Garanti BBVA Bonus Kart Şifresi Öğrenmek

Garanti Bankası Kart Şifresi Öğrenmek. Teknolojinin hızla ilerlemesi neticesinde, hayatımızın her alanında olan bankalara erişimde artık farklı kanallar ile yapılabilmekte. İlk başta internet bankacılığı ile başlayan serüven, telefon bankacılığı ve mobil bankacılık ile devam etmekte. Hal böyle olunca bu işlem çokluğu ve kolaylığı, güvenlik risklerini de beraberinde getirmekte.

Bu güvenliği en yüksek seviyede sağlamak ve devamlı olarak yenileyebilmek içinde bankalar epey çaba harcamaktadırlar. Bir bankada oluşabilecek bir güvenlik açığı, bir çok kişinin hesap bilgilerinin çalınmasına ve hesaptaki paraların yok olmasına sebep olabilir. Bu güvenlik tedbirlerinden biri de kişiye özel şifre oluşturulması ve bu şifrelerin belirli periyotlarla yenilenmesidir. Her banka için benzer yöntemlerle kart şifrenizi öğrenmeniz mümkündür. Örnek olarak biz garanti bankası için kart şifresi öğrenmenin yollarını açıklayalım.

Garanti bankası kart şifresi öğrenmek için 444 0 333 ya da 0 850 222 0 333 ü arayarak, telesekreter yardımıyla kart şifrenizi kendiniz oluşturabilirsiniz. Tabi sizin olduğunuzu anlayabilmesi için kişisel bilgilere ihtiyaç duyacaktır. Bu sebeple bankomat kartınız ve kimliğinizin yanında olması işinizi kolaylaştıracaktır. Telefonla uğraşamam diyorsanız en yakın şubeye giderseniz, şubede görevli arkadaşlar da size yardımcı olacaktır. Ayrıca geçerli bir kredi kartınız veya para cardınız var ise, internet üzerinden parola al adımını izleyerek de kartınız ait şifreyi oluşturabilirsiniz. Bunun dışında internet bankacılığı oluşturduysanız ve buraya giriş yapabiliyorsanız. İnternet bankacılığı üstünden de şifrenizi öğrenebilirsiniz.

Şunu unutmayın ki, kartınızı yeni aldığınızda verilen şifre geçicidir, ayrıca şifrenizi unuttuğunuz takdirde banka hiçbir zaman size eski şifrenizi vermez. Yeni bir şifre oluşturarak işlemlerinize devam edersiniz. Bu sebeple bu işlemler dışında oluşturduğunuz şifreyi geçici olarak kabul edip daha sonra değiştirmenizde güvenliğiniz açısından fayda olduğunu da unutmayın.

Yorum yapın

Krediler