İş Bankası Kredi Kartı Başvuru Sonucu 

Bankalar müşteri kazanabilmek ve bankacılık ürünlerini pazarlayabilmek için verdikleri reklamların yanında yapmış olduğu kampanyalar ile başvuru yollarını hızlı ulaşım sağlamak amacıyla dijital ortamlara bağladı. Kart başvurusu yapabildiğiniz onlarca yol bulunurken bu başvuru sonrasında sizin başvuru durumunuzun hangi aşamada olduğu tüketiciler tarafından merak edilen hususlar arasında. Bu aşamanın sorgulaması için ise yapmanız gereken yine dijital ortamda bir iki sayfayı ziyaret etmekten geçiyor. Bu anlamda İş Bankası Kredi Kartı Başvuru Sonucu sorgulama sayfası Kredi Kartı Başvuru Takip ile birlikte yapılıyor. Bu yöntem ile birlikte sorgulama yapmanız için farklı yöntemlerde sunulan hizmetler arasında bulunuyor.

İş Bankası ülkemizde en çok tercih edilen köklü bankalar arasında yer almaktadır. Ürünlerinden Maximum kredi kartı, üye işyerlerinde sağladığı avantajlar ve çeşitli kampanyalarıyla ilgi çekmekte ve tüketicilerin tercihleri arasında yer almaktadır. Kredi kartları bilindiği gibi başvuru yapıldıktan sonra hemen onaylanmamaktadır. Onay sürecinden geçtikten sonra kredi kartı isteyen tüketicilere gönderilmektedir. İş bankası kredi kartının onay sürecini ve başvuru durumunu öğrenmek için birden fazla yöntemler bulunmaktadır.

Kredi kartının onay sürecinde ne durumda olduğunu öğrenmenin en klasik yöntemi müşteri danışmanı veya telefon bankacılığını kullanarak bilgi sahibi olmaktır. Başvuru yaptığınız şubeye gidip banka yetkilisinden çok rahat bir şekilde bilgi edinebilirsiniz. Bankaya gitmeye vakit bulamıyorsanız yetkiliden telefondan bilgi alabilirsiniz. Ayrıca İş bankası müşteri hizmetlerini arayarak kredi kartı başvurunuzun sonucunu sorgulayabilirsiniz.

İnternet Üzerinden Sorgulama

Kredi kartı hakkında bilgi almanın diğer bir yöntemi de İş Bankasının resmi internet sitesini kullanmaktır. Kredi kartı için başvuru yapılabildiği gibi sorgulama işlemi de yapılabilmektedir. Bankanın bu hizmeti sayesinde oturduğunuz yerden internet üzerinden bilgi edinebilirsiniz. Bunun için öncelikle bu adrese girmeniz gerekmektedir. İnternet sitesi üzerindeki sayfada açılış sonrası başvuru takip menüsü bulunuyor. Bu menü ile Maximum Kredi kartı menüsüne geçiş yapıyorsunuz. Daha sonra sorgulamanızı iki şekilde yapmanıza izin verilmektedir. Başvuru aşamasında sistem size bir numara sunar. Bu numara ya da TC kimlik numaranız ile birlikte sorgulama imkanı bulunuyor. Bunlardan birisi ile seçim sonrası devam ediyorsunuz. Size SMS yoluyla doğrulama kodu gönderiliyor. Bu kod ile devam menüsünden gerekli sorgulama işlemini yapmış oluyorsunuz.

İş Bankası müşterilerine Maximum Kart öncelikli olmak üzere kişinin kendi özelliği ve isteğine göre Maximiles, iş’te Üniversiteli, MercedesCard, Maximum TEMA Kart tahsisi yapabiliyor. Başvuru yapabilmeniz için öncelik yine internet sitesi olurken burada başvuru sağlanabilmesi için Kimlik Numarası, Cep Telefonu Numarası, Aylık gelirinizi yazdıktan sonra sizi banka görevlilerinin aramasını yada başvurunun daha hızlı olabilmesi için karşınıza çıkacak formu tanzim ederek devam ediyorsunuz.

Başvuruda ayrıca spor klüpleri ve dernekler için özel tasarlanmış kartlarda bulunuyor. Bunlar başlıca Bursaspor, Samsunspor, Adana Demirspor, Büyük Kulüp Derneği, Sarıyer Spor Kulübüdür. Bu kartlardan tahsisin sağlanması amacıyla SMS ile başvuru yapabilmeniz alternatif. Bu alternatifi değerlendirmek isteyen kişiler ise örneğin Bursaspor için BURSASPOR yazıp boşluk sonrası TC NUMARASI yazılarak 4402 ye mesaj göndermeniz yeterli oluyor. Diğer kulüplerin anahtar kelimesi ise SAMS, ADSP, BUYUKKULUP, SARIYER

Yorum yapın

Krediler