Akbank Axess Kredi Kartını İptal Ettirme

Akbank Axess Kredi Kartını İptal Ettirme. Kredi kartı kullandırma oranlarında en çok tercih edilen bankalar arasında yer alan Akbank’ın en çok tercih edilen kredi kart tipi olan Axess kredi kartının iptali için izlemeniz gereken adımlar hakkında sizlere bilgiler sunmak istiyoruz. Son yıllarda giderek artan kredi kartı kullanımına rağmen, kredi kartı kullanma konusunda mağdur olan kişilerin kart iptali için izlemesi gereken adımları buradan ele alalım.

Axess Kredi kartının avantajları

Akbank’ın müşterilerine sunduğu bu kart tipi içerisinde sizlere sunulan avantajlar arasında nakit ihtiyacınız olduğunda sizlere sunduğu nakit avans ve aynı zamanda taksitli alışveriş imkanları ilk sırada gelmektedir. Ancak bu avantajlara rağmen binlerce müşterinin kredi kartı kullanımı konusunda yaşadığı ciddi sıkıntılar kartlarını iptal ettirmek için bankaya başvurmalarına neden olmaktadır. Bu yüzden de bu kredi kartını iptal ettirmek istediğiniz zamana izlemeniz gereken yollar hakkında sizlere bilgiler sunalım.

Akbank Axess Kredi kartını iptal ettirme nasıl yapılır?

Kredi kartınızı iptal ettirmek istediğiniz zaman yapmanız gereken 3 farklı yöntem vardır. En çok tercih edilen yöntemin ise telefon bankacılığını kullanarak kredi kartı iptalini istemeniz olduğunu belirtelim. Akbank’ın telefon bankacılığı numaraları olan 444 25 25 numaralı telefonu veya ücretsiz hat olan 0850 222 2525 numaralı telefonu arayarak buradan kullanmakta istediğiniz kredi kartının iptalini istemeniz gerekmektedir. Müşteri hizmetleri ile yapacağınız görüşmelerde banka yetkilisinin ilk başlarda kredi kartınızı iptal ettirmemek için sizlere büyük bir çaba sarf ettiğini göreceksiniz. Ancak kredi kartınızı iptal ettirmek konusunda kararlıysanız yapmanız gereken kesin ve net bir şekilde bunu müşteri hizmetlerine bildirmek olacaktır.

Bunun dışında bankanın internet bankacılığı veya mobil bankacılık hizmetlerini de kullanarak kullanmakta olduğunuz kredi kartının iptalini buradan isteyebilirsiniz.

Banka Şubesinden İptal Ettirebilirsiniz.

Banka şubelerinden talep edilen kredi kartı iptali neden genel olarak müşteri hizmetlerinden yapılacağı yönünde bir yanıt ile yerine getirilmiyor. Fakat Akbank şubelerine giderek buradan kredi kartınızı iptal ettirmek istediğinize dair dilekçe doldurmak iptal için yeterli olabilir. Ancak bu yöntemin sizleri biraz uğraştıracağını belirtmek istiyoruz. Bu yüzden bu yöntem dışında ilk iki sırada belirttiğimiz yöntemleri kullanarak bu konuda kolay yoldan kredi kartınızın iptalini gerçekleştirme şansını yakalamış olabilirsiniz.

Yorum yapın

Krediler