Akbank N11 Alışveriş Kredisi

Akbank N11 Alışveriş Kredisi. Kuruluş tarihinden bu yana çok kısa bir sürede Türkiye’deki online alışverişe yeni bir ivme kazandıran N11, kazandırdığı bu ivmeyi geliştirmek adına zamanla her türlü işlevi yerine getirmeye çalışıyor.  Alışverişlerin en önemli kaynağı olan finansmanı tüketicilerine, üyelerine ve kendi bünyesine sağlamak adına önemli engelleri ortadan kaldırmaya çalışan ünlü alışveriş sitesi yeni bir işbirliğine daha imza attı ki daralan ekonomik alışveriş dünyasını bir nebze olsun nefes aldıracağa benziyor.

Ülkenin önde gelen finans kuruluşlarından Akbank ile kredi, ödeme gibi şartları ele alan işbirliği sayesinde hem alıcılar, hem satıcılar hem de aracılar kazanmış olacak ve kazandırmış olacaklar.

Akbank Direkt N11 İşbirliği

Tüketicilerin maddi yetersizliklerine önlem olarak ortaya konulan bu işbirliği sayesinde öncelikle tüketicilerin finans kaynağı sağlanmış olacak ki, alışveriş yapabilsinler. Banka nezdinde bulunan hesabınıza ait Direkt ile havale imkanı ve kredi başvurusu yapılabilmesi engellerin kaldırılması anlamına geliyor. Ayrıca Kredi kartı ile yapacağınız ödemeleriniz için limit düşme riskinin olmaması alışverişinizi cazip hale getiren etmenlerden.

Tüketiciler Ne Kazanacak?

Akbank ile N11 arasında yapılan işbirliği çerçevesinde alınacak ürünlere finansman desteği ile birlikte uzun soluklu ödeme planının ortaya çıkması alışveriş dünyasını canlandıracak. Ürünün bedeli yüksek bile olsa kişi alacağı kredi ile bunu karşılayabilecek. Masrafsız yapabileceğiniz havale ile ödeme ya da kredi kartı limit düşüşünün yaşanmaması ayrı bir avantaj olarak tüketici hanesine yazılmış durumda.

N11’deki milyonlarca ürünen istediğinizi cebinizde pozitif nakit yok iken almanız sizin sezonluk alışveriş masrafınızın bir ksımını rahatlatacaktır.

 

Alışveriş Limiti ve Vadesi Ne Kadar?

Alacağınız ürüne karşılık olarak alabileceğiniz alışveriş kredisinin limitleri 1000 lira ile 25000 lira arasında değişkenlik gösteriyor. Geri ödeme vadesi ise maksimum 48 ay olarak belirlenmiş. Böylelikle N11.com’un vereceği garantiler üzerinden alacağınız ürünlerin bedelini de çok zorlanmadan Akbank’tan karşılayarak ödemiş oluyorsunuz. Bu kredi için herhangi bir masraf ödemesi ise yapmamanız ayrı bir çekicilik kazandırıyor.

N11 Alışveriş Kredisine Nasıl Başvurulur?

Kredili alışveriş yapmak istiyorsanız bunun için ürünlerinizi seçerek sepetinize eklemeniz yeterli. Buradan yapacağınız ödemeyi onaylama işleminden sonra sayfada bulunan sepete dön linkine tıklayarak bütün işlemlerin Akbank’ın onaylamasına bırakıyorsunuz. Bu onay sonrası ödemeniz gerçekleşmiş oluyor ve istediğiniz ürünleri kredili almış oluyorsunuz.

Chip-Para Axess’ten

N11 üzerinden yapacağınız online alışverişleriniz için şu anda chip para kampanyası bulunmuyor. Fakat zamanla banka ile N11 arasında yapılan anlaşmalar gereği bu kazanca sahip olabiliyorsunuz. Bu kazancı sağlayabilmeniz için ise kampanyaya SMS kanalıyla başvuruda bulunmanız gerekli.

Yorum yapın

Krediler