Akbank Direkt İle Anında 50 Bin Lira Kredi

Son 7-8 yıldır  neredeyse bütün bankacılık ürünlerini kullandığım Akbank, anında kredi tahsisi yapan Akbank Direkt Mobil ile giriş yapmanız halinde anında 50 Bin Lira krediyi hesabınıza yatırıyor. Çok pratik ve hızlı bir kredi imkanını dijital yollardan yapılan başvurular neticesinde atacağınız birkaç adım sonrası bitirmiş oluyorsunuz ve geriye kredi taksitlerini ödemek kalıyor. Hatta ertelemeli alternatifinizi de kullanabiliyorsunuz. Akbank En Uygun Kredi Bulma sayfamızı inceleyebilirsiniz.

KISA BİLGİLENDİRME:Size anında diye reklam yapıldığına aldanmayın. Elbette tüm işlemer hemen o anda tamamlanmayacaktır. Belki hesabınıza para transferi anlık yapılacaktır ancak sonradan sizden bazı belgeler istenebilecektir. Ayrıca anında kredi talebinizin onaylanması yine 3-4 saati bulacaktır. Bu bilgiyi göz önünde bulundurarak ticari ve bireysel kararlarınızı şekillendirmenizde fayda var. Hele ki süreli bir işiniz var ise sakın tek başına bu krediye güvenip iş yapmaya kalkmayın.

50 Bin Lira Anında Kredi Akbank Direkt’te

Akbank müşterisi olmanız dahilinde Akbank internet bankacılığını ya da Akbank Direkt Uygulamasını kullanıyorsanız çok şanslı müşterilerden birisi olabilirsiniz. Google uygulamalarından indirebileceğiniz gibi İos telefonlar içinde uygulaması bulunan Akbank Direkt talebiniz doğrultusunda 50 bin liraya kadar krediyi hizmetinize sunuyor.

Kredi tahsisinin yapılmasındaki koşullar Akbank mevzuatında da aynı şekilde işliyor. Kredi almanıza engel olan bir hukuki sorun bulunmadığı takdirde kredi notunuza bağlı olarak Akbank İhtiyaç Kredisi almanız mümkün hale getirilmiş. Bunun için dijital şubeye giriş yaptıktan sonra krediye başvur butonu ile başlıyorsunuz ve gerekli adımlara internet şubesi sizleri yönlendiriyor. Dijital başvuru sonrası sisteme kayıtlı numaranıza gelen SMS kodu ile tüm şartları kabul etmiş oluyorsunuz ve dijital sözleşme sonrası gerekli onaylar ile birlikte istediğiniz tutar hesabınıza virman ediliyor. Yatırılan tutarı bankamatikler üzerinden çekebiliyorsunuz fakat burada limit söz konusu olduğu için yüksek miktardaki paraları çekmeniz halinde masraf ödeyebiliyorsunuz. Hesabınıza yatırılan parayı banka şubesinden masrafsız olarak çekebilirken yine internet bankacığı üzerinden eft ya da havale yapabilmeniz de mümkün.

Akbank Direkt ile almış olduğunuz kredilere ait sözleşmeler ve kredinin geri ödeme planı gibi hususlar ile talebiniz doğrultusunda yapılan masraflara ait dekontlar gibi dayanak belgelerinizi banka size mail yolu ile iletebilirken aynı zamanda yine internet şube üzerinden kendiniz de çıktı alabiliyorsunuz. Burada sözleşmeyi kabul ettiğinize dair imzayı da SMS kodu ile dijital yollardan gerçekleştiriyorsunuz ki banka şubesine kadar zahmet etmek zorunda kalmıyorsunuz.

Akbank Müşterisi Değilim, Anında Krediye Başvurabilir miyim?

Banka müşteri olmasanız dahi Akbank kredilerine başvuruda bulunabiliyorsunuz. Mevcut bir hesaba bağlı olarak açık internet bankacılığınız bulunmasa dahi Akbank internet sitesinden, SMS yoluyla da bu kredilere başvurabilirsiniz. Banka müşterisi olmadığınız için bankanın sizler hakkında ayrıntılı bilgiye ihtiyacı olabilir. Bu nedenle TC numaranıza istinaden banka size ön onay gönderiyor ve gerekli belgeler ile banka şubesine davet ediyor. Bu davete ikametgah, gelir belgesi gibi dayanak belgeleriniz ile birlikte icabet etmeniz istenebilir.

50 Bin Lira Kredi İçin Ne Öderim?

Akbank’ın müşterilerine sunmuş olduğu Güncel Tüketici Kredisi Faiz Oranı % 2,49 olarak belirlenmiş. Bu oran 36ay ya da 24 ay vadeler için geçerli. 36 ay için aylık 2,286 TL toplamda 82 bin 296 lira ödeme gerçekleştiriyorsunuz.

Oturduğunuz Yerden Kredi

Bankadan kredi talebi olması muhtemel kişilerin en çok sevdikleri tarafı fiziki olarak bir bankaya gitmenize ve bir banka çalışanı ile muhatap olmanıza ve bu muhataplık için sıra beklemenize gerek kalmıyor. Mesai saati kavramını gözetmeksizin istediğiniz saat ve gün içerisinde başvuru yapma imkanı ile krediyi anında alıp kullanma olanaklarına sahip oluyorsunuz. Başvurunuz ile krediye sahip olmanız ise birkaç dakika gibi bir süre içerisinde gerçekleşebiliyor.

Yorum yapın

Krediler