Akbank Haberci Nedir? Haberci Ücretleri Ne Kadar?

Dört farklı paket halinde sunulan Akbank Haberci gerçekleştirilen bankacılık işlemlerinin anlık olarak SMS, e-mail yoluyla size bildirilmesi hizmetidir. Dört farklı paket sunulması nedeniyle de ücretler farklılık gösteriyor. Kısaca Akbank Haberci Ücretleri şu şekilde;

* Akbank Haberci Hesap Bildirimi 99 TL

* Haberci Kart Bildirimi 69 TL

* Akbank Haberci Kredi Kartı 69 TL

* Akbank Haberi POS 69 TL

Akbank Haberciye üye olmanın yolu Akbank şubelerine başvuru ile geçiyor. Başvuru sonrası hesabınız, kredi kartınız, POS cihazı gibi bankacılık hizmetlerine bağlı olarak hesabınıza yansıyan işlemler size bildiriliyor. Bildirimler sizin tercihinize göre gerçekleştiriliyor ki, SMS yada e-mail yoluyla alabilirsiniz. Yada isterseniz iki alternatifin ikisini de kullanabilirsiniz.

Kredi Kartı Akbank Haberci Bildirimleri

Kredi kartınıza bağlı olarak yapılan harcamaların anlık olarak bildirilmesi için Axess kartınıza bildirim talimatı verebiliyorsunuz. Bu talimat için en düşük tutar 50 TL olarak belirlense de sizler kendi bütçenize ve limitlerinize göre kendiniz için geçerli olan alt limiti belirleyebiliyorsunuz. Tamamen size kalmış bir durum.

Akbank Haberci Hesap Bildirimi

Hesabınız için para girişi ve çıkış işlemlerinin bildirimleri Akbank haberci hesap ile gerçekleştiriliyor. Buradaki en düşük limit 100 TL olsa da, yine sizin durumunuza göre kendiniz bu tutarı belirleyebiliyorsunuz. Bu limitler dahilinde hesabınıza para girişi olduğunda yada çıkışı olduğunda size bildirim anlık olarak yapılıyor.

Akbank Haberci Kredi

Akbank haberci kredi paketine üye olan kişiler genelde ticari işletme sahiplerinden oluyor. Ticarethane sahipleri bu paket ile almış oldukları krediler, son ödeme tarihleri gibi hususların bildirimlerini alabiliyorlar. Sahibi olduğunuz tüm ticari krediler için geçerli olan bu işlem için limitiniz bulunmuyor. Ticari firma Akbank POS cihazı kullanıyorsa bu cihaz ile ilgili işlemlerde bu hizmete dahil ediliyor ki, ayrıca bir paket alınması ve masraf yapılması söz konusu olmuyor.

Almış olduğunuz paketler ile ilgili olarak limit belirleme işlemleri şubeler üzerinden gerçekleştirilebiliyor. Akbank direkt kullanan müşteriler bu konuda daha şanslı durumda. Çünkü internet bankacılığı üzerinden giriş yapılması halinde mevcut hizmetler için SMS yada e-mail bilgi alımı açılıp kapatılıyor. Aynı zamanda limitlerde belirlenebiliyor ve istediğiniz zaman bu bilgiler için değişiklik yapabilme imkanlarınız da bulunuyor.

Akbank Haberci POS Paketinin Özellikleri

Önemli bir bilgi servisi olan Akbank Haberci POS cihazı sahipleri için yapılan taksitli, peşin yada faizli taksitli erteleme kampanyalarının bildirimlerini gerçekleştiriyor. POS cihazınız ile ilgili olarak vadeli alacak bilgilendirmeleri, bloke çözümleri, haftalık raporlar ve aylık POS raporlarının bilgilendirilmesi gerçekleştiriliyor.

Akbank Haberci Kredi Kartı Özellikleri

Gündelik hayatta insanoğlu olarak gerçekleştirmemiz gereken ödemelerimizi nakit olarak imkanlarımız olsa dahi unutabiliyoruz. Bu unutkanlıkların önüne geçmek için otomatik ödeme talimatları veriliyor olsa da, diğer bir alternatif yol da bankanın bu durumu size bildiriyor olmasıdır. Bu bilgilendirmelerden birisi de Akbank Axess Kredi kartı kullananların yaptıkları harcamalar, kalan kart limitleri, son ödeme tarihi, ödenecek asgari tutarlar gibi hususların kullanıcılara anlık olarak iletilmesidir.

Akbank Haberci Hesap Özelikleri

Bu bildirimlerin Akbank Haberci Hesap paketindeki içeriği biraz daha genişletilmiş olarak sunuluyor. Çünkü hesaba bağlı olarak yapılan bir çok husus bulunuyor. EFT ve havale girişi, maaş girişleri gibi diğer her türlü para girişi, düzenli ödeme talimatlarınızın gerçekleştirilmesi, vermiş olduğunuz otomatik ödemelerin yapılmasından sonra ödendiğine dair bilgi verilmesi, döviz alım ve satımlarınız, devlet tahvili yada hazine bonosu alım satım, fiyatlandırmalar gibi bütün hususlar Akbank haberci hesap ile size bildiriliyor.

Eğer bir Akbank müşterisiyseniz, özellikle hesabınız bulunuyorsa sayısız fırsatların adresi olan Akbank Direkt kullanılması gereken en önemli uygulama. Çünkü bu sayede istediğiniz işlemlere anlık olarak ulaşma imkanlarınız da olmuş oluyor. Örneğin döviz hesabınız yoksa anlık olarak açıp, döviz alımı yapabilirsiniz. Bu hesabınıza bağlı olarak Akbank Haberci özelliği ile işlemlerin size bildirimlerinin yapılmasını talep edebilirsiniz. Tüm bu işlemlerin hepsi size bir internet uzaklığında sunuluyor ki almak istediğiniz hizmetlerin hepsini bünyesinde bulunduruyor.

Yorum yapın

Krediler