum yapın

Krediler