Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri 444 00 00 – 0 850 22 00 00

Ziraat Bankası Çağrı Merkezi yada Ziraat Bankası Müşteri hizmetlerine ulaşabileceğiniz telefon numaraları 444 00 00  ve 0 850 220 00 00. Bu numaralara ulaşmanız halinde günün her saatinde bankacılık hizmetlerini alabilme imkanı veren Ziraat Bankası Müşteri İletişim Merkezi kişilere zaman, yer ve mekan bağımlılığını ortadan kaldırıyor. Ziraat İnternet & Mobil Bankacılığı kullanıcısı olabilirsiniz. Fakat internetin çekmediği zamanlarda da bankacılık hizmeti gerekebiliyor. Bu tür zamanlarda yardımınıza da Ziraat Bankası Çağrı Merkezi koşabiliyor.

Banka Şubesinden ve İnternet Bankacılığından Telefon Bankacılığı Başvurusu

Ziraat Bankası Çağrı merkezi yani iletişim merkezinden işlem yapabilmeniz için öncelikli olarak telefon bankacılığı müşterisi olmanız gerekiyor. Bu müşteri tipi hizmetini almadığınız sürece telefon bankacılığından işlem yapamıyorsunuz. Telefon bankacılığı hizmeti almak istiyorsanız öncelikli olarak Ziraat Bankası şubesine fiziken giderek başvuruda bulmanız gerekiyor. Tabi Ziraat İnternet bankacılığını kullanıyorsanız bu başvurunuzu bu alternatifi kullanarak yapabiliyorsunuz.

Müşteri Hizmetleri Merkezinden Neler Yapılır?

Burada Ziraat Bankası müşterilerine teker teker alabileceğiniz hizmetleri saymak oldukça uzun bir metin demek olacaktır. Fakat öncelikli olarak hesap işlemlerinizi buradan yapabilirsiniz. Hesap açma, kapama, hesap bakiyesi ve hareketleri, Para transferlerine konu olan virman, havale, eft, Ziraat Bankası cebe para transferi, döviz alım ve satımları yapabiliyorsunuz. Konu bir devlet bankası olan Ziraat olunca alabileceğiniz hizmet sayısı da buna oranla artmış oluyor.

Müşteri Hizmetlerinden Yatırım

Ziraat Bankası 444 00 00 ve 0 850 220 00 00 numarayı aradıktan sonra Ziraat Bankası Çağrı Merkezi sayesinde yatırım işlemleri yapabiliyorsunuz. Bunun için öncelikli olarak kullanılan döviz alımı ve satımı, yatırım fonu alım ve satımı, hazine bonosu ile devlet tahvili alış satışları, Eurobond ile Altın alım satımı ile Repo işlemlerini yapabiliyorsunuz.

Müşteri Hizmetlerinden Kredi Kartı İşlemleri

Ziraat Bankası Combo Kart kullanıcıları sahibi oldukları kartın ekstre ve borç bilgilerine, özellikle kaybolması halinde kayıp ve çalıntı bildiriminin yapılmasına, kredi kartı yenileme, kredi kartı hesap kesim tarihi değiştirme, ekstreleri mail yoluyla alma ve gönderme gibi talimatların verilmesi yapılıyor. Yüklü miktarda yaptığınız harcamaları sonradan taksitlendirme yapmak isterseniz, yada nakit avans ile taksitli avans işlemlerinizi bu yolla yapıyorsunuz. Kartınız ile yapılacak harcamalar, ödeme noktaları ve kısıtlamalar gibi otomatik ödeme talimatlarını da ayrıca Ziraat Bankası Telefon bankacılığından veriyorsunuz.

Ziraat Bankası Müşteri İletişim Merkezi OGS ve HGS İşlemleri

Otoyollarda ihtiyacınız olacak olan OGS ve HGS işlemleri de buradan yapılabilenler arasında. Bakiyeler ile yapmış olduğunuz geçişlere ait bilgilere buradan ulaşabiliyorsunuz. Ayrıca talimat işlemleri de yine 444 00 00 ziraat müşteri iletişim merkezinden geçiyor.

Müşteri İletişim Merkezinden Şifre Edinme

Bankacılık hizmetleri doğal olarak şifrelere bağlanmış bir hizmet. Burada bankamatik kartı, kredi kartı, internet bankacılığı gibi hizmetleri de şifreler ile alıyorsunuz. Bu hizmetleri alabilmeniz için ise şifrenizi edinmelisiniz. Buradan kart şifresi, mobil bankacılık ve telefon bankacılığı şifresi de ediniyorsunuz.

Fatura Ödemeleri Ziraat Müşteri İletişim Merkezinde

Ödemesini yapamadığınız ve hemen ödenmesi gereken faturalarınız olabilir. Bu işlem için Telefon bankacılığı sayesinde alacağınız destek sonrası faturalarınızı ödüyorsunuz, telefonlarınıza bakiyeler yüklüyorsunuz, vergi ödemeleriniz, trafik cezaları, eğitim harç ödemeleri, bağışlar ve SGK primlerinin ödenmesi yapılabiliyor.

Bilgi Alma Ziraat Müşteri İletişim Merkezinde

Bankacılık hizmetlerinin öğrenilmesinde önemli bir adım müşteri iletişim merkezi, Buradan kartların özellikleri, döviz kurlarındaki son rakamlar, vadeli faiz oranları, repo oranları ve bireysel güncel kredi faizleri de öğrenilebiliyor.

Sesli Yanıt Menüsü

Ziraat Bankası Combo Kart kayıp ve çalıntı işlemleri için 0 850 220 00 00 numarayı aradıktan sonra direk 0 numarayı tuşluyorsunuz. İngilizce işlem yapmak için ise 9 numarayı tuşluyorsunuz.

Yorum yapın

Krediler