Kartal Konut Projeleri, Fiyatları ve Özellikleri

İstanbul’un en önemli merkezlerinden birisi haline gelen Kartal önemli konut projelerine ev sahipliği yapıyor. Sahilde bulunan projelerden Aydos Ormanına ulaşan önemli yapılar ve konut projelerine ev sahipliği yapan Kartal Konut Projeleri fiyatları ve özellikleri ile birlikte makalemizde.

UYARI: Arkadalar Kartal bölgesi eskisine nazaran çehre itibariyle çok gelişti. Onca gelişim beraberinde elbet bir rant pazarı yarattı. Bu ranttan faydalanmak için “doğru zamanda doğru yere yatırım yapabilmeniz” gerekmektedir.

La Marin Kartal

Konut projesi denildiğinde akla manzaralı bir bakış, geniş ferah odalar, ulaşım kolaylığı gibi hususlar geliyor olsa da, bu durum kişiden kişiye değişiklik gösteren önemli ayrıntılar. Özellikle ulaşım alanında ön plana çıkan İstanbul konut projelerinde kişinin talepleri farklı olabiliyor. Bununla birlikte tasarım da önem arz ediyor. Bu anlamda tasarımın altında TAGO Artchitects imzası bulunuyor.

Projede olan her şeyin son model, modern olmasının yanında bu projeye imza atan kuruluşun adı da önemli. Çünkü güven önem arz ediyor. La Marin Kartal ile Üçay ve Sercan İnşaat tarafından Kartal’da geliştirilen konutlar 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 olarak tasarlanmış. Toplam alanı 8205 m2 alan ile ev sahibi olan kişileri büyük bir yaşam alanı bekliyor. Sahil yoluna 75 metre uzaklık ile dikkatleri çeken projede İDO Kartal’ın uzaklığı 1,5 km, Marmaray Atalar Durağı 85 metre, toplu taşımaya ise yürüme mesafesinde iken denize 100 adımda ulaşabiliyorsunuz.

198 daire ile büyük bir proje olan La Marin’de daire büyüklükleri 64 ile 328 m2 arasında değişiklik gösteriyor. 2017 yılında başlanılan konut projesi bitmiş durumda. Fiyatları ise 693 Bin lira ile 3 Milyon 730 Bin lira arasında değişiklik gösteriyor. Satış oranlarına göre proje başlangıcından bu yana fiyatlarında yaklaşık % 14,6 oranında artış göstermiş durumda.

Proje kapsamında iki blok bulunurken aynı zamanda açık ve kapalı yüzme havuzu, yeşil alan, yürüyüş alanı, Sauna, Fitness ve çocuk parkları bulunuyor.

La Marin Kartal satış ofisi Kordorboyu Mahallesi, Tekel Caddesi, Kartal adresinde. Ulaşım için telefon numarası 444 80 20.

Teras Kule Dap Yapı

Jakuzi keyfinin yanı sıra kendi çapında çiftçilik yapmak isteyenlerin tercihi olabileceği Teras Kule Adalar ve iki ayrı marina manzarasına sahip. Teras mutluluğu yaşamak isteyenler için de kendisini gösteren proje denizyolu, karayolu, havayolu, metro ve demiryolu hattı üzerinde birleşiyor.

Proje kapmasında oluşturulan daireler 1+1, 2+1 ve 3+1 olarak sunuluyor. 2 Bloktan oluşan toplamda 364 rezidans, 25 ofis e 11 mağaza bulunuyor. Fiyatları 445 Bin Lira ile 3 Milyon 461 Bin Lira arasında değişiklik gösteriyor. Proje tamamlanma aşamasında. 38 m2 ile 280 m2 arasında daire büyüklükleri söz konusu. 30 Katlı binaların toplam arsa alanı ise 16 bin m2.

Tüm projelerde olduğu gibi yüzme havuzu, spor tesisleri, yürüyüş alanı ve yeşil alanları ile sosyal yönden donanımı büyük. Dap Yapı tarafından Kartal’da geliştirilen proje

Tual Adalar Kartal Projesi

Dağ Mühendisliğin projesi olan Tual Adalar Kartal Sabiha gökçen 9 dakika, Kartal Metrosuna 3 dakika, Kartal iskelesi 6 dakka, E-5 Karayolu 3 dakika ve Tem otoyolu 12 dakikalık mesafede.

TOKİ ve Emlak Konut güvencesi altında bulunan projede 6 blokta toplam 531 daire bulunuyor. 438 Bin lira ile 1 Milyon 400 bin lira değer arasında satışa sunulan daireler 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 olarak yapılıyor. Sosyal aktivitelerin ön plana çıktığı proje tamamlanma aşamasında. Manzarasını Aydos ormanına yaslayan projede deniz manzarasını tamamlar halde.

Tual Adalar Kartal’da Dairelerin büyüklüğü 71 ile 201 m2 arasına değişiklik gösteriyor. 1+1 olan ve 71 ile 91 m2 arasındaki dairelerin fiyat aralığı 438 bin lira ile 616 bin lira arasında bulunuyor.

Kartal Manzara Adalar

Anadolu yakasında son dönemde dikkatleri üzerinde toplayan Kartal’da Manzara Adalar önemli bir simge haline geldi diyebiliriz. Üç konut ile iki ofis olmak üzere beş blok ile karma proje olarak sunulan proje kapsamında kafe, restaurant, alışveriş mağazaları ve market gibi ihtiyaçlarınızı karşılayabileceksiniz. Deniz, hava, karayolu, raylı sistem ve demiryoluna yakın bir mesafede olması ulaşım için sorunsuz kılan bir bölgede bulunuyor. Kartalın oksijen deposu Aydos ormanına bakan projenin Marmara Denizi ve Prens Adalarına manzarası bulunuyor. 1+0, 1+1, 2+1, 3+1 ,Dubleks, 3+2 Tripleks, 4+1 ve 5+1 dubleks yapıları ile 975 konut ve ofisten oluşuyor.

Marmara Kule Kartal

Gizer İnşaat ve Yasin Işık İnşaatın ortaklaşa oluşturduğu Marmara Kule Kartal iki blok ve 246 daireden oluşuyor. 531 bin lira ile 1 milyon 444 bin lira arasında değişen fiyatlara sahip daireler 1+1, 2+1 ve 3+1 olarak sunuluyor. Projenin başlamasından bu yana yaklaşık % 40 değer kazandığını belirtirsek 6 bin 500 m2 lik alan için önemli bir husus. Projenin tamamlanmış olmasının yanı sıra ofis ve alışveriş olarak kullanılacak olması da cazip kılıyor. Dairelerin büyüklükleri ise 67 ile 87 m2 arasında değişiyor.

Yorum yapın

Krediler