Halk Bankası 3452 SMS Kredi Başvurusu

Beyler bu sms’le kredi çekme işine dikkat edin. Çünkü onca sözleşmeyi görmeden etmeden kredi çekmek cidden akıl karı değil. Adamlar size bu tarz kolay çıkan hazır krediyi veriyor ama hangi şartlar altında hangi cezai şartlar ile veriyor buna odaklanmanız gerek. Şunu asla unutmayın: “Bu hayatta bedava peynir fare kapanında olur“.  Uzun sözün kısası: “İyice didik didik etmeden krediye falan girmeyin“.

Devlet bankalarımızdan Halkbank müşterilerine kredi başvurusu yollarından birisini de telefonlardaki mesajlar yoluyla veriyor. Nakit paraya ne zaman ihtiyacınız olur bilinmez fakat ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz kredi başvurusunu Halkbank bünyesinde düşünüyorsanız Halk Bankası 3452 SMS Kredi Başvurusu yapabilirsiniz.

Halkbank SMS Kredi Başvurusunu Nasıl Yaparım?

Halk Bankasının krediye başvuru yolları elbette çok fazla.Mesaj yoluyla kredi başvurusu sadece bunlardan bir tanesi. Fakat en hızlılarından birisi. Bu nedenle SMS ile Hızlı Kredi başvurusu da mümkün. Başvuru yapabilmeniz için

KREDI boşluk TC KİMLİK NO boşluk GELİRİNİZ boşluk KREDİ MİKTARI yazılarak 3452’ye mesaj gönderiyorsunuz.

TC NO GELİRİNİZ KREDİ TALEP TUTARI
KREDİ 12345678900 3500 15000

Halk Bankası Güncel Kredi Faiz Oranları ve Başvuru Yolları başlıklı yazımızda belirttiğimiz gibi bankanın kredi ürünlerine başvuru yolları oldukça fazla. Fakat SMS kredisi ile başvuru yaptığınız zaman banka size ön onay mesajı gönderiyor ve bu mesajla birlikte sizi banka şubesine davet ediyor. Bu daveti yerine getirirseniz gerekli adımlar neticesinde hesabınıza krediniz yatırılıyor.

Halk Bankası müşterilerine verdiği kredi hizmetlerinden bir tanesi de hızlı kredi olarak sunuluyor. Hızlı kredinin maksimum limiti 15 in lira ve yasal vadesi maksimum 36 ay. En az da bin lira kredi alabiliyorsunuz. Hızlı Krediye SMS ile başvuru yapmanız mümkün.

15 Bin Lira Hızlı Kredi Tutarı ve Ödeme Koşulları

Alacağınız 15 bin lira hızlı kredi için faiz oranınız yüzde 2,99. Aylık taksit tutarınız 748,64 Lira iken kredi vadeniz 36 ay. Krediye 78,75 Lira Kredi Tahsis ücreti (BSMV dahil) öderken bu kredi için talep ederseniz hayat sigortası yaptırabiliyorsunuz. Hayat sigorta poliçesi ise 35 yaş erkek müşteriler için 46,81 Lira. (15 bin lira için)

Halkbank SMS kredi başvurunuz ve durumu hakkında ayrıntılara ulaşmak ve başvuru sorgulamanızı yapmak için bankanın 444 0 400 numaralı Dialog’u arayarak yapabiliyorsunuz.

Halkbank SMS Kredisi Hemen Hesaba Yatar mı?

Telefon mesajı ile yapılan kredi başvurusu sonrası banka başvuru sahiplerine ön onay göndermektedir. Bu onay ile banka şubesinden gerekli işlemlerinizi yerinize getirmeniz halinde hesabınıza virman edilen kredi başvuru sonrası hesabınıza yatırılmaz. Yani SMS ile başvuru kredinizin hesabınıza yatırılması anlamına gelmemektedir.

Yorum yapın

Krediler