İNG Bank ATM Para Yatırma ve Çekme Limitleri

Para çekme limiti anlaşmalı dahi olsa düşük miktarlarda tutan, İNG Bank ATM Para Çekme ve Yatırma Limitleri dahilinde müşterilerine bankamatik hizmetini sunuyor. Para çekme limiti 1000 TL üzerinden yapılırken, limit üstü çekimlerde 5 TL masraf kesintisi yapılıyor, turist kart ile limit üzerinden yüzde 4 kesinti uygulanabiliyor. ATM’den EFT limiti ise 2 bin lira olarak belirlenmiş.

İNG Bank Bankamatik Para Çekme Limiti

Bankalar ister istemez hizmete sundukları bankamatiklerde sınırlama yapmakla yükümlü. Bir kişinin en kolay para çekme yöntemi olan bankamatikler onlarca yıldır en büyük bankacılık hizmeti olarak vatandaşın hizmetinde. Saat mevhumu gözetmeksizin istenilen saatte fiziki olarak para çekmeye olanak veren İNG Bank ATM para çekme Limitleri dahilinde işlem verenlerden. Para ihtiyacınızın karşılanabileceği ATM’lerden para çekme limiti 1000 Lira olarak sınırlı. Bu limit üstünde para çekmeniz mümkün olsa da bu işlem için 5 TL masraf ödemesi yapmanız gerekiyor. İng Bank Turist kart kullanan müşteriler ise para çekiminde çekeceği tutarın yüzde 4’ü oranında kesintiye maruz kalıyor.

İNG Bank ATM Para Yatırma Limiti

Para çekme için limit koyan İNG Bank’ın resmi internet sitesini incelediğimizde para yatırım hizmeti için bir sınırlama konulduğu belirtilmemiş. Kartsız işlemlere olanak tanıyan İNG bankamatikleri üzerinden isterseniz kendi hesabınıza ya da başka birinin hesabına para yatırmanız, havale ya da EFT yapmanız mümkün. Bu işlemler de masraflar dahilinde yapılıyor olduğunu hatırlatalım.

İNG Bank ATM’den EFT Yapma Limiti

İng Bank şubeleri nezdinde bulunan hesabınızdaki paralardan başka birilerinin hesabına EFT yapabilme imkanınız bulunuyor. Bu işlem için limitiniz 2 bin liraya kadar tutulmuş ve yapabileceğiniz işlem saatleri 09:30 ile 16:30 arası. Bu saatler dışında ileriki bir tarihe EFT talimatı vermeniz de mümkün değil.

İNG Banka Kartsız Para Çekme

Sahibi olduğu bankamatikler üzerinden kartsız hizmet anlayışı sergileyen İNG Bank, markalaştırdığı ParaMara servisi ile bu işlemlere imkan veriyor. Bu işlemi yapabilmeniz için ise ParaMara Mobil uygulaması indirerek yapabilirsiniz. Ayrıca bankanın müşterisi olmanız ve bir hesabınızın tanımlı olması gereken şartlar içerisinde.

Bankanın para yatırma ve çekme limitlerini kişisel olarak düşük bulabilirsiniz. Bu durumda limit artırımı için banka şubenizle görüşün. Mutlaka bir orta yolu bulunabilir.

Yorum yapın

Krediler