Honda Yeni Araçla Geri Dönüyor!

Honda Yeni Araçla Geri Dönüyor. Otomobil Dünyasının çok özel markalarından biri olan Honda markası, daha yeni ilerleyişini ve teknolojik altyapısını her geçen gün geliştirmeye ve kendini ön plana çıkarmaya devam ediyor. Yapılacak çalışmalarda ve ilerleyen teknolojik altyapılarda, marka kalitesinden tutum daha Honda markasının bütün İmajını varıncaya kadar bir düzenleme yapılmış durumda.

Honda CRV

Honda crv ile yakaladığı başarıyı yeni model HRV ile de sürdürmek istiyor. Gözden dinamik tasarım ile birlikte dikkat çeken bu yeni HRV, kompakt bir tasarıma sahip. Yeniden Yollara Düşen bu araç donanım iki farklı motor ve iki farklı şanzıman desteği ile birlikte Türkiye’deki Honda showroomlarında sergilenmeye başladı. Yeni modelin bazalde teknolojik Detaylara bakarsak, lastik basınç teknolojisinden tutum daha çarpışma uyarı sistemi ve sürekli takip uyarı sistemi ne kadar pek çok yeni nesil çözüm var. Akıllı hız sabitleyici hız limitleşici, 7 inç boyutundaki ekran desteği ile birlikte oldukça güçlü bir çalışma sunuyor diyebiliriz. Çift bölgeli otomatik klima ve aktif uzun far kontrolü desteği ile birlikte, gayet opsiyonel bir çalışmaya sahip. Bu yüzden herkes için ışığa duyarlı kararan dikiz aynası sunulmuş ve geri dönüş kamerası organize edilmiş.

Honda markasının özel olarak ürettiği bu aracı ulaşmak adına, performans ve yakıt ekonomisine birlikte hesaplayabilirsiniz mesela. Bu sayede çok daha hızlı ve çok da profesyonel bir çözüm yolu üzerinde Durmuş olacaksınız. Her iki motor yapısı da 6 ileri manuel şanzımanla donatılan bu marka araç, tamamen profesyonel bir çalışma mantığı ile ilerliyor ve benzinli motor seçeneği ile birlikte yakıt tüketimini düşürüyor. Beklentilerinizin kullanımına göre şekillenen bu araç, Tabii bu harcama tutarı sizin kullanım şeklinize göre değişken olacaktır O yüzden dikkat ederseniz Bu araçlara dair pek çok dediğin ön plana çıktığını söyleyebiliriz. Taze ve yenilikçi bir ürün olarak geliştirilen bu araç, ihtiyaçlarınıza Tam zamanlı destek sunacak ve profesyonellik konusunda daha tasarıma önem veren insanları Hedef kitlesi olarak görecek. Bu yüzden tasarım konusunda ilk yanınıza sahipse Honda tasarımcıları sınıfına Lider olan bir genişliğe sahip olan bu aracı satışa sunduğunu bilmeniz gerekiyor.

Bir önceki yazımız olan Ziraat Bankasından Satılık İkinci El Araçlar başlıklı makalemizde ziraat bankasından araç satışı, ziraat bankasından hacizli araç ve ziraat ikinci el araç hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
error: Content is protected !!
Önceki yazıyı okuyun:
Yeni işe girene kredi çıkar mı?

Yeni işe girene kredi çıkar mı? Kredi çekmek ihtiyaç halinde bankalardan talep ettiğimiz bir çıkış noktası olarak görülebilmektedir. Ancak bankalar...

Kapat