Denizbank’tan Afili Bankacılık

Bankacılık sektörüne yeni bakış açısı kazandırmaya çalışan Denizbank Afili Bankacılık ürünü ile müşterilerine hizmet veriyor. Bankanın müşterisi olmasının yanında ayrıcalıklı bir bankacılık hizmeti almak isteyen kişilerin adresi Denizbank Afili Bankacılık olacak. Kişisel bankacılık yönetiminden daha çok ailesel olarak bir bakış açısı veren bu ürün ailelerin ihtiyaçlarına göre hazırlanmış özel bir bankacılık. Bu ürün ile kişiler kazanacak ve ailelerine da kazandırmış olacaklar.

Döviz Hesabı Denizbank Afili Bankacılık’ta

Denizbank Afili Bankacılık ürününün bir çok hizmeti bulunuyor. Bu hizmetlerden bir tanesi döviz kurları ile vadeli ve vadesiz mevduat hesapları açabilmeniz. Yatırımınızı döviz ile yapmayı düşünüyorsanız bu yatırımınızı Denizbank’ın yeni bankacılık ürünü Afili ile yapabilirsiniz. Böylelikle döviz kuru ve paritesinde meydana gelen yükselişler ile kazanç sağlayabilirsiniz.

Birikim yapmaya çalışıyorsanız bu birikiminizin miktarı ne olursa olsun risklerle karşı karşıyadır. Özellikle altın birikimlerinizin evinizin bir köşesinde durması daima risk taşır. Alım ve satımında meydana gelecek olan sahte ürünler, kaybolma ve çalınma gibi risklerden uzak olarak Denizbank Afili Bankacılık ürünü olan altın yatırımınızı en güvenilir şekilde Denizbank şubelerinde saklayabiliyorsunuz. Ayrıca size verilen dijital bankacılık şubesi ile istediğiniz zaman alıp istediğiniz zaman satabilme hakkınız da bulunuyor.

Altın Hesabı Afili Bankacılıkta

Altın alımlarında en büyük özeliklerden birisi 1 gramın altında alabiliyor olmak. Hatta paranızın tutarına göre 0,01 gram altın alabilme imkanınız bile var. İstediğiniz zamanda istediğiniz gramajda bozdurma imkanı var ki bunun için 1 gram altın satışları da yapabiliyorsunuz. Bankalardaki altın hesaplarında tutulan altının saflık derecesi 1gr 1000/1000’dir.

Bilindiği üzere bankalarda bulunan mevduatlarınızın 100 bin liraya kadar olan mevduat sigortası kapsamında ve bankaların iflas etmesi gibi durumlarda bu sigorta sizin kaybınızı karşılıyor. Yani bu tutar ister döviz olsun, ister altın olsun bu tutara karşı bütün birikimleriniz sigorta kapsamında oluyor.

Afili Bankacılık İşlemlerinizi Yapmak İçin

Denizbank Afili Bankacılık işlemlerinizi banka şubelerinden, bankamatiklerden, internet bankacılığından, telefon bankacılığından yapabiliyorsunuz. Telefon bankacılığı numarası ise 444 0 800.

Günümüzde bankacılık işlemlerini kullanmayan neredeyse kimse kalmadı. Dijital bankacılık ürünleri hem bankalara hem de müşterilerine ciddi bir zaman kazancının yanı sıra bu süre zarfında kazanılan maddi değerleri bir araya getirdi. Bunun için Denizbank teknolojik anlamda gerekli adımları atmaya çalışan bankalar arasında.

Afilli Bonus Başvurusu

Denizbank müşterileri isterlerse Denizbank Afili Bonus Kredi Kartı başvurusu da yapabiliyor. Bir bonus kartta olan bütün özelliklere sahip bu karta başvuru yapabilmeniz için http://www.afilideniz.com/afili-ayricaliklar/ sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yapın

Krediler