Enpara Kredi Kartını İptal Ettirme, Enpara Kartı Kapattırma

Enpara Kredi Kartını İptal Ettirme, Enpara Kartı Kapattırma. Ülkemizde Havale ve EFT ücreti almadan bankacılık işlemleri yapma hizmetini sunan bankalar arasında gelen QNB Finansbank’ın şubesiz bankacılık hizmeti olan En Para üzerinden alınan enpara kredi kartının iptali hakkında merak edilen detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

En Para’nın kredi kartını da çıkartıp kullanıcılarına sunmasından sonra milyonlarca kişinin bu kart tipine başvuruda bulunduğunu belirtmek istiyoruz. Ancak bazı kullanıcıların aldıkları bu kredi kartının iptali için izlemesi gereken yolları bilmediğini ve yapmaları gerekenleri buradan sizlere açıklamak istiyoruz.

Kredi kartınızı kapattırmak için yapmanız gerekenler

Öncelikli olarak kullanmakta olduğunuz kredi kartının iptalini yaptırmak için ilk olarak kredi kartınıza olan borçlarınızı kapatmanız gerekmektedir. Kredi kartınız ile yapmış olduğunuz harcamalarınızı kapattıktan hemen sonra hatta eğer kartınızın içerisinde taksitli şekilde yapmış olduğunuz harcamalarınızda bulunuyorsa bu borçlarınızı da ödemeniz banka tarafından istenecektir. Borçlarınızın tamamını ödedikten hemen sonra kredi kartınızın iptal başvurusunu kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

Telefon bankacılığı üzerinden iptal ettirme

En Para’nın telefon bankacılığı hizmetleri olan 0850 222 3663 numaralı telefonu arayarak buradan kullanmakta olduğunuz En Para kredi kartınızı iptal ettirme şansınız bulunmaktadır. Özellikle kredi kartının iptal işlemlerini kısa yoldan yapmanıza imkan veren bu yol ile müşteri hizmetlerine kredi kartınızı iptal ettirmek istediğinizi belirtmeniz durumunda banka kısa süre içerisinde işlem yapacak ve sizlerin kredi kartlarının kapatılması konusunda yardımcı olacaktır.

İnternet üzerinden kredi kartı iptali

Şubesiz bir bankacılık hizmeti olan EnPara’nın internet şubesini de kullanarak kredi kartınızın iptali bankadan isteyebilirsiniz. Özellikle kredi kartı kullanım oranının giderek arttığı şu günlerde bazı kullanıcıların bu konuda yardım talep ettiğini ve bu yüzden de kredi kartı iptali konusunda nasıl işlem yapacaklarını bilmediklerini belirtmek istiyoruz. İnternet bankacılığı şubesi üzerinden kredi kartı bölümleri içerisinde kart iptalini istemeniz durumunda da kullanmakta olduğunuz kredi kartının iptalini kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Ancak bunun için internet bankacılığı şifrenizin bulunması gerekmektedir. Eğer bu şifre yoksa internet bankacılığı şifresini alarak sizlerde kredi kartınızın iptal işlemini başarılı bir şekilde yapabilirsiniz.

Kayıp çalıntı ihbarı ile kapattırdığınız kredi kartınız kısa süre içerisinde adresinize kurye ile gönderiliyor. Gelen kuryeden kartınızı teslim almazsanız ayrıca alınmadığından işlem yapılamayan kartlar içerisinde yer alır.

Yorum yapın

Krediler