Girişimciler İçin En Popüler 5 Döviz Uygulaması

Diğer bütün sektörlerde olduğu gibi bankacılık işlemleri de dijital ortamlara bağlanmasının ardından internetin bize verdiği ürünlerden birisi de yatırım araçlarını anlık olarak akıllı telefona yüklediğimiz uygulamalar üzerinden yapabiliyor olmamız. Şartlar ve alternatiflerin çok olması küçük büyük her türlü yatırımcıyı hangi uygulama ile işlem yapmalarını sorgular hale getirdi. Bununla birlikte döviz ve altın kurlarında oluşan fiyatlar ile döviz kurunda oluşan makas aralıklarını bankaların farklı tutarlar üzerinden işlem yapması yatırımcıları yeni uygulama ve bankacılık işlemleri aramaya itiyor. Zira yüksek makas aralığı günlük döviz ve altın alıp satan yatırımcıları zarara uğratabiliyor. Bu anlamda sizler için en popüler 5 döviz uygulaması ve bunları bir araya getirmeye çalıştık. Bu uygulamalar sayesinde dolar, euro ve altın gibi fiyatları anlık olarak cep telefonlarınızdan takip edebiliyorsunuz.

Mynet Finans Altın ve Döviz Uygulaması

En Popüler 5 döviz uygulaması olarak başı Mynet Finans çekiyor. Önemli haber sitelerinden ve binlerce üyeye sahip mynet e ait olan Mynet Finans Altın ve döviz uygulaması haftanın 7 günü canlı olarak anlık işlem görüyor.Mynet Finans ile hisse senetleri, dünya borsaları ve hisseleri, emtialar, döviz, altın gibi tüm ekonomi piyasasını ve finansal verileri canlı olarak takip edebiliyorsunuz. Borsa İstanbul’a bağlı hisse senetlerini de canlı olarak takip etme imkanı veren uygulama oldukça kullanışlı. İndirme linkimiz https://play.google.com/store/apps/details?id=mynet.finans.mobile

Merkez Bankası Döviz Kurları

Merkez Bankasının mevcut döviz kurlarına anlık olarak ulaşabildiğiniz ve en güvenilir uygulamadan ilkini çeken Merkez Bankası döviz kurları dünyada kullanılan tüm para birimlerini TL bazında hesaplanmasına da yardımcı oluyor. Yani kurlara burada internet sayesinde ulaşabiliyorsunuz fakat internetiniz olmadığı dönemlerde de kurdaki son fiyatlar üzerinden ulaşabilmeniz de mümkün hale getirilmiş.

Merkez bankasının uygulaması sayesinde güncel basın duyurularını okuyabilir, enflasyon gibi finansal raporlar ile önemli yayınları takibini sağlarken yatırımlarınızı yapabilirsiniz. İsterseniz tüm para birimlerinin özelliklerini de buradan öğrenebilirsiniz.

Merkez Bankası Döviz Kurları uygulaması kişisel bir uygulama olup banka ile bir bağlantısı bulunmuyor. İndirme Adresi ise https://play.google.com/store/apps/details?id=com.makdeniz.tcmerkez

Kolay internet Uygulaması

Onlarca para birimini, günlük ve anlık olarak değişen kurları, grafikler ve geçmişten bu güne bütün fiyat miktarlarını sürekli takip edebileceğiniz kolay internet uygulaması çevrim dışı olarak hizmet verebiliyor. Bu özellik internet kullanmayı sevmeyenler için de önemli. Döviz kurlarının 5 yıllık geçmişini grafiklere bağlayan uygulama ile aynı anda 22 dövizi farklı para birimine çevirebiliyorsunuz.

Doviz.com Uygulaması

En popüler 5 döviz uygulaması arasında doviz.com bulunuyor. Google Play uygulamasını https://play.google.com/store/apps/details?id=com.Doviz adresinden indirebiliyorsunuz. Cep telefonu uygulamasının en önem özellikleri arasında Borsa İstanbul verilerinin de olması. Ücretsiz indirilen uygulama bir çok özelliğe sahip. Güncel oluşan tüm döviz kurları anlık olarak bu uygulama da size veriliyor. Ayrıca uygulamayı indirenler kişiselleştirme özelliklere sahip. Kendi portföyünüzü uygulama da oluşturarak her bilgi için ayrı ayrı uğraşmak zorunda kalmıyorsunuz. Döviz hesaplama özellikleri de ayrıcalık oluşturmuş.

Döviz ve Altın Kurları

FOREKS AŞ’den aldığı bilgileri yansıtan uygulama sayesinde bir çok işlemi hızlı ve kolay bir şekilde yapmanız mümkün. Serbest piyasada işlem gören altın ve döviz kurlarını, çarpraz kurları, geçmişten günümüze TCMB kurları ile bankalarda oluşan kurları grafikler halinde sunan uygulama adresi ise şu şekilde. https://play.google.com/store/apps/details?id=com.cayirtepeomer.doviz

Yorum yapın

Krediler