İNG Bank, Tekno kredi ile Cep Telefonu Kredisi Nasıl Alınır?

Cep telefonlarına getirilen taksit yasağı hem kullanıcıların hem de cep telefonu satışı yapan mağazaların zor durumda kalmasına neden oldu. Bu yüzden de bankalar ile cep telefonu satışı yapan mağazaların yapmış olduğu anlaşmalar sayesinde uygun fiyatlar ile cep telefonu alarak taksit seçeneğini kullanabilirsiniz. Tekno kredinin detayları hakkında sizlere bilgiler sunmak istiyoruz.

Tekno Kredi nedir?

Cep telefonu mağazalarından olan Teknosa ile ING Bank arasında yapılan anlaşma gereğince 15 Bin TL’ye kadar anında kredi başvurusu yaparak Teknosa üzerinden dilediğiniz teknoloji ürününü bu kredi türü ile alma şansını yakalamış olursunuz.  Bu kredi türünde bankanın sizlere güncel faiz oranları olarak uyguladığı faiz oranı ise ihtiyaç kredisi türü ile aynıdır. 2018 yılının Nisan ayı içerisinde bu kredi türünden faydalanmak istediğiniz zaman izlemeniz gereken yollar hakkında sizlere bilgiler verelim.

Teknosa mağazalarına gidin

Almak istediğiniz cep telefonunu için size en yakın Teknosa mağazasına giderek buradan başvuru yapabilirsiniz. Sizlere 24 aya kadar taksit seçeneği sunacak olan mağazanın bu kredi türüne başvuru yapmak için orada bulunan müşteri danışmanlarından da bilgi alabilirsiniz.

Aynı zamanda başvuru yapmak için belirteceğimiz yöntemi de kullanarak sizlerde kredi başvurusu yapabilirsiniz. Kullanmakta olduğunuz cep telefonunuz üzerinden SMS bölümüne giriş yaptıktan sonra büyük harfler ile TEKNOSA yazdıktan sonra bir boşluk bırakın, sonrasında Türkiye Cumhuriyeti Kimlik numaranızı yazarak SMS bölümü üzerinden 2229’a kısa mesaj gönderdikten kısa bir süre sonra yapmış olduğunuz başvuru hakkında sizlere bilgilendirme mesajı gelecektir. Gelen mesajın olumlu olmasından hemen sonra bu sefer ING Bank müşteri hizmetleri tarafından aranacaksınız. Müşteri temsilcisinin sizleri aramasından hemen sonra çekmek istediğiniz kredi miktarı hakkında bilgi verecek ve kredinizin onaylanmasını sağlayacaktır. Bu işlemi yaptıktan sonra artık TEKNOSA üzerinden dilediğiniz cep telefonunu alma şansını bulmuş olacaksınız.

Tekno kredi faiz oranları ne kadar?

TEKNOSA ile ING Bank arasında yapılan kredi anlaşmasından sonra müşterilerine sunmuş olduğu bu kredi türünün faiz oranları Nisan 2018 yılı içerisinde %1.49 oranından sunulmaktadır. Ancak ihtiyaç kredisi faiz oranlarının artmasıyla birlikte artış gösteren bu kredi türünün Nisan ayı için geçerli olduğunu belirtmek istiyoruz. Aylar arasında farklılık gösteren bu kredi türünün faiz oranları hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken sitemizde bulunan Tekno kredi faiz oranlarını güncel olarak takip etmek olacaktır. Müşterilerine her zaman uygun faiz oranları ile kredi sunmaya çalışan ING Bank üzerinden yapacağınız bu anlaşma için ING Bank’a gitmenize gerek yoktur. Sadece Teknosa mağazalarına giderek buradan bu kredi türüne başvuru yapabilirsiniz. 24 aydan sonra faiz oranı ise %1.59 oranı ile müşterilerin karşısına çıkmaktadır. Kısa vade seçenekleri yaparak sizlerde daha az faiz ödeme şansını yakalamış olursunuz.

Yorum yapın

Krediler