Garanti Bankası Flexi Kart Faizi ve Özellikleri

Günlük hayatımızda nakit paraya sıkıştığımız zaman kredi kartları kurtarıcımız olabiliyorlar. Kredi kartı başvurusunu yaptığımızda ise kredi kartının limiti ödeme kolaylıkları bize günlük hayatta sağladı taksit imkanları ve faizlerine dikkat ederiz.

Garanti Bankası Flexi Kart Özellikleri

Günümüzün güvenilir bankalarından biri olan Garanti bankası bize kredi kartı alternatifleri aradığımız sırada Flexi kart alternatifini sunuyor. Flexi kartın en büyük özelliklerinden biri yıllık aidatı bulunmaması ve harcamalarınızda ekstra bonus ve yıllık fazladan bonus para kazanabilmeniz. Kazandığınız paraları bu işyerlerinde harcayabiliyorsunuz. Kendi Flexi kartınızı kendiniz Garanti bankasının internet sitesinden hazırlayabiliyorsunuz. Dilerseniz şubelerden ya da Alo Garanti’den de başvuru yapabiliyorsunuz.

Flexi kart’ınız hazırlarken kendinize en uygun kampanyayı seçebilirsiniz. Seçtiğiniz kampanyada ekstra bonus veya ekstra taksit mi istediğinize karar verebiliyorsunuz. Kartınızın üstündeki görseli kendinizi seçebiliyorsunuz. Faiz oranlarını, kazanacağınız bonusu ve kart ücretlerinizi kendiniz belirliyorsunuz. Kampanyadan istediğiniz zaman vazgeçebilir veya istediğiniz şekilde düzenleyebilirsiniz. Flexi kartların diğer bir özelliği ise istediğiniz sektörü seçerek ona özel ekstra bonuslar kazanıyorsunuz ve alışveriş noktalarındaki avantajlardan faydalanabiliyorsunuz. Sektör seçtikten sonraki diğer bir özelliği ise firma seçebilmeniz. Firma seçmenin size sağlayacağı avantaj ise seçeceğiniz 3 firmada sürekli ekstra taksit veya bonusdan yararlanabilmeniz. Ekstredeki en yüksek harcamanızın en yüksek olanını taksit yapabiliyorsunuz.

Flexi kart’ınızın istediğiniz zaman değiştirmek çok basit. Değiştirmek için 444 0 333 Alo Garanti’yi arıyorsunuz veya Garantinin internet sitesine girip yeni istediğiniz özellikleri belirtebiliyorsunuz.

Garanti Bankası Flexi Kart Faiz Özellikleri

Flexi kart’ın faiz ve ücretlerinden bahsedecek olursak alışveriş faizi olarak yüzde 1.84’lük bir oran sunulmuş Ödemelerin gecikmesi halinde yüzde 2.52’lik bir gecikme faizi yansıyor. Nakit avans ihtiyacınızı da karşılayabileceğiniz kartın nakit avans faiz oranı yüzde 1.84. Nakit avans ücreti ise yüzde 3.75 + 6.80TL (Minimum) Limit aşımınızda faiz olarak yüzde 2.02’lik bir oran belirlenmiş. Kartınıza size sunulan görsellerden veya kendi çektiğiniz bir görselin yerleştirilmesinin ücreti 10.99TL’dir. Yüklediğiniz fotoğrafın ücreti ekstrenize yansır. Kartın yıllı ücreti sizin belirlediğiniz bir ücretti maksimum 299TL’ye kadar çıkabilir. 50 TL ve üzeri peşin işlemlerde aylık yüzde 1.84 faiz oranıyla işleminizi ekstreye işlenmeden Alo Garanti veya Garanti şubelerinden işlem erteleme yapmak mümkün.

Yorum yapın

Krediler