Garanti BBVA Bonus Kredi Kartı Limit Artırma Nasıl Yapılır?

Garanti Bankası Bonus Kredi Kartı Limit Artırma. Garanti Bankasına ait Bonus Kredi Kartı ile binlerce noktadan alışveriş yaparken, ATM’lerden de para yatırma ve çekme işlemleri limitleriniz dahilinde yapabiliyorsunuz. Fakat zaman içerisinde size yetmeyen limitler ile alışverişlerinizde sınırlamalar yaşarsınız. Bu sınırlamaları aşabilmeniz için Garanti Bankası Bonus Kredi Kartı Limit Artırma işlemi yapabilirsiniz.

Garanti Bankası Bonus Kredi Kartı Limit Artırma İşlemini kısaca;

  • Garanti Bankası İnternet Bankacılığı
  • Garanti Bankası Mobil Bankacılık Uygulaması BonusFlaş ile
  • Garanti Paramatik ile
  • SMS başvurusu ile (ARTIR boşluk İSTENİLEN LİMİT boşluk KART SON 6 HANESİ boşluk AYLIK GELİR boşluk yazılarak 3340’a göndermeniz gerekiyor)
  • Düzenli Limit Artırma Talebiniz ile
  • 444 0 333 Telefon Bankacılığı ile,

Yapabiliyorsunuz. Dilerseniz bu işlemleri nasıl yapacağınıza dair ayrıntılarına yer verelim.

Kredi kartı kullanıyorsanız zaten bir süre sonra banka güncellenen ekonomik gelişmelere  istinaden sizlere istemeseniz dahi kredi kartı limitinizi artırmak teklifinde bulunabiliyor. Elbette bu herkese ve her zaman olacak diye kesin bir kural yok. Fakat oluşan ekonomi ile siz güncel limitlerinizde değişiklik yapılması talebinde bulunabilirsiniz ve bu talep ile uygunluk taşımanız halinde gerekli onayları alarak yeni limitiniz ile tanışabilirsiniz.

Garanti Bankası İnternet Bankacılığı İle Kredi Kartı Limiti Artırma

Diğer bankalarda olduğu gibi tüketiciler ile Garanti Bankası arasında bağ kuran en yakın iletişim kanalı internet bankacılığı. Bir çok hizmet dalında olduğu gibi kredi kartı limitini yükseltme isteyen müşteriler internet bankacılığı girişlerinin ardından kredi kartı sayfasında bulunan limit artırma menüsüne tıklamanız olacaktır. Burada özellikle maaşını banka şubelerinden alıyorsanız kart limiti artırma talebiniz çok daha hızlı ve olumlu olarak cevap verilebiliyor. Aksi takdirde kişinin gelir belgesi ve diğer belgeleri ile ilgili bilgiler istenebiliyor.

Güncel olarak mevcut kart borçlarınızın ödemesinde bir problem yaşamamış olmanız halinde sizin kart limitinizin yükselmesine engel bulunmaz. Genel olarak bu tür müşterilerin talepleri bankalarca yerine getirilir.

Garanti Paramatiklerden Kredi Kartı Limiti Yükseltme

İnternet bankacılığında olduğu gibi Garanti Paramatik olarak hizmet veren Garanti Bankası ATM’lerinden kart limiti yükseltme talebi yapılabiliyor. Bunun için kredi kartınız ile bir bankamatiği ziyaret edebilirsiniz.

Garanti Bankasının 444 0333 numaralı müşteri hizmetleri telefonundan yapacağınız başvurular ile de kredi kartı limit artırma talebinde bulunabilirsiniz.

SMS İle Bonus Kredi Kartı Limiti Artırma

Klasik başvuru yöntemlerinden biri haline gelen telefonlarımızın mesaj ileti bölümünden istenildiği takdirde Garanti Bonus kredi kartı limit artıma işlemine başvurabiliyorsunuz. Bunun için ARTIR boşluk İSTENİLEN LİMİT boşluk KART SON 6 HANESİ boşluk AYLIK GELİR boşluk yazılarak 3340’a bir küçük SMS göndermeniz yeterli oluyor. Yurt dışı başvuruları için ise 532 752 33 40’a göndermeniz gerekiyor. (Örnek olarak: ARTIR 3000 123456 6000)

Düzenli limit artırımı talebi vermeniz için LİMİT İŞLEMLERİ sayfasında vereceğiniz onay ile zaman içeirisnde düzenli limit artışı yaşıyorsunuz. Bu talimat onayını Garanti İnternet Bankacılığı yada Garanti Bonus Flaş ile verebiliyorsunuz.

Limit Artışı Başvurunuz Olumsuz Sonuçlanırsa

Bankalar kredi kartı vermesine rağmen limit artırımı için gelir düzeyinize ve borçlarınıza sadık olup olmadığınıza dikkat etmek zorundadırlar. Bu nedenle sizlerinde kredi borçlarınızın ödenmesinde bir problem yaşayıp yaşamadığınıza bakılırken gelir düzeyinizin de düşük olması bankalar size onay vermeyebilir. Bu nedenle gelirinizi belgeniz ile bankaya beyan etmeniz gerekecektir. Gelir belgenizdeki düzey yeterli olması halinde bankalar size gerekli onayı verir.

Yorum yapın

Krediler