QNB Finansbank Personel Alımı

Türkiye’nin en hızlı büyüyen bankalarından birisi olan Finansbank mevcut müşterilerine daha hızlı ve kaliteli bir hizmet verebilmek adına yeni alımlara imza atacaktır. Özellikle personel alımı konusunda titiz davranan Finansbank birçok kişiyi işe alacaktır. Alımları ile her zaman dikkat çeken Finansbank bu yıl içinde yeni ilanlarını yayınlamaya ve alımlara başlamış durumdadır.

Finansbank Personel Alımı 2016

Finansbank personel alımı 2016 yılında kaç kişi ile yapılacak bilmiyoruz ancak; internet üzerinde birden fazla ilan bulunmaktadır. Bu ilanların tamamını değerlendirecek olan Finansbank her bir yeni pozisyon için de ayrıca şartlar belirtmektedir. Finansbank alımlarında aşağıda yer alan pozisyonları değerlendirecektir.

– BİREYSEL SATIŞ TEMSİLCİSİ,
– ENPARA.COM MÜŞTERİ DANIŞMANI,
– Çağrı Merkezi Görevlisi (Emekli Adaylar),
– TELE SATIŞ GÖREVLİSİ,
– ÇAĞRI MERKEZİ GÖREVLİSİ,

Finansbank personel 2016 büyük oranda bunlarla yapılacak olup bunların haricinde şuan için bir ilan bulunmamaktadır. Alımlarını her geçen gün artıran ve her yıl olduğu gibi 2016 yılında da yeni şubeler açacak olan Finansbank yeni alımlara da imza atacaktır. Finansbank’a ait güncel ilanları internet sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz. Bu makalemizde sizlere verdiğimiz ilanlara başvuruda bulunmak ve bu ilanlar hakkındaki tüm ince detaylara ulaşmak isterseniz de sizler için aşağıda vermiş olduğumuz link üzerinden bu işlemlerin tamamını gerçekleştirebilirsiniz.

Yorum yapın

Krediler