Enpara Nedir?

Enpara, QNB Finansbank’ın müşterilerine sunmuş olduğu dijital bankacılık hizmetlerinin tümü olarak tanımlanabilir. 

Finansbank’ın şubesiz hizmeti Enpara.com’un 600 bin müşterisine güzel ve kaliteli bir hizmet vermektedir. 10 Enpara kullanıcısından 9’unun bu hizmeti tavsiye ettiği bilinir. Bankacılık hizmetleri her zaman teknolojinin olanaklarından yaralanır. Enpara nedir sorusuna yanıt olarak dijital bankacılık cevabı verilebilir. Geleneksel sistem yerini teknoloji ile şubeleri ortadan tamamen kaldıran yeni bir sistemdir. Finansbank’ın hayata geçirdiği şubesiz, dijital bankacılıkta büyük bir başarı olmuştur.

Enpara Müşterisi Memnun

10 müşteriden 9’u Enpara’dan çok memnun kalmıştır. Enpara’yı tercih edecek kişilerin bilmesi gerekenler bazı önemli maddeler bulunur. Enpara’nın sağladığı avantajlar arasında siz gitmiyorsunuz, banka direk ayağınıza kadar geliyor. Finansbank.enpara.com adresine giriş yaparak kısa bir form doldurmanız gerekiyor. Bu formda nüfus cüzdanı bilgileriniz ile adres bilgileriniz isteniyor. Enpara’nın çağrı merkezinden size ulaşıyorlar ve bilgileriniz hemen teyit ediliyor. Sonrasında talepte bulunduğunuz ev veya herhangi bir adreste ziyaret ediyorlar.

Adresinizde Hesap Açılıyor

Buluşma sırasında kısa bir sözleşme imzalıyorsunuz böylece bankacılık işlemlerinizde kullanabileceğiniz kartınız size teslim ediliyor. Ayrıca müşteri memnuniyeti için ürün ve hizmetler konusunda sizi bilgilendiriyorlar. Bankacılık işlemleriniz için asla masraf ödemiyorsunuz. Enpara’da para transfer ücreti bulunmuyor. Enpara ile bankacılık işlemlerinizi hemen yapabiliyorsunuz.

Yurt İçi ve Yurt Dışı Kullanımı

Enpara müşteri hizmetleri hesap açılışı sırasında size vereceği Encard’ınızı yurtdışı ve yurtiçi tüm banka ATM’lerinde kullanabiliyor ayrıca nakit para çekebiliyorsunuz. Bu önemli bankacılık hizmeti yurtiçinde Finansbank ATM’lerinden Encard’ınız ile bankacılık işlemlerini anında yapabiliyor ve Enpara hesaplarınızı hızlıca yönetebiliyorsunuz.

Masrafsız Bankacılık Enpara

Finansbank ATM’lerinden hemen çekeceğiniz hızlı nakit para için herhangi bir ciddi kesinti uygulanmıyor. Bir diğer sistemde ise Encard’ınız ile fiziki olarak ve internet mağazalarından hemen alışveriş yapabilmeniz mümkün oluyor. Şubesiz Enpara kullanıcıları her zaman mutlu olmuştur. Sıra bekleme derdi olmadan her an yanınızda bulunur. Şubesiz bankacılık olarak tanımlansa bile her zaman internete sahip olmanız gerekmiyor.

QNB Finansbank Enpara

Enpara çağrı merkezinden işlemlerinizi yapabileceğiniz gibi, Finansbank şubelerinden de para çekme ve yatırma işlemleri yapabiliyorsunuz. Bunun dışında Enpara şubesi ve internet şubesi de işlemleriniz için her zaman açık olmaktadır. Hesap işletim ücreti asla ödemezsiniz. Enpara nedir sorusunun yanıtını bu yazı ile verilmiştir. En para dünya çapında önemli bir dijital bankacılıktır.

Yorum yapın

Krediler