Kart Aidat Ücreti Almayan Kredi Kartları

Bazı bankalar müşterilerine kredi kartı sunarken bazı kampanyalar ve özellikleri de beraberinde sunmaktadır. Kredi kartı aidatı konusundan şikayetçi olan müşterilerin en çok merak ettiği soru olan kart aidatsız kredi kartları hakkında merak edilen kart tiplerini sizlere buradan açıklamak istiyoruz.

Bu konuda hemen hemen her bankanın müşterilerine sunduğu kart aidatsız kredi kartları bulunmaktadır. Ancak sizlere detaylı bir şekilde belirtelim.

Maaş müşterisi olduğunuz bankanın kredi kartı

Maaş müşterisi olarak çalıştığınız bankadan alacağınız kredi kartları için herhangi bir aidat alınması söz konusu değildir. Bu bankanın herhangi bir banka olması fark etmez. Bu yüzden maaş müşterisi olarak çalıştığınız banka üzerinden kredi kartınız varsa ve banka sizlerden kart aidatı alıyorsa yapmanız gereken müşteri temsilcisini arayarak maaş müşterisi olduğunuzu belirtmeniz gerekmektedir. Bu durum karşısında sizlerden bugüne kadar alınan kart aidatlarının geri hesaplarınıza yükleneceğini belirtelim.

Garanti Bankası’nın Flexi kart tipi

Kredi kartları arasında kart aidatı almadan müşterilerine hizmet veren bankalar arasında Garanti Bankası’da yer almaktadır. Flexi kredi kartı olarak müşterilerine özel olarak sunduğu bu kart tipinin müşterilerinden herhangi bir yıllık ücret talep etmesi söz konusu değildir. Bu yüzden eğer Garanti Bankası üzerinden kredi kartı kullanmak istiyorsanız, bu kart tipine başvuru yaparak kolay bir şekilde kartınızı alabilir ve yıllık herhangi bir ücret ödemek zorunda kalmazsınız.

Akbank kredi kartı FREE kredi kartı

Akbank’ta bu alanda müşterilerine hizmet veren bankalar arasında yer almaktadır. Özellikle son yıllarda gelişme gösteren bankaların başında gelen Akbank kredi kartı olarak müşterilerine kart aidatı almadan FREE kredi kartını sunmaktadır. Bu kredi kartına başvuru yapmak için Akbank şubelerini veya internet bankacılığı ile mobil bankacılık hizmetlerini kullanarak başvuru yapma şansınız bulunmaktadır.

QNB Finansbank kredi kartı FİX kredi kartı

QNB ile birleşmesinden sonra müşterilerine çok önemli kampanyalar ve hizmetler sunan QNB bankası bu konuda da müşterilerinden kredi kartı aidatı almadan kart veren bankalar arasında yer almaktadır. Son zamanlarda oldukça fazla tercih edilen bu kart tipine başvuru yapmak için bankanın şubelerini veya internet bankacılığı hizmetlerini kullanabilirsiniz. Aynı zamanda üye iş yeri sayısı bakımından da oldukça tatmin edici olan bankanın bu kart tipide listemizde yer alan kartlar arasında.

Halkbank Kredi kartı PARAF

Son zamanlarda reklamlarda çok sık görmeye alışık olduğumuz kart tipleri arasında gelen Paraf kredi kartı da Halkbank tarafından müşterilerine sunulan kredi kart tiplerinden bir tanesi. Diğer kart tiplerinin aksine müşterilerinden herhangi bir yıllık kart aidatı almayan bu kart tipine başvuru yapmak için bankanın mobil şubelerini veya internet bankacılığı şubelerini kullanarak başvuru yapabilirsiniz. Kartın özellikleri arasında VISA kart tipi olduğunu da sizlere buradan açıklamak istiyoruz.

Yorum yapın

Krediler