Bankkart Combo Kart Şifresini Oluşturma

Ziraat Bankasının müşterilerine sunduğu Visa ve Mastercard özellikli Bankkart Combo hem banka kartı hem kredi kartı özelliğinin yanında temassız özelliği ile gönderiliyor. Yaptığı kampanyalar ile müşterilerine harcarken kazanma imkanları veren Ziraat Bankası Bankkart Combo Kart Şifresi oluşturma sorunu yaşayan tüketicilerin yapması gerekenleri yazımızda paylaşmak isteriz.

Şifre Oluşturma Yolları

Yapacağınız kart başvurusu sonrası size tahsis edilen kredi kartı kuryeler aracılığı ile adresinize kadar teslim ediliyor. Bu teslimat sonrasında ise kartınızı kullanabilmeniz için şifre oluşturmalısınız. Aksi takdirde kullanamaz harcamalar yapamazsınız. Bankkart Combo Kart Şifresi Oluşturma için Ziraat bankası bankamatiklerinden, İnternet bankacılığından, Ziraat Bankkart Mobil Uygulamasından yada telefon ile 0850 258 00 00 numarayı arayarak Ziraat Müşteri Hizmetlerinden anlık olarak oluşturmanız mümkün.

SMS İle Combo Kart Şifresi Oluşturma

Bankacılık başvurularının ilk yolu olarak seçenek gören SMS ile şifre oluşturma işlemi de yapılıyor. Bunun için iki kartın bir arada olması için iki farklı mesaj göndermeniz gerekecektir. Banka kartınız için SIFRE kredi kartınız için ise KKSIFRE yazdıktan sonra boşluk bırakın. KARTINIZIN SON ALTI HANESİNİ yazın, boşluk bırakın ANNE KIZLIK SOYADININ SON İKİ HARFİ boşluk DOĞUM YERİ boşluk KART ARKASINDAKİ ÜÇ HANELİ GÜVENLİK ŞİFRESİ KODUNU  yazın ve 4757’ye SMS gönderin. Size burada verilecek olan şifre hem banka kartınızın hem kredi kartınızın şifresi oluyor.

Kart Başvurunuzun Durumu

Başvurunuza istinaden kartınızın durumu hakkında bilgi almak isteyebilirsiniz. Bu durumda yine müşteri hizmetlerini (0850 258 00 00) aramanız halinde kartınızın hangi aşamada olduğu, başvurunuzun durumu ve gönderilmişse nerede olduğu hakkında bilgilerini alabiliyorsunuz. Müşteri hizmetlerini saat mevhumu gözetmeksizin aramanızda mümkün. Dilerseniz bunun için Combo Kredi Kartı Başvuru Sorgulama başlıklı yazımızı okuyabilirsiniz.

Hangi Pos Cihazlarında Geçiyor

Maximum özellikli kart ile hizmet vermeyi durduran banka buna karşılık olarak kendi markasını hizmete sundu. Fakat bu sunduğu hizmetin harcama tahsilatının yapılmasına pos cihazlarında bir sorun oluşmaması için de eski maximum kartların geçtiği tüm poslardan ödeme kolaylığı getirildi. Yani yeni kartınız ile harcama yaparken bir sorun yaşamadan da üye olan her yerden alışverişin devamlılığı adına hareket edildi.

Temassız Özellikli Geliyor

Temassız gönderilen kartınız ile isterseniz banka kartınızdan isterseniz kredi kartınızdan ödeme imkanı da bulunuyor. Yenilenen kartlar ile Ziraat müşterileri eski kartların ne olacağını sorgular hale geldi. Bu kartlar hakkında ayrıntılı bilgi almak için eski Ziraat Bankası Maaş Kartları Ne Olacak? Başlıklı yazımızı okuyabilirsiniz..

Yorum yapın

Krediler