Denizbank Araçlarını Satıyor

Borcunu ödeyemez haline gelen ve sayısı azımsanamayacak kadar çok olan taşıt kredisi kullananlar, türlü sebeplerle birlikte bu kredilerinin taksitini ödeyemez haline gelebiliyorlar. Bankalar da bu alacaklarını ipotekleri araçları dijital ortamlarda yapılan ihaleler ile karşılama yoluna gidiyor.  Normal fiyatlarının çok daha altında uygun diyebileceğimiz miktarlara satışı yapılan Denizbank’tan satılık taşıtlar sizin için araç sahibi olmanın diğer bir yolu olabilir.

UYARI: Beyler bu icra ihalelerinde çakal çukal tayfası çökmüş durumda. Aldanmayıp cesur olun ve siz de bu ihalelere girip pey sürün. Sizi tehdit etseler bile yılmayın ve asla diz çökmeyin. Bu it sürülerine kalacak para size kalmış olur ve hakkınızı yedirmemiş olursunuz. İnanın icradan makul fiyatlı araç düşürüp ufak tefek eksiğini gediğini tamir edip satma işi kar getirecektir ve peşinden koşmaya değer.

Denizbank İkinci El Araçlarından Nasıl Alırım?

Dijital ortam denilince tek adres internet oluyor. Denizbank sahibi olduğu ikinci el araçların satışını internet üzerinden gerçekleştirirken, ilanlarını da yine bu yolla gerçekleştiriyor ki, müşterilerine çok hızlı ve kolay ulaşım sağlıyor. İlanın adresi ise https://www.denizbank.com/hakkimizda/tasitlar/ Bu adrese giderek satılık araçlar hakkında ayrıntılara ulaşıyorsunuz ve talep ettiğiniz takdirde burada belirtilen yetkililere telefon ile ulaşarak da ayrıntılı bilgi sahibi olabiliyorsunuz.

İkinci el araç alımında Denizbank ihalesine girmek istiyorsanız bankanın hazırlamış olduğu şartnamenin incelenmesi sizin adınıza olumlu bir adım olur. Burada banka ihaleye çıkarılan aracın ihalesini istediği zaman iptal edebiliyor ve alınacak aracın her türlü hasarı ile kayıp olan resmi belge ve diğer masrafları alıcı karşılıyor.

İnternet Üzerinden E-İhale İle Satılıyor

E-ihale yöntemi ile satışa çıkarılan Denizbank İkinci El Araçlar ihale sonrası en yüksek bedeli veren kişinin oluyor. Araç alımları için ihaleye girecek kişiler bu araçlar için teminat ödemesi yapmak zorunda. İhaleye aynı fiyat teklifi verilmesi halinde teminat tutarını ilk yatıran müşteri aracın yeni sahibi olmuş oluyor. Teminat banka şubelerine yatırılırken belirtilen araç muhammen bedelinin % 3 oranında bir ücretten bahsediyoruz. İhale sonrası aracı satın alan kişi teminat tutarını düşerek aracın ücretini yatırıyor. İhaleyi kazanmasına rağmen aracın alım işlemlerini yerine getirmeyen kişilerin yatırmış olduğu teminatlar ise bankaya gelir olarak  kayıt altına alınıyor ve yatırın kişi bu parayı iade alamıyor.  İhaleyi kazanamayan kişiler ise yatırmış olduğu teminatın iadesini alabiliyor.

Şartname ve Sözleşme İle Alıcı Her Şeyi Kabul Ediyor

İhale öncesi ıslak imza ile imzalanan şartname ve ihale sonrasındaki sözleşme neticesinde aracı alacak olan kişi bütün şartları kabul etmiş oluyor ve yaşanabilecek olumsuzlar İstanbul Adli makamlarında çözülmesi maddeler arasında bulunuyor.

Denizbank’tan alacağınız ikinci el araçlar için KDV ödemesi  yapmıyorsunuz ve banka size bu satış karşılığı dekont teslim ediyor. Teslim edilen  bu dekont fatura yerine geçiyor.

Gerçek ve Tüzel Kişilikler Satın Alabilir

Araç alımlarında gerçek ve tüzel kişilikler baş rolleri oynarken tüzel kişiliklerin araç alımı için yetkili personel görevlendirmesi, vekaletname sahibi olunması gereken şartlar arasında.

Taşıt dışında her türlü ekipmanında ihalesinin yapıldığı Denizbank Satılık Araçlar hakkında ayrıntılı bilgiye ulaşabilmeniz için 212 3483973 ve 212 3483974 numaralı telefonları aramanız halinde yetkili personeller sizlere ayrıntılı bilgilendirme yapabiliyor.

“Denizbank Araçlarını Satıyor” üzerine 2 yorum

  1. Önceki yıl denizbankın sattığı araçlardan almıştım. Oldukça uygun fiyata geldi. Yine araç alırsam bankaları araştıracağım.

    Yanıtla
  2. Denizbank araçları alım için uygundu. Model olarak ve fiyat olarak. İhaleye girdik ama başkası aldı. Sağlık olsun. hala takipteyim.

    Yanıtla

Yorum yapın

Krediler