CepteTEB En Uygun İhtiyaç Kredisi

Kredi ihtiyacı söz konusu olduğunda karşınızda onlarca banka ve bu bankaların farklı kredi alternatifleri ile karşılaşırsınız. Sizin için hangi banka olduğu çok önemlidir ve alacağınız hedef banka belli olabilir. Bunun için kredi tutarları ve faizleri de değişiklik gösterecektir. Hedef Bankanız CepteTEB En Uygun İhtiyaç Kredisi almanızda seçenekleri incelemeniz ve size en mantıklı geleni almanız sizin için maddi olarak kazanç sağlar. Bu nedenle TEB Kredi alternatifleri iyi değerlendirilmelidir.

En Uygun TEB Kredisi

CepteTEB kredi hesaplaması için en uygun sayfa TEB resmi internet sitesidir. Güncel olarak uygulanan faiz oranları ile muhtemel kesintilerin anlık olarak görebileceğiniz bu mecrada alacağınız tutar ve vadesi üzerinden kredi tahsisi yapılır. Bunun için size en uygun kredi tercihini seçmeniz gerekir. Burada yapacağınız hesaplama sonrası ödeyeceğiniz aylık taksit, toplam ödeyeceğiniz tutar ve faiz tutarı,  toplam ödemeniz, faiz oranlarınız, ödemeniz gereken hayat sigortası ile kredi tahsis ücretini hesaplamanız mümkün oluyor.

Krediye Başvuru Yolları

CepteTEB En Uygun Kredi alımında komisyon kesintisi söz konusu değil. Yasal olarak sadece Kredi Tahsis Ücreti kesilebiliyor. Bu oran da binde beş olarak yansıtılıyor. Yaptığınız hesaplama neticesinde kredi başvurusu yapmak isterseniz karşınıza birden çok başvuru yolu çıkıyor. CepteTEB Kredi Başvurusu yapmak için;

  • TEB Banka Şubeleri
  • CepteTEB İnternet Bankacılığı
  • CepteTEB Mobil Bankacılık
  • TEB Resmi internet Sitesi
  • SMS İle Başvuru (TC yazılarak 4466’a mesaj göndererek)

Yollarından birini değerlendirebilirsiniz. İnternet Bankacılığı üzerinden TC numaranız ve telefon numaranızı girdikten sonra kredi başvurusuna başlıyorsunuz ve SMS doğrulaması sonrasında başvurunuza devam ediyorsunuz. Banka sizden istenilen bilgileri alıyor ve kredi başvurunuz tamamlanmış oluyor.

CepteTEB Kredi Hesaplama

TEB en uygun Kredi alımında alacağınız tutar ve vadesi ödeyeceğiniz faiz tutarına yakından etki ediyor. Çünkü hepsinde değişiklik yaşanıyor. CepteTEB kredi tutarları en az 1000 TL iken en çok 30 bin lira ile sınırlı. Vadesi ise maksimum 36 ay için geçerli. Kredi çekiminde en uygun ihtiyaç kredisi seçenekleri iyi incelenmeli ki size uygun olanı seçmeniz halinde daha uzun vade ve düşük faiz oranı kullanmanız da mümkün olsun.

Online bankacılık hizmeti veren CepteTEB dijital ortamda olmasından ve personel ihtiyacı gibi hususları göz ardı etmesinden dolayı daha uygun faizlerde verebiliyor. Bu nedenle hesaplama yapmanızda büyük bir rol oynuyor. Hesaplama için TEB Güncel Kredi Faiz Oranları ve Başvuru Yolları başlıklı yazımızı inceleyebilirsiniz.

Ne Kadar Öderim?

CepteTEB ile alacağınız 10 bin liraya kadar kredinin faizi % 1,99. 30 Bin Liraya kadar % 2,40 üzerinden kredi alınıyor. 30 bin lira için aylık ödemeniz 36 ay 1349 TL ve toplamda ödeyeceğiniz faiz tutarı da 18.586 TL oluyor.

Yorum yapın

Krediler