Halkbank İnternet Şube Şifresi Alma (Bank24 Şifre Oluşturma)

Halkbank İnternet Şube Şifresi Alma. İnternet bankacılığı güncel olarak revaçta kullanılan bir bankacılık hizmeti. Bu hizmeti alabilmeniz için gerekli olan şifre ve kullanıcı adı. Bu giriş için kullanılan kullanıcı adı hesap numarası, TC numarası ve Kredi Kartı numarası ile olabilirken şifre maalesef unutulabiliyor. Yada yanlış girişler neticesinde de blokeli olabiliyor. Halkbank İnternet Şube Şifresi alma talebi olan kişiler de bu durumları yaşayanlardan oluyor.

Kısaca adımlayacak olursak Halkbank İnternet Şube Şifresi almak için

  • halkbank.com.tr adresine girin
  • Sağ üst kısımda internet bankacılığı menüsünü takip edin.
  • Altında açılan parola al sayfasını seçin.
  • Buradan hangi kartınız yada hesabınız ile işlem yapmak istediğinizi seçin.
  • Kartınızın son 6 hanesini girin.
  • Hesabınıza bağlı kartın son kullanım ay ve yılını girin.
  • TC numaranızı tuşlayın.
  • Cep telefonunuzu girin ve devam tuşuna basın.

Kart Şifresi Oluşturma

Halk Bankası kredi kartı, Bank24 kartı ve Bank24 Jet Kart için parolasını bilmeyen yada blokeli kartların paroları için internet hizmeti sunuyor. https://sube.halkbank.com.tr/InternetBankingHost/ adresinden giriş sonrası buradan kartınızı seçiyorsunuz ve aşağıdaki hanelere Kartınızın son altı rakamı, kullanımı için miadı olan ay ve yılı, TC numaranız ile cep telefonu numaranızı giriyorsunuz. Daha sonra devam menüsü ile şifre, kart doğrulama, parola oluşturma ve başarılı parola ile birlikte beş adımda kartınıza ait şifrenizi yeniden oluşturabiliyorsunuz.

İnternet Bankacılığı Şifresi Oluşturma

Oluşturmuş olduğunuz kart şifreniz ile Halkbank internet sitesinin sağ üst kısmındaki bireysel bölümünden internet bankacılığına giriş yapabiliyorsunuz. Burada şifre oluşturmak için yine internet bankacılığı altındaki parola al bölümüne giriş yapabilirsiniz. Buradaki giriş sizi yine şifre oluşturma sayfasına yönlendiriyor. Aldığınız şifre ile birlikte intenet bankacılığına giriş yapabilir ve bankacılık hizmetlerini alabilirsiniz.

İnternet bankacılığına girişlerde güvenlik amaçlı olarak telefon numaranız önem arz eder. Buradan şifrenizi girdikten sonra telefonunuza yeni bir parola daha gelecektir. Bu parolanın girişi sonrası internet bankacılığına giriş yapar ve bankacılık işlemleri yapabilirsiniz. Parola gelmemesi durumları olabilir. Özellikle GSM firması değişikliklerinde bu durumla karşılaşırsınız. Bunun için bankanızı yada ATM’den telefon numaranız güncellemeniz gerekebilir.

Yorum yapın

Krediler