Burgan Bank Anında Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Her bankada olduğu gibi Burgan Bank müşterilerine özelliklerine göre uygun faiz oranları üzerinden uygun krediler sunmaktadır. Bu oranlar dahilinde talep etmeniz halinde ve bankanın müşterisiyseniz, özellikle dijital bankacılık ürünü olan Burgan Bank Dijital Krediye başvurabilirsiniz.

Size özel hesaplanan faiz oranı sonrasında başvurunuzu bankanın onaylaması halinde banka şubelerine ziyarette bulunmanıza gerek kalmadan alacağınız masrafsız kredi banka şubesi nezdinde bulunan hesabınıza virman ediliyor. Akıllı telefonlar üzerindeki uygulamalar ile birlikte internet bankacılığı kanalını kullanarak istediğiniz talepte bulunabiliyorsunuz. Tamamen ücretsiz olarak kullandığınız internet bankacılığı sayesinde kredi talepleri dışında bütün bankacılık ürünlerini de hızlı ve kesintisiz bir şekilde kullanabiliyorsunuz.

Anında 40 Bin Lira Kredi Burgan Bank’tan.

Burgan Bank Dijital kredi başvurusu sonrası müşterinin geliri ve kredi notuna bağlı olarak anlık hesaplanan veriler neticesinde kişinin kredi talebine banka anında cevap veriyor. Bu cevap ile kişinin  durumuna göre 40 bin liraya kadar krediyi anında alarak kullanmaya başlayabiliyorsunuz. İnternet bankacılığının en önemli avantajı olan 7-24 hizmet işlemi bu talebiniz içinde geçerli ve gelir belgesi ya da teminat göstermeden de yapabiliyorsunuz. Banka da başvurunuza olumlu ya da olumsuz olarak anında cevap veriyor.

İnternet şubesinden alınan kredilerde masrafın yanı sıra hayat sigortası ücreti de alınmıyor ve bankanın müşterisi olmadığınızda banka sizlerin adresine ziyarete gelebiliyor. Tabi bu ziyarete olumlu yanıt verirseniz. Burada bankanın müşterisi olmayanlar için böyle bir hizmet sunuluyor. Mevcut müşterisi olanlar için bu işleme gerek kalmıyor.

Burgan Bank Kredisine Başvuru Yolları

Üç farklı şekilde başvuru yapabileceğiniz Burgan Bank kredi ürünlerine internet sitesinden giriş yaparak “hemen Başvur” butonuyla başlayabilirsiniz. Burada sizden istenilen TC Kimlik no, e-posta, telefon numaranız, Çekmek istediğiniz tutar ve vadesini girerek işlemlere başlıyorsunuz. Onay işlemleri dijital yollardan gerçekleşiyorken banka müşterisi değilseniz sizin durumunuza göre banka size kurye ile gerekli sözleşmeleri yönlendiriyor. Burada kurye tarafından imzalatılan sözleşmeler neticesinde işlemleriniz kesinleşiyor. Her ne kadar anında hesabınızda deniliyor olsa da bu durumda kredinizin hesabınıza geçmesi 24 saati geçiyor.

Kredi Başvurunuzu Takip Edin…

Burgan Bank’ın kredi ürünlerine başvuru sonrası muhtemel etaplar hakkında bilgi edinmek isteyebilirsiniz. İnternet bankacılığı kullanıcısı değilseniz bu takibi yapabilmeniz için bankanın müşteri hizmetleri numarası olan 850 222 8 222 numaralı telefondan arayabilirsiniz ya da yine web üzerinden başvuru formu ile giriş yaparak öğrenmenizde mümkün. Zaten banka iletişim kanalları olan telefon ve e-mail aracılığıyla kredinin hangi aşamada olduğunu sizlere bildiriyor.

Yasal süresi en fazla 48 ay olan tüketici kredisi kullanılması halinde banka kredi başvurusunda belirtilen miktarı kesinti yapmadan hesabınıza geçiriyor. Hayat sigorta ücreti ya da kredi tahsis ücreti kesintisine tabi tutulmuyor. Dijital kredi kullanımı ile sözleşme dijital ortamda onaylanıyor ve kullanıcılar tek butona tıklayarak krediyi alabiliyor. Alınan kredinin ödeme planı ve sözleşmesi size yine e-mail oluyla iletilmiş oluyor.

Burgan Bank Kredi Geri Ödemesini Nasıl Yapıyorum.

Bankanın dijital yollarından almış olduğunuz kredinin taksitlerini ödeyebilmeniz için bankanızdaki hesabınıza eft ya da havale yapabilirsiniz. Aynı zamanda banka şubelerinden de bu ödemeyi gerçekleştirebilirsiniz. Anlaşmalı olduğu TEB ile Halkbank Atm’lerinden de Burgan Bank kredi ödemelerinizi rahat bir şekilde yapabilmenize olanak verilmiş.

Yorum yapın

Krediler