Ege Vadisi Çankaya Oran’da 0,98 Faiz Fırsatıyla Geliyor

Ege Vadisi Çankaya Oran’da. Ege Bölgesinde atıfta bulunurcasına Ankara’da yeni bir konut projesi görücüye çıktı. Çankaya’nın en işlek bölgelerinden birisi olan Oran’da 26 bin 900 metre kare inşaat alanı ile tüm dikkatleri üzerine çeken konut projesine ilgi büyük derecede.

Daire Büyüklükleri Nasıl?

Kumsallı havuzu ile dikkat çeken Ege Vadisi Çankaya büyük alan içerisine 887 daireden oluşuyor. Simpaş GYO imzası ile inşa edilen konut projesinde 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 şeklindeki konutlar mevcut. Büyüklükleri ise 87 metre kare ile 222 metre kare arasında tüketicilerin ihtiyaçlarına ve isteklerine göre şekilleniyor.

Ege Vadisi Nerede?

Turan Güneş Bulvarı, 648. Cadde üzerinde konumlanan Ege Vadisi Çankaya Oran başkentin en hızlı gelişen bölgelerinin başında geliyor. Merkezi konumda olan projeye 29 Mayıs Devlet Hastanesi, Acıbadem, Özel Ortadoğu 19 Mayıs Hastanesi, Hacettepe Or-An, Başkent sağlık tesisleri ile Çankaya Toplum Sağlığı merkezi yakın bir noktada bulunacak. Aynı zamanda alışveriş meraklıları için Panora Akvuryum, Panora Avm, The One Tower, Çetinkaya çok yakın ulaşabileceğiniz bir noktada.

Neler Var?

Ege Vadisi Konut Projesi kapalı ve açık otopark imkanı sunmakla birlikte sosyal tesisleri, spor salonu, fitness, hamam, SPA, sauna, tenis kortları, basketbol ve voleybol sahası ile açık ve kapalı yüzme yavuzu, çocuklara özel yüzme havuzu, yürüyüş parkuru, restaurant, cafe ve çocuk parkı sunuyor.

Ne Zaman Teslim Edilecek?

2019 Aralık ay’ı itibariyle sahiplerine teslim edilmesi beklenen Ege vadisi Çankaya Oran önemli bir proje olarak kayıtlara geçmiş.

Kredi Faizleri Nasıl?

Ege Vadisinden konut alımı yapacak kişileri 0,98 faiz oranı bekliyor. Bu orana birde 60 ay vade eklenmesi ile 1+1 daireler 415 bin liradan satılıyor.

Ege Vadisi Oran’da Sizi Neler Bekliyor?

  • Ankara’nın şehir manzarasını izleyebileceğiniz geniş balkon keyifleri
  • Kapalı kumsallı yüzme havuzu ile dört mevsim plaj keyfi
  • TRT, Mogan Gölü, Panorama AVM’ye bakan bir manzara
  • Alıcılara dekarasyon örneği sunabilecek örnek daire
  • Egeyi yaşamak isteyenlere Alaçatı Çarşısı

Detaylı bilgiyi telefonla alabiliyorsunuz. 444 1974 numaralı iletişim hattı ile bilgi alabildiğiniz gibi isterseniz aynı zamanda internet sitesinden ayrıntılı bilgi formu talebinde de bulunabiliyorsunuz. Satış ve bilgi adresi ise Yukarı Dikmen Mahallesi, 648 Cadde, No.1, Çankaya, Ankara.

Yorum yapın

Krediler