HSBC Advantage Kredi Kartı Başvurusu, Kart Özellikleri, Avantajları

Advantage Classic, Gold ve Platinum olarak üç farklı versiyonu ile kredi kartı hizmeti veren HSBC Mastercard ve Visa özellikli olarak müşterilere sunuluyor. Peşin ödemeli yada taksitli ödeme imkanlarını beraberinde getiren HSBC Advantage Kredi Kartı Başvurusu yapmanız için aslında bir çok sebebiniz olabiliyor.

Advantage Classic Kredi Kartında Bizi Neler Bekliyor?

Size tanımlanmış limitiniz dahilinde Nakit Avans çekebileceğiniz Advantage Kredi kartı peşin ve taksitli harcamalar yanında kartınızdaki paranızı vadesiz hesabınıza aktarma imkanı veriyor. Bu işlem için HSBC telefon bankacılığı veya internet bankacılığını kullanabiliyorsunuz. Diğer kredi kartlarında olduğu gibi puan kazandırmada NakitPuan sunulurken yine TatilPuan ile yapacağınız tatiller için kazanç sağlıyor. Kart kullanıcılarının en çok endişe ettikleri hususlardan birisi olan yetkisiz harcamalara karşı, çalınma veya kaybolması halinde banka size kayıp çalıntı ve alışveriş teminatı veriyor ki bunun yanında kaybolan kartın yenilenmesi ve kartınız kaybolsa dahi nakit avans hizmetlerinden faydalanılıyor olması bir avantaj olarak kayıtlara geçiyor. Advantage kart sahipleri ayrıca istediği kişilere ek kart çıkartabiliyor. Bu ek kart için sınırlama bulunmazken kan bağı olmayan kişilere de çıkarma imkanı veriliyor.

Advantage Patinum Card Özellikleri

Platinum cardın en büyük özelliği yurt dışı ve yurt içi seyahatlerinizin ilk üç ayında karşılaşabileceğiniz kaza, ölüm ve sakatlanmalara karşı 50 bin dolar limit ile sizi ferdi kaza sigortası yaptırıyor olması. Bunun yanında tedavinin yapılabilmesi için de 10 bin dolar tedavi masrafları teminatı bulunuyor. Tamamen seyahate yönelik olarak sunulan hizmetler arasında bagaj kaybolması veya gecikmesi için de sigorta yapılıyor. Platinum Mastercard Collection kart sahiplerini yine seyahatlerde seçkin otellerde ayrıcalık sunuyor ki otomobil kiralama, yemek yeme, sağlık ve fitness salonlarında ayrıca indirimler söz konusu oluyor.

Card Başvurusu ve Başvuru Sonucu Sorgulama

HSBC kredi kartlarına başvuruları banka şubeleri üzerinden yapabiliyorsunuz. Buralardan alacağınız kartlar ile QNB Finansbank ve HSBC Bank ATM’lerinden işlem yapabilme ve borç ödemesi yapabilme yollarınız bulunuyor. Başvuru sonrası adınıza gelen kredi kartı kuryeler tarafından teslim ediliyor. Bu andan itibaren ise size kartınızın şifresini almak düşüyor. HSBC Kredi Kartı Şifresi Alma çok kolay bir işlem. Bunun için HSBC İnternet Bankacılığına giriş yapmanız yeterli oluyor.

HSBC Advantage Kredi Kartı ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için bankanın bireysel telefon bankacılığı olan 0850 211 0 111 yada kurumsal telefon bankacılığı olan 0 850 211 0 424 numaralı telefonu arayabiliyorsunuz.

Yorum yapın

Krediler