İş Bankası Mobil Borsa İstanbul Hisse Senedi ve Varant İşlemleri

Borsa İstanbul bilindiği üzere Türkiye’nin bir numaralı yatırım adreslerinin başında geliyor. Bu anlamda tüm şirketlerin hisse senetleri takibi alım ve satımı için en kolay adreslerden birisi de İş Bankası Mobil Borsa Uygulaması ile yapılıyor. Bu uygulama sayesinde kullanıcılar tüm gün süresince seansları yakından takip ederken yatırımcıların en önemli ihtiyaçlarından birisi olan hedef fiyat tahmini özelliği ile de hizmet veriyor.

İş Cep Mobil Borsa Uygulaması Destekleyen Teknolojiler

Borsa üzerinden hisse senedi alım ve satımı yapıyorsanız bu işlemleri de İş Bankası yatırım hesapları üzerinden yürütüyorsanız ilk olarak kullanmanız gereken uygulamalardan birisi İş Bankası Mobil Borsa. Bu sayede anlık takip ile alım ve satım yapabilirsiniz. Bu uygulamayı kullanabilmeniz için gereken mobil teknoloji sistemi ise IOS 9 ve üzeri işletim sistemine sahip cihazlar ile Android 4.1 ve üzeri işletim sistemine sahip akıllı telefonlar üzerinden yapılıyor. Ayrıca bu uygulamayı kullanabileceğiniz diğer bir uygulama da İşCep. İşCep güncel uygulamayı indirmeniz halinde de aynı hizmeti alabiliyorsunuz.

İşbank Mobil Borsa

Hisse Senedi ve Varant işlemlerinin yapılabildiği adreslerden birisi olan İş Bankası Mobil Borsa Uygulaması için bireysel olarak sunulan kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapabiliyorsunuz. Bunun için yatırım menüsünü kullanmanız gerekiyor ki, ayrıca güncellenen uygulama çalışmaları sayesinde İşCEp müşteri girişi yapılmadan da Mobil Borsaya ulaşabiliyorsunuz. Bu sayede yatırımın kalbi Borsa İstanbul verilerini de gün boyunca takip etmeniz söz konusu oluyor.

İş Bankası müşterilerine yeni eklediği bir özellik ile yeni bir hizmetinde adımını attı. Burada hisse senetlerinde oluşacak hedef fiyat tahmini veriyor olması yatırımcıları ayrıca cazip eden bir husus. Çünkü yatırımcılar yatırımlarının ne kadar kazanacağından ziyade çok kazandırmasından yada risklerinden muhdarip. Bu nedenle bankanın kişilere ayrıca teknik analizler veriyor olması, piyasa koşulları ile fiyatları üzerinden haberler sunuyor olması şirketlerin bilanço bilgilerini de istenildiğinde incelenmesine olanak vermesi İşbank Mobil Borsa uygulamasını tercihlerde olmasına sebep kılıyor.

Teknik Analizler İş Bankası Mobil Uygulamada

Hisse senetlerinde oluşan fiyatlandırmalar, geçmişte oluşan analizler, tüm ayrıntılarıyla teknik analizlerin yapılarak müşteriye anında sunuluyor olması küçük büyük tüm yatırımcıların ayrıca dikkatini de çekiyor.

Yorum yapın

Krediler