İnternetten Kredili Bankomat Vakıfbank’tan

Ekranları süsleyen sarı rengi ile yeni kampanyalara adım atıyor olsa da aslında geçmişi oldukça uzakta bulunan bankomat,  Vakıfbank internetten kredili bankomat kampanyası ile yeniden ön plana çıktı.

Bankacılık sektöründe gelişen teknoloji ile her türlü yeniliğe ayak uyduran Vakıfbank müşterisi olsun ya da olmasın başvuru yapan ve kredibilitesi iyi olan herkese internetten kredili bankomat hizmeti veriyor. Dijital ortamlarda yapacağınız başvurular sonrası alabileceğiniz kartınız ve krediniz ile istediğiniz an kullanabiliyor ve taksitlendirme yapabiliyorsunuz. Diğer bir başvuru yolu ise çağrı merkezini aramak. Vakıfbank çağrı merkezinin numarası olan 0 820 222 0724 numarayı arayarak ta başvur yapabiliyor ve kredinizi alabiliyorsunuz.

SMS’le Limit Artırımı

Vakıfbank’a bağlı olarak tanımlanan bir KMH hesabınız bulunuyorsa buradaki limiti artırma talebinde de bulunabiliyorsunuz. Bunun için KMH, TC Numaranızı ve artırma sonucu talep ettiğiniz miktarınızı yazarak 5724 numaraya kısa mesaj ile ya da kullanmış olduğunuz mobil uygulama ile başvuruda bulunabiliyorsunuz.

Nasıl Başvururum?

Vakıfbank internetten kredili bankomat başvuruları reklamından da anlaşılacağı üzere internet üzerinden yapılıyor. Mevcut hesabı bulunanlar ve Vakıfbank mobil bankacılık hizmetinden faydalananlar da yine bu uygulama üzerinden başvuruda bulunabiliyor ve anında kredisini alarak kullanmaya başlıyor. Dileyenler Ticari Bankomat Kredisi başvurusu da yapabiliyor.

Nedir Kredili Bankomat?

Vakıfbank başvuru sonrası tahsis ettiği müşterilerine mevcut gelirleri ve kredi notuna bağlı olarak hesabına kredili mevduat hesabı tanımı yapıyor. Buradaki limitler dahilinde bankamatik kartınız ile kredili olarak nakit para alımı yapma imkanı sağlanmış oluyor.

Ne Kadar Çekebilirim?

Hesabınıza tanımlanan limitin % 80 oranında kredili nakit çekimi yapabiliyorsunuz. Burada size belirlenen rakamı en az iki en fazla 12 ay vadelerde çekebilme imkanı verilirken, en az çekebileceğiniz tutar ise 200 TL ile sınırlandırılmış.

Kredili Bankomat İçin Masraflar Ne Kadar?

Vakıfbank İnternetten Kredili Bankomat hesabınızdan alacağınız ya da almak istediniz nakit için kredi hesaplarından çekilen masraf kesintileri yapılmamaktadır. Ayrıca hayat sigortası gibi bir poliçe ödeme yükümlülüğünüzde bulunmuyor. Alacağınız krediyi ise her ay’ın 15’inde banka şubesinden ya da bankamatikler üzerinden yatırabiliyorsunuz.

Ne Kadar Öderim?

Buradan alacağınız miktara göre aylık ödemeleriniz değişiyorken alacağınız her vade için kredi faiz oranı % 2,25 olarak belirlenmiş.

Vakıfbank’ın müşterilerine hizmet olarak sunduğu Bankomat kartınız ile yurt içi ve yurt dışında alışveriş imkanı seçenekleri de bulunuyor. Bu seçeneklere sahip olabilmeniz için hesabınızda para olması gerekir. Nakit olmama durumlarına tedbir olarak Vakıfbank Kredili Bankomat başvurusu yapabilirsiniz. İnternet bankacılığını kullanıyorsanız giriş sonrasındaki menülerden Başvurular – Kredili Bankamat Başvurusu sayfasını seçmelisiniz. Dilerseniz bu menüyü Mobil Bankacılık üzerinden de takip edebilirsiniz. Bu yollar dışında başvurabileceğiniz diğer adresler ise Vakıfbank ATM’leri ile şubeleri oluyor.

Yorum yapın

Krediler