İng Bank Kredim Sonsuz Nedir?

Kredim Sonsuz, kişilerin talebi üzerine ihtiyaç kredisi, destek hesap ve kredi kartı limitlerinin tamamını bir arada toplar. Böylelikle toplu bir limitin oluşmasını sağlar. İng Bank’ta bulunan veya sonradan isteğiniz üzerine bankanın da onay verdiği miktarda kredi elde edersiniz. Elde edebileceğiniz ihtiyaç kredisi, destek hesap ve kredi kartı limitiniz Kredim Sonsuz limitine eklenerek toplu limitin oluşması sağlanmaktadır. Bunun yanı sıra banka tarafından tanımlanan limit tek seferde kullanılmak zorunda değildir, isteğinize göre şekillenebilir bir özelliğe sahiptir.

Limitinizi Ödeyerek Yükseltiyorsunuz

İng Bank, kullanılabilir limit içerisinde olmak koşulu ile kredi kullanımlarında Kredim Sonsuz’un birçok kez kullanımına olanak sağlanmaktadır. Kullanmak istenilen ihtiyaç kredisi miktarı, ihtiyaç kredisi için belirlenmiş olan limiti aşıyorsa, ilk önce destek hesap ve sonra kredi kartı limitleri kullanılabilmektedir. Kullanıcı tarafından taksitlerin ödenme işlemi gerçekleştikçe sırası ile kredi kartı, destek hesap ve ihtiyaç kredisi limitleri açık duruma getirilir.

Destek Hesap, Kart Limiti ile Büyüyor

Destek hesap ve kredi kartı limitleri ihtiyaç kredisi için kullanılırsa, kullanılan miktardan dolayı ihtiyaç kredisi kuralları ve faiz oranları devreye girmektedir. Eğer destek hesap ve kredi kartı limitleri kullanılmamışsa, kurallar, faizler ve kullanım koşulları kullanıcının daha önceden imzalamış olduğu sözleşmeye bakılarak gerekli durumlar dahilinde geçerli olur. Kredim Sonsuz limiti talep edildiği takdirde bankamızca da uygun görülürse güncellenebilir özelliğe sahiptir. Banka tarafından limit güncellemesi için belirlenen ve değiştirilebilen süreler vardır.

Limit için geçerli olan süre, limitinizin ile ilgili güncel bilgiler ve toplam limit bilgileri 7/24 Mobil, internet bankacılığı ya da telefon bankacılığı aracılığı ile verilmektedir. Bilgilere ulaşmak için bu yöntemleri kullanmanız gerekmektedir ya da direk şubelerimiz ile irtibata geçmeniz yeterlidir.

Kredim Sonsuz’a SMS İle Başvuru

İng bank Kredim Sonsuz hizmetinden yararlanmak için cep telefonlarınızın mesaj bölümüne T.C kimlik numaranızı yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra KREDIMSONSUZ yazıp 2205’e SMS göndermeniz gerekmektedir. İptal etmek istiyorsanız 2205’e KREDIMSONSUZIPTAL boşluk bırakıp T.C kimlik numaranızı yazmanız yeterli olacaktır. İptal işlemi sadece kredi kullanım işleyişini sona erdirmenizi sağlar. Kredim Sonsuz’un kapsadığı ürünlerin yani destek hesap, ihtiyaç kredisi ve kredi kartının iptalini sağlamaz.

Yorum yapın

Krediler