Akbank Kredi, Kredi Kartı Başvurum Nerede?

Akbank’ın müşterilerine verdiği hizmetlerin başında krediler ve kredi kartları geliyor. Bu anlamda kredi başvurusu Akbank Direkt üzerinden anlık olarak yapılıp, birkaç dakikada hesabınıza yatırılabilen bir hizmet. Bu anlamda Akbank Direkt İle Anında 50 Bin Lira kredi alınabilen hizmetler arasında. Bunun yanında henüz Akbank müşterisi olmayan fakat olma amacıyla kredi ve kredi kartına başvuru yapan kişi sayısı da azımsanacak ölçüde değil. Burada özellikle kredi kartı başvurusu sonrası onay alan ve henüz onay almayan müşterilerin en çok merak ettiği husus Akbank Kredi Kartı Başvurum nerede oluyor. Sorusu bu olanların cevabını Akbank  Sorgulama sayfası  üzerinden yanıt veriyor. Fakat buradaki durum tamamen Akbank Direkt yada Akbank internet bankacılığı üzerinden gerçekleştiriliyor.

Akbank Direkt İle Öğrenme

Anlık takip amacıyla verilen bu hizmetin ana amacı başvurunuzun hangi aşamada olduğu ya da başvurunun nerede olduğu. Banka kredi kartı başvuru sonucunu SMS ile verebiliyor. Fakat bazı durumlarda bu onay süreci artabiliyor. Akbank direkt girişi sonrası başvurunuzun hangi aşamada olduğunu anlık takip etme imkanı bulunuyor. Buradaki takip Akbank’ın hizmete sunduğu kredi kartı markaları olan Axess, Axess Wings ve Axess Free ile diğer kredi türleri olan tüketici, taşıt, konut kredileri üzerinden oluyor.

Banka Şubesinden Öğrenebilirsiniz

Kredi kartı başvuru sonrası onay ve basımı için geçen süre sonrasında kişilere kuryeler aracılığıyla gönderiliyor.  Bankadan kartınızla birlikte kurye aracılığıyla Axess kredi kartı sözleşmenizde gönderiliyor ve size teslim esnasında kurye gerekli yerlerin imzasını sizden alıyor. Bu sözleşme bankaya ulaştıktan sonra da kredi kartınız kullanıma açılıyor. Karta başvuru, basımı ve size teslim için geçen süre yaklaşık 15 günü buluyor. Bu süre bankanın yoğunluğuna göre de değişiklik gösteriyor. Kart başvurunuzu yapabileceğiniz türlü yollar bulunuyor. Bu yollardan birisi olan banka şubesi üzerinden de başvuru sonrasında başvurunuzun nerede olduğunu öğrenebiliyorsunuz.

Müşteri Hizmetlerinden Öğrenme

Akbank kredi kartı başvurum nerede sorusunun cevabını alabileceğiniz bir diğer yol da Akbank Müşteri Hizmetleri. Bu hizmet için arayacağınız telefon numarası 444 25 25. Burayı aradıktan sonra henüz kullanıma açılmamış olan kartınızı sorgulayabilmeniz için canlı destek almak zorundasınız. Bu nedenle Akbank Müşteri hizmetlerine direk bağlanma başlıklı yazımızdan faydalanmalısınız.

Kredi Kartınızın Şifresini Alın

Kartın kurye tarafından size teslimi ile açılan kredi kartınızın öncelikli olarak şifresi alınması gerekiyor. Bu şifre alımı unutanlar için de aynı yolla yapılabiliyor. Bu anlamda 4 Adımda Akbank Direkt Şifresi alma başlıklı yazımız size rehber olacaktır. Akbank müşterilerine verdiği tüm hizmetleri sözleşmelere bağlamış durumda. Bu sözleşmeler de geçen zamanla birlikte sürekli güncelleniyor. Burada yasal olarak oluşan olaylar bu güncellemeleri zorunlu tutuyor. Akbank Kredi Kartı Sözleşmesi güncel olarak yayımlanırken buradan geçmişe dair tüm sözleşmeleri de inceleme fırsatı buluyorsunuz.

Akbank kredi kartı kullanan kişilerin kullanabildiği avantajlardan birisi de yapılan harcamaların taksitlendirme imkanları. Akbank Axess Ekstre Böldür olarak verilen hizmet bazı konularda kişiye büyük avantajlar sağlıyor. Burada peşin olarak aldığınız bir ürünü sonradan taksitlendirme imkanları buluyorsunuz. Örneğin cep telefonu alımlarında taksit yasağı bulunuyor. Bu ödemeyi yüklü olarak yapmak yerine sonradan taksitlendirmek sizi maddi olarak rahatlatabiliyor.

Yorum yapın

Krediler