Denizbank fastPay Nedir?

Denizbank’ın müşteri ayrımı yapmadan kullanımdaki tüm kredi kartları ile kullanabileceğiniz, ceplere ücretsiz para gönderimi yapabileceğiniz, ATM’den para çekerken üye işyerlerinden de alışveriş yapmanıza imkan veren mobil cüzdan olarak karşımıza çıkan uygulamanın adı fastPay uygulamasıdır.

Arkadaşlar birçok ödeme aracı çıktı. Onlara da göz atmanız öneriliri. Sadece bu firma ile kısıtlamayın kendinizi. Biz burada kalkıp bunun reklamını yapacak değiliz. Her gün çok cüzi rakamlara kimlik bilginizi ifşa etmeden ödeme yapmanıza yarayan yeni teknolojiler geliştiriliyor. Devletler de bu teknolojiler karşısında eskisi gibi katı bürokratik duvar örmüyor artık.

fastPay’e Para Nasıl Yüklenir?

Fiziki olarak para yüklemek isterseniz sizin seçtiğiniz bir ATM üzerinden kartsız para yükle seçeneği ile para yükleyebiliyorsunuz. Dilerseniz başka banka kredi kartları da dahil olmak üzere Denizbank vadesiz hesap üzerinden cüzdan menüsü ile para eklemeniz de mümkün. fastPay kullanıcısı bir dostunuz bulunuyorsa bu dostunuz ile cep telefon numaranıza para transferi yapmak mümkün hale getirilmiş. Ayrıca hangi banka müşterisi olursanız olun bu hesabınıza EFT yapmanız halinde para yatırmış olursunuz. Bunlar dışında fastPay’de kayıtlı cep numaranıza para göndermek istediğiniz kişi yada kişilerin telefon numarasını girerek de para göndermeniz mümkün hale getirilmiş.

fastPay Neler Yapmama İzin Veriyor?

Denizbank’a ait fastPay sizin cep telefonlarına para aktarımı, Bankamatiklerden kartsız para çekme, Denizbank’a üye iş yerlerinden alışveriş ile faturası hatlara TL yükleme, düzenli para havaleleri, fatura ödemeleri, şans oyunları da dahil ir çok işlemi yapmanıza imkan veriyor. İnternetten alışveriş yapmanız halinde kart bilgilerinizi girmenize gerek kalmıyor. Güvenli ödemenizi hızlı bir şekilde yapıyorsunuz.

FastPay uygulamasının en büyük özelliği bir bankanın müşterisi olmanıza gerek kalmadan, hesabınız bulunmadan istediğiniz zaman istediğiniz kişiye cep telefonu aracılığıyla para gönderiyor olmanız. Para gönderdiğiniz kişi parayı ATM’den çekebilirken aynı zamanda fastPay cüzdanı ile bakiyesine de ekleyebiliyor.

Düzenli olarak para gönderim işlemi yapıyorsanız buradan düzenli ödemelerinizi talimatlandırıp tanımlayabiliyorsunuz. Bu da bir ayrıcalık olarak sunulan hizmet.

Farklı bankalara ait kredi kartları ile Denizbank üye işyerlerinden alışveriş yapabilme imkanı da dahil olmak üzere fatura ödemelerinizi de gerçekleştirebiliyorsunuz.  Şans oyunlarını sevenlerdenseniz bu oyunlar için para yatırımını da fastPay’dan gerçekleştiriyorsunuz.

Üye İş Yerlerine Ödeme Yapmada fastPay

Dilerseniz Denizbank üye iş yerlerine ödeme yapabiliyorsunuz. Bu işlem için ödeme ya menüsü ile üye iş yerlerini sorgulayabiliyorsunuz. Buradan bulacağınız iş yeri sonrası ödeme yap butonu ile birilkte ödemelerinizi beklemeden anında yaparsınız. Burada başka banka kartlarını da kullanabiliyorsunuz. Fakat bunun için öncelikle bu kartınızı fastPay’a eklemeniz gerekir.

fastPay’e Kredi Kartımı Nasıl Ekleyeceğim.

Herhangi bir kredi kartınızı fastPay’e ekleyebilmeniz için fastPay cüzdanım menüsü, Hesap, Kart ekle adımları ile istediğiniz kartınızı ekleyebiliyorsunuz. Hatta birden fazla kartınız varsa favori yapmanız  da mümkün. Fakat denizbank dışında bir banka kartını ekleyecekseniz burada bu kartınıza ait bilgileri de girmeniz gerekiyor. Burada kart doğrulaması işlemi yapılıyor ve kartınızdan 1 TL çekiliyor. Para çekilme işlemi 3 D güvenliğinde yapılıyor ve telefonunuza gelen SMS kodu ile birlikte kartınızdan çekilen bu 1 TL iade ediliyor.

fastPay Limitleri Ne Kadar?

Denizbank fastPay kullanıcıları için kendi müşterilerinin para transferlerinde günlük limiti 19.990 TL olarak belirlemiş. Denizbank’ın kendi müşterisi olmayanlar için bu rakam işlem başına 490 TL iken günlük limitiniz ise 1.990 TL.

İşyerlerine ödemede ise kendi müşterisi olanlar için günlük limit 19.990, müşterisi olmayanların kredi kartı limitleri 1.990 TL, yıllık ise bu rakam toplam 19.990 TL.

Bankamatiklerden para gönderim limitleri ise işlem için 490 TL günlük ise 1.990 TL.

fastPay ile para çekme limitleri ise Denizbank müşterileri çin günlük 2 bin lira, müşteri olmayanlar için ise işlem limiti 490 TL ve günlük ile yıllık limit 1.990 TL’dir.

fastPay Uygulamasına Kayıt

Android ve İos uygulamalarının indirilmesi sonrası her bankanın her kredi kartı ile kullanılabilen bir uygulamadır. Bu uygulamayı indirdikten sonra kayıt yapabiliyorsunuz. Hatta bu uygulama için akıllı telefon kullanmanıza gerek yoktur. Mevcut kullandığınız telefon ile SMS yoluyla da kayıt yaptırabilirsiniz. SMS ile kayıt olmak için KAYIT TC NO ve sizin belirlemiş olduğunuz PİN kodunuzu yazdıktan sonra 3280’e SMS gönderiyorsunuz.

Telefonuma Gelen Paraları Nasıl Kullanacağım

Uygulamanız üzerinden size gelen parayı istediğiniz gibi yönetiyorsunuz. Bu uygulama ile isterseniz başkasına da gönderebilir hatta iadesini de sağlayabilirsiniz. Dilerseniz Denizbank ATM’lerinden fiziki olarak çekersiniz yada bir hesabınız bulunuyorsa bu hesaba da aktarabilirsiniz.

Denizbank fastPay kampanyaları ile güncel bilgiler almak için ilgili sayfayı da ziyaret edebilirsiniz.

İndirme Adresleriniz

APPLE STORE   GOOGLE PLAY

fastPay Ücretli mi?

Uygulama adreslerinden kullanığınız telefonun işletim sistemine göre indireceğiniz uygulama ücretsiz olup aynı zamanda yaptığınız işlemlerde ücretsiz olarak gerçekleştiriliyor.

fastPay Güvenli mi?

Denizbank’ın müşterileri de dahil olmak üzere her tüketiciye sunduğu bu hizmet bankacılık sektöründe olduğu gibi güvenli bir şekilde müşterileri sunuluyor. Bu anlamda banka tüm güvenlik adımlarını atmış durumda.

Yorum yapın

Krediler