Garanti BBVA e-Vadeli Hesap

Bankacılık hizmetleri bilindiği üzere dijital dünyaya taşındı ve istediğiniz her hizmeti anlık olarak internet bankacılığı ve mobil uygulamalar üzerinden yerine getirir olduk.  Bu hizmetlerden birisi de yatırım hesapları üzerinden oluyor ki, artan faizler ile güncel olarak en cazip yatırım vadeli hesaplar oldu diyebiliriz. Artan faiz oranlarını anlık olarak vadeli mevduat hesaplarına yansıtan Garanti Bankası e-vadeli hesap ile % 22,25 oranları ile önemli bir kazanç imkanı sağlıyor.

Garanti Bankası E-vadeli Hesap Nasıl Açılır?

Başındaki e harfinden de anlayacağınız üzere dijital yöntemlerle açılmasından dolayı öncelikle Garanti Bankası şubelerinde hesabınızın olması ve bu hesaba tanımlı olarak internet bankacılığı yada mobil bankacılık ürünlerini kullanıyor olmanız gerekir. Burada kullandığınız mecra üzerinden giriş yaparak mevcut hesabınızdaki parayı açabileceğiniz e-vadeli mevduat hesabına yatırabilirsiniz. e-Vadeli Mevduat Hesabı Garanti Bankasının müşterilerine sunmuş olduğu önemli bir hizmet. Zira oturduğunuz yeren açacağınız hesap ile internetten tüm şartları kabul ederek paranızı istediğiniz vadelerde e-vadeli hesapta değerlendirebilir ve para kazanabilirsiniz.

Türk Lirasına ve Dövize hoş geldin faizi sunan Garanti Bankası E-vadeli Hesap güncel faiz oranı yüzde 22,25. Gayet yüksek bir oran olan bu faiz ile getiriniz ise yüksek olacaktır. 1 Milyon liraya kadar 32 ve 370 gün vade ile yatıracağınız paranıza yüzde 18 ile 2,25 arasında faiz getirisi sağlanıyor. Daha uzun olarak ise yine 100 bin lira ile bir milyon liraya kadar 46 ve 370 gün için faiz oranımız % 19,50 ile 22 arasında gelişiyor.

ABD Doları faizi ise 25 bin dolar ile 2 milyon dolar arasında 32 ile 400 gün arasında yüzde 3,50 ile 4 arasında hoşgeldin faizi kazandırıyor.

Parasını Avrupa Para biriminden yatırmak isteyenleri ise 25 in ile 2 milyon Euro arasında 32 400 gün için 1,25 ve 1,50 faiz oranı ile kazandırıyor.

Garanti E-Vadeli Hesap Hoşgeldin Kampanyası

Mevcut vadeli hesabı olmayan kişilere sağlanan bu kampanyaya katılım yatıracağınız tutar ve vade aralıklarında faydalanılıyor. Parasını mevduat hesaplarında değerlendirmek isteye kişilerin iyi alternatifleri arasında bulunan e-vadeli Mevduat hesabı ile olumlu şartları size de iyi gelecektir.

Otomatik Para Yatırımı Yapabilirsiniz

Garanti Bankası e-vadeli mevduat hesabına vereceğiniz para yatırma talimatı ile istediğiniz tarihlerde otomatik olarak para yatırımını sağlayabilirsiniz. İnternet Bankacılığı ile yada Garanti Bankası şubeleri üzerinden vereceğiniz bu talimat ile dilediğiniz zaman dilediğiniz kadar para yatırımınızı sağlayabilirsiniz.

e-Vadeli Hesap Faiz Hesaplama

10 in liranızı bir aylığına Garanti Bankası e-vadeli hesabına yatırmanız halinde faiz oranı % 7 oluyor. Brüt gelir 59,45 tL iken vergi ve kesintiler sonrası elinize geçen tutar 50,53 TL artmış oluyor.

10 Bin liranızı altı aylığına yatırırsanız 347,12 TL gelir ve kesinti sonrası 305,47 TL net kazancınız olmuş olur.

Yatıracağınız tutar 10 bin dolar ise bir ay sonunda kazancınız 8,49 Dolar oluyor ve kesinti sonrası 6,96 Dolar net faiz getiriniz olmuş oluyor.

Yorum yapın

Krediler