Anında Hesapta Olan Kredilerin Özellikleri

Kredi çekim işlemleri bundan yıllar önce birkaç gün içerisinde sonuçlanarak müşterilerin hesaplarına geçmesi günler bazı durumlarda haftaları bulmaktaydı. Ancak son yıllarda bankacılık sektöründe yaşanan gelişmeler ile beraber birçok müşteri kredi çekim işlemlerini artık son derece kolay bir şekilde yaparak çektikleri kredilerin anında hesapta olmalarını sağlamaktadır. Bu yüzden sizlere anında hesapta olan kredinin özellikleri hakkında bilgi vermek istiyoruz.

Bankaya gitmenize gerek yok

Bankanın herhangi bir şubesi giderek kredi çekmenin aslında uzun bir uğraş olduğunu biliyoruz. Bundan yıllar önce şubeye gitmeden kredi çekmeniz mümkün değildi. Ancak günümüzde internet bankacılığı üzerinden, ATM’ler üzerinden, SMS yoluyla veya mobil bankacılık üzerinden kredi başvurusu yaparak çekmiş olduğunuz miktarların anında hesabınızda olmasını sağlayabilirsiniz.  Bu yüzden şubeye gidip sıra beklemek yerine bu belirttiğimiz yöntemleri kullanarak kredinizin anında hesabınızda olmasını sağlayabilirsiniz.

7/24 hizmet veriyor

Bankaların müşterilerine artık 7 gün 24 saat boyunda her türlü hizmeti ulaştırması artık çok kolay. Bu yüzden sizlerde kredi çekim işlemleri sırasında sizlere sunulan detaylardan faydalanarak bu konuda merak ettiğiniz hizmetlerden yararlanma fırsatını bulacaksınız.  Nakit paraya ihtiyacınız olduğu zaman belirtilen yöntemlerden bir tanesini kullanarak bankaların şubeleri kapalı olduğu zaman bile kredi çekme fırsatını bulacaksınız.

Anında kredi veren bankalar hangileri?

Aslında bu konuda her bankanın müşterilerine sunmuş kredi türü bulunmaktadır. Bu yüzden sizlere bankaların sunmuş olduğu kredi türleri hakkında bilgiler sunalım.

ING BANK anında kredi

Üst limit olarak müşterilerine 50 BİN TL’ye kadar anında kredi hizmeti sunan banka üzerinden yapacağınız olan kredi başvurusunda eğer bankanın müşterisi iseniz banka sizlerin çekmiş olduğu kredi miktarını 5 Dakika içerisinde hesaplarınıza gönderecektir. Ancak bankanın müşterisi değilseniz bu sürenin 1 -2 iş gününe kadar çıkacağını sizlere belirtmek istiyoruz.

En para Anında kredi

Şubesiz bankacılığın ülkemizde öncüleri arasında yer alan En para özellikle müşterilerine sunmuş olduğu bir hizmetten ücret talep etmemektedir. Bu yüzden sizlerde anında kredi başvuru yapmak istediğiniz zaman EN Para kullanarak kolayca kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. Bunun için bankanın internet bankacılığı veya telefonlarımızda bulunan mobil bankacılık hizmetlerini kullanabilirsiniz.

Vade sayısı olarak en fazla 48 aya kadar vade yapan banka üst limit olarak ise anında kredi türünde müşterilerine 30 BİN TL’ye kadar kredi çekme fırsatını sunmaktadır.

Anında kredi çekerken dikkat edilenler

Anında kredi çekmek isteyen müşterilerin aslında kredi sicil notlarının banka tarafından olumlu olması gerekmektedir. Son yıllarda oldukça fazla dikkat edilen kredi sicil notunun düşük olması durumunda banka sizlere anında kredi hizmetinden yararlanma fırsatını sunmayacaktır. Bu yüzden kredi sicil notunuzu öğrenme fırsatınız varsa bunu öğrendikten sonra bu kredi türüne başvuru yapmanız durumunda kredi sicil notunuzun yüksek olması durumunda Anında kredi türüne başvuru yaparak kredi çekebilirsiniz

Yorum yapın

Krediler