Bankkart Combo Nefes Ayları Faizsiz Erteleme

Ziraat Bankasının daha yeni sayılabilecek kart markası Bankkart Combo Nefes Ayları Faizsiz Erteleme imkanlarını müşterilerine sunmaya başladı. TL bazında yapılan harcamalar için sunulan bu hizmetten yılda iki kez yararlanabilecek olan Ziraat Bankası müşterileri bu anlamda faizsiz erteleme imkanlarına sahip olan ilkleri yaşayacak.

Ziraat Bankası Bankkart Combo Kredi Kartı Ekstre borcunu faizsiz erteleme imkanı verecek olan bu işlem için yapmanız gereken kesilen hesap özetindeki borcun yarısını yatırmak oluyor. Diğer yarısı da faiz indirimi ile erteleme imkanına sahip oluyor. Örneğin 3 bin liralık bir harcamanız bulunuyorsa bu tutarın 1.500 TL’sini yatırıyorsunuz ve kalan 1500 TL’si de faizsiz ertelemeye konu ediliyor.

Nefes Aylarına Başvuru Yolları

Bankkart Combo Nefes Ayları faizsiz erteleme başvurularını yapabilmeniz için bir çok yol bulunuyor. Yılda iki defa başvurabileceğiniz bu hizmetten faydalanmanın en kolay yolu yine SMS ile oluyor. Telefonunuzun mesaj hanesine NEFESAYLARI boşluk KARTINIZIN SON ALTI HANESİ yazdıktan sonra 4757’ye mesaj gönderiyorsunuz. Böylelikle başvuru yapılmış oluyor.

SMS’ler dışında başvuru yapabileceğiniz kanallar ise her zaman olduğu gibi banka şubeleri başta geliyor. Ziraat Mobil, Ziraat İnternet Bankacılığı, 0 850 258 00 00 numara ile Ziraat Müşteri Hizmetleri yoluyla mevcut kart borcunuzu Bankkart Combo Nefes Ayları kampanyası ile ertelemiş oluyorsunuz.

Erteleme Borcun Yarısına

Türkiye’de faaliyet gösteren Bankalar sundukları kartları ile harcamalara üç aya kadar erteleme imkanını yüksek faiz oranları ile sunuyor. Bu oranların hesaplandığında Ziraat Bankasının sunduğu hizmetten aynı şeyleri söylemek çok zor. Bunun için kart borcu erteleme imkanı Ziraat Bankasında çok daha ekonomik diyebiliyoruz.

TL bazında yapılan harcamalara konu olan erteleme işlemi döviz kurları için mümkün değilken aynı zamanda nakit çekim yapılmış olması halinde de ertelemeye konu edilemiyor. Aynı zamanda başvurunuzun kabul edilmesi için banka kartınızın borçlarını ödemelerinde gecikme yaşanmamış olması, kredi notunuzun düşük olmaması ya da kanunen yasal takip konumuna gelmemiş olmanız önemli şartlar arasında.

Hangi Ziraat Bankası Kartları Faydalanıyor

Ziraat Bankası Bankkart Combo Nefes Ayları özellikli kampanyasını sadece combo kartlara sunuyor. Bankanın diğer kartları olan Bankkart Business, Bankkart Ücretsiz, Bankkart Combo Ücretsiz ve Bankkart Genç sahipleri bu hizmete başvuru yapamıyor ve faydalanamıyorlar.

Yapılan harcamalar için aynı zamanda Combo Lira kazandıran Bankkart Combo Nefes Ayları ile sınırlı sayıda da olsa müşterilerine ekonomik bunalım sürecinde rahat nefes almalarını sağlayacak bir bankacılık ürünü.

“Bankkart Combo Nefes Ayları Faizsiz Erteleme” üzerine 2 yorum

  1. güzel bir uygulama çok işimize yaradı ziraat banka teşekkürler emeği geçenlerin eline sağlık.

    Yanıtla

Yorum yapın

Krediler