Denizbank Günlük EFT ve Havale Artırımı Nasıl Yapılır?

Bankalar arasında ve farklı banka hesapları arasında para gönderimi için yurt içinde EFT ve Havale işlemi yapılıyor. Tüm bankalar bu işleme olanak kılarken karşımıza da limitler çıkıyor. Denizbank günlük EFT ve Havale Limiti bunlardan sadece bir tanesi. Size belirlenen oran üstünde para gönderimi için bir sonraki günü beklemeniz gerekiyor. Fakat bu durumu değiştirmenin de imkanlar çerçevesinde olduğunu belirtmek gerekiyor. Nitekim hesabı bankada olanlar Denizbank Günlük EFT ve Havale Artırımı yapabilmek için öncelikli olarak bankasına başvurması gerekiyor.

Denizbank EFT ve Havale Limiti Yükseltme

Hesabınızın Denizbank şubelerinde olduğu zaman para gönderimini bu hesap üzerinden yapmanız gerekiyor. Bunun için ise bankanın şartları geçerli. Bu şartlardan bir tanesi olan limitler ise istediğiniz kadar paranın gönderilememe sebebi oluyor. Bu sebebin ortadan kaldırılması için sizin potansiyel müşteri olanaklarınızın durumu ile ilgili olarak banka talebinizi değerlendirmeye alır ve limitinizi yükseltebilir. Burada tüm muhatabınız bankanızdır. Bunun için Denizbank EFT ve Havale limiti yükseltme işlemi için hesabınızın olduğu şubeye başvuru yapın. Bu başvuru için ise bankanın saatleri önemli.

Denizbank Açılış Kapanış Saatleri Kaç

Denizbank açılış saati sabah 9.00’dur. Akşam mesai bitimi ise 17.00’dır. 12.30 ile 13.30 arasında da öğle tatiline girmektedir. Bu saatlere uygun olarak her işleminizi şubeden gerçekleştirebilirsiniz. Bölgesel olarak havanın aydınlanması ve kararmasında değişiklikler yaşanıyor olsa da, bu iklimsel nedenler dolayısıyla çalışma saatlerinde bir değişiklik yapmayan Denizbank olası değişiklikler için ayrıca bilgilendirme de yapıyor.

Denizbank Çalışma Saatleri

Denizbank’ın hedefindeki başlıca segmentler; küçük ve orta ölçekli işletmeler, ihracatçılar, perakende müşteriler ve ticari-kurumsal müşterilerdir. Bu bağlamda müşterilerine farklı birçok hizmet sunmaktadırlar. Banka öncelikle kurduğu müşteri hizmetleri birimi ile günün her saatinde müşterilerinin sorun ve sorularına çözüm bulmaktadır. Eğer sizde Denizbank’la ilgili müşteri hizmetlerine bağlanıp bilgi almak isterseniz 0850 222 0 800 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Oluşturduğu internet bankacılığı hizmeti ile müşteriler isterlerse şubeye gitmeden her türlü finansal hizmetini gerçekleştirmektedir. Ayrıca internetten yapılan işlemlerde masraflar düşmektedir. Bu da size ayrı bir kazanç sağlamaktadır. İnternet şubesinden havale, eft, swift vb. İşlemlerinizi de kolaylıkla yapabilirsiniz. İnternetten havale yaparsanız ödeyeceğiniz ücret havalenin şekline göre değişiklik gösteriyor. Şubeden yapmak istediğinizde ise havale ve EFT ücretleri daha yüksek tutarlara neden olabiliyor. Swift ücreti ise Bsmw dahil olarak göndereceğiniz para üzerinden hesaplanıyor.  Eft ücretine gelecek olursak, internetten yapmanız halinde daha uygun bir fiyata neden oluyor. Para aktarım hizmetleri için ayrıca vergiler söz konusu.

Denizbank Geçmişi

Denizbank bir devlet bankası olarak 1938 yılında kurulmuştur. 1997 yılında ise Zorlu Holding tarafından Özelleştirme İdaresinden bir bankacılık lisansı olarak satın alınmıştır. 2006’da ise Avrupa’nın büyük finans kuruluşlarından biri olan Dexia satın bünyesine almıştır. 28 Eylül 2012’de ise Rusya’da bulunan en büyük banka olan Sberbank çatısı altına girmiş ve faaliyetlerine devam etmiştir. 1 Temmuz 2013 tarihinde Citibank’ın Türkiye’deki bireysel bankacılık bölümünü devralmıştır. Bu sayede bünyesine 600 binden fazla müşteri ve 1400’e yakın çalışan katmıştır. Banka özelleşmesinin ardından ‘hayatsa dönüş’ adında bir program uygulamaya başlamıştır. Bu programla ulaşılmak istenen hedeflerin de hepsine ulaşmıştır. Bankanın toplamda yurtiçinde ve Bahreyn olmak üzere 690 adet şubesi bulunmaktadır. Denizbank AG’nin ise 43 adet şubesi bulunmaktadır. Müşteri sayısı ise günümüzde 10 milyonu geçmektedir.Denizbank 2018 Ocak ay’ından itibaren tekrar satışa konu oldu ve birleşik Arap Emirliklerine bağlı Emirates NBD Bank yeni sahibi oldu. Bu satış için ödenen para tutarı ise 3,2 Milyar dolar oldu. Bunun için Denizbank Kimin başlıklı yazımızı okumalısınız.

Kısaca Denizbank günlük eft ve havale limiti artırma işlemi için tüm inisiyatif bankanızdadır.

İlgili Yazı : Günlük EFT ve Havale Limiti Nasıl Yükseltilir? 

Yorum yapın

Krediler