İşcep Nedir?

İşcep Nedir? Türkiye İş Bankasının müşterilerine sunmuş olduğu internet ve mobil bankacılık uygulamasının genel adıdır.

EKLEME: İşcep uygulması harika ancak İş Bankası son zamanlarda aldığı hesap işletim ücreti ve eft/havale ücretleri ile üzmeye başladı. Bu durumdan birçok müşteri şikayetçi. Her ne kadar Ziraat gibi diğer bankalar da bu ücretleri alsa da yıllık kart veya hesap işletim ücreti konusunda bu kadar zorlayıcı değil. Özellikle de öğrenciler için.

Türkiye’de İş bankası, ülkemizde kurulan en değerli, eski ve köklü bankaların arasında yer alır. Bu nedenle birçok kişinin ve bireyin güven duyarak sürekli olarak İş Bankası ile çalışması kaçınılmazdır. Türkiye’deki her ilin ve ilçesinde şubesi bulunan bir banka haline gelmiştir. Çok önemli ve kaliteli bir banka olduğu için, açılan mevduat hesabı ile kredi çekmek veya fatura ödemek gibi tüm hizmetler, genellikle İş Bankası’ndan yapılır.

İnternet Bankacılığının Adı İşcep

Ancak banka şubelerinden sürekli işlem yapmak hem müşteriler için hem de çalışanlar için çok zorlaşmıştır. Bu nedenle birçok kullanıcı bankacılık işlemini dijital bankacılık sistemine geçerek değerlendirmişlerdir. Banka şubelerinin elektrik, yakıt ve kira masrafları, çalışan ücretleri ele alındığında, dijital bankacılık banka merkezleri ile banka müşterileri için çok büyük avantajlar sağlamıştır.

Banka Şubesi Cebinizde

İşcep nedir sorusunun yanıtı sizler için sunulan bir hizmet olduğu belirlenmiştir. Banka şubesine gidip saatlerce işlem sırası beklemeden evden işlem yapabilirsiniz. Yapmanız gerekenİşCep sistemine hemen giriş yapmaktır. İşCep sistemine girmek için İş Bankası şubesine hemen giderek, kayıt yaptırmak ayrıca şifre almak gerekir. Telefonunuza anında gelen şifreyi aktif ederek, havale, fatura ödeme EFT gibi aklınıza gelen tüm işlemlerinizi akıllı telefonlar ile yapmak mümkündür.

Bankacılık İşlemlerinizi İşCep’ten Yapın

Ayrıca biriktirdiğiniz paraları yönlendirebilir, yeni kredi başvurusu hemen yapabilirsiniz. Bu işlemler ile kesilen ücret, tamamen diğer dijital bankacılık sistemleri gibi ana banka şubesinden yapılan işlem ücretlerinden çok düşüktür. İşCep programı kullanılarak işlemlerinizi sıralayabilirsiniz. İş Bankası ile kart işlemleri, kredi başvurusu işlemleri, para transferi gibi tüm işlemleri, İşCep ile ev ortamından yapabilirsiniz. İş Bankasında hesaplarınızın yönetimini sağlamak, İşCep ile oldukça kolaydır.

Dijital Bankacılık İşcep

Dijital bankacılık ile bankaya ait masraf az olduğu için çok avantajlı faiz oranları kullanarak kredi çekebilme ve normalden daha yüksek faiz oranı vadesi, mevduat hesabı gibi ayrıcalıkları mevcuttur. Kartsız para çekme, para transfer etme, barkod kullanarak alışveriş yapma, gibi birçok özel işlem olanağı tanır. Yatırımlarını güzel değerlendirmek isteyen bireyler ile anlık hisse senedi takibi yapılabilir.İşCep nedirsorusunun yanıtı bu yazıda sizlere sunulmuştur. İş cep her zaman avantajlıdır.

Yorum yapın

Krediler