Enpara Kredi Kartı Özellikleri, Avantajları ve Başvuru Yolları

Bankaların, müşterilerine karşı en büyük silahı; ilgili yeniliklerin ihtiyaçlara göre anında dizayn edilmesini sağlamaktır. Enpara, Türkiye’de ihtiyaç duyulan ve kişilerin istemedikleri masrafları ortadan kaldıran ‘şubesiz bankacılık’ yeniliğiyle piyasada öyle bir etki yarattı ki, sanırım bunu ölçmek için herhangi bir ölçüm aracı kullanılamaz. Enpara, şubesiz bankacılık anlayışı sayesinde maliyetleri sıfıra indirdi. Mevduat hesabı sahiplerine ve kredi kartı kullanan kişilere çok cazip ve avantajlı kampanyalar uyguladı. Her zaman yeniliği ve avantajları seven müşteriler de buna olumlu karşılık verdi. Bu sayede Enpara şu an bir milyonu aşkın üyeye, çok kısa bir sürede ulaşmış oldu. ‘Peki, Enpara neden bu kadar tercih edildi? Enpara Kredi kartının özellikleri, kişilere sunduğu avantajlar nedir? Şubesi olmayan bir bankanın kredi kartına nasıl başvurulur?’ gibi sorularınızı duyar gibiyiz. Şimdi bütün bu soruların cevabını verelim.

Enpara kredi kartı içerisinde ne gibi avantajlar barındırır, özellikleri nelerdir?

Enpara kredi kartı, diğer bankaların kredi kartından ayıran en büyük özellik; kart için herhangi bir kullanım bedeli, aidatı veya ücreti almamasıdır. Hatta bu madde sözleşmede ‘ömür boyu’ olarak ifade edilmektedir. Bu ücreti almadığı gibi gerekli şartları sağladığınız takdirde Enpara 2 yıl boyunca sizlere kart aidatı ödeyecektir. Tüm kredi kartlarında bulunan temel özellikler Enpara’nın içerisinde de bulunur. Kredi kartı limitinizi kendiniz belirlersiniz. Temassız ödeme konusunda limitiniz diğer bankalara göre daha yüksek olacak ve 90 TL’ye kadar bu işlemi yapabileceksiniz. Enpara’nın diğer bankalardan farklı şekilde sunduğu ve müşterilerin arasında resmen patlamaya sebep olduğu bir özellik de taksitlendirme konusudur. Firmalar satılan ürünlerde taksit imkanı sunmasa bile, Enpara sayesinde siz harcamalarınızı 3 taksite bölebiliyor ve herhangi bir faiz ödemiyorsunuz. Anlaşmalı işyerlerinde ekstra taksit avantajları ve kazanılan puanlar sayesinde daha rahat ve konforlu alışveriş imkanı sunuyor.

Enpara kredi kartına nasıl başvuru yapılır?       

Eğer siz de bu ayrıcalıklı dünyada yerinizi almak ve enpara kredi kartı sahibi olmak istiyorsanız, tek yapacağınız şey Enpara.com üzerinden yapacağınız ‘müşteriniz olmak istiyorum’ başvurusudur. Gerisini Enpara o kadar seri ve düzenli şekilde sağlayacak ki, sizin başka bir işlem yapmanıza gerek kalmayacaktır. Müşteri temsilcileri verdiğiniz adrese gelip, sözleşmeyi size imzalattıkları andan itibaren Enpara kredi kartınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Yorum yapın

Krediler