0 850 222 0 900 – 0850 222 1 900 QNB Finansbank Müşteri Hizmetleri

Dijital çağ ile QNB Finansbank internet bankacılığı elbette ilerledi ve önemli bir potansiyel yakaladı. Bu anlamda tüketicilerde tüm işlemlerini banka şubeleri yerine internetten ve mobil bankacılık üzerinden gerçekleştiriyor. Fakat buradaki yol adı üzerinde internet sayesinde. Bu hizmeti ülke çapında alamayacağınız yer neredeyse GSM firmaları sayesinde hiç yok denecek kadar az. Yine internete ulaşamadığınız zaman bankacılık hizmetlerini alabileceğiniz ve teknik destek alabileceğiniz nokta geçmişten günümüze kadar gelen telefon bankacılığı ve müşteri hizmetleri ile çağrı destekleri. Bu anlamda QNB Finansbank 0 850 222 0 900 ile bireysel müşterilerine, 0 850 222 1 900 ile ise kurumsal müşterileri olan tüzelliklere teknik destek ve telefon bankacılığı hizmeti sunuyor.

QNB Finansbank Çağrı Merkezi

Yer ve zaman kavramı olmadan destek veren QNB Finansbank Çağrı Merkezi aramanız halinde sizin taleplerinize yanıt veren bir hizmet. Çağrı merkezi sayesinde onlarca bankacılık hizmetini alırken sorunlarınızın da çözüme kavuşturmuş oluyorsunuz. Bunun için her türlü desteği veren banka bireysel müşterilere ve tüzel kişiliklere farklı numaralar ile destek veriyor. Bireysel müşteriler 0 850 222 0 900 numarayı ararken, tüzel kişilikler ise 0 850 222 1 900 numarayı aramakla istediğine kavuşuyor. QNB Finansbank İnternet Bankacılığı hizmeti almayanlar telefon bankacılığını arayabiliyor.

QNB Finansbank Çağrı Merkezi sesle yönlendirme sistemi geliştirdi. Teknolojinin desteği ile tele sekreter yardımlarıyla tuşlamaya ihtiyaç duymadan da istediğiniz menüye ulaşma imkanı veriyor. Burada sesli yanıt sistemi ön plana çıkmış durumda ve müşteri bu işlem için öncelikle sesli yanıt sistemine de kayıt yapabiliyor.

QNB Finansbank ayrıca 0 850 222 2 900 numaralı destek ile talepleri ve önerileri de hafta içi ve mesai günlerinde sabah 9 ile akşam  saatleri arasında kabul edebiliyor.

0 850 222 0 900 QNB Finansbank Bireysel Müşteri Destek Hattı

En fazla kullanılan çağrı desteği bireysel kullanıcılar için geçerli diyebiliriz. Burada kişinin aldığı hizmetelere bağlı olarak şifre işlemleri, kredi ve kredi kartı işlemleri başta olmak üzere bu hizmetlere bağlı olarak ödeme planları, ekstreler, bekleyen provizyonlar, taksitler, sahip olduğunuz ve harcadığınız limitlere ulaşabiliyorsunuz. HEsaplarınıza bağlı olarak tanımlanan ek hesaplarınızın açılması, ödenmesi, hazır kredi kullanımları, Para transferine konu edilebilecek EFT ve Havaleler yapabiliyorsunuz. GÜnlük kullanımınıza bağlı olarak size çıkarılan faturaların ödenmesi, otomatik ödeme talimatları verilmesi, vergi ve MTV gibi ödemelerin yapılmasının yanı sıra aynı zamanda yatırım yapma imkanları da bireysel kullanıcılara veriliyor. Döviz ve altında güncel kur bilgeleri ile arbitraj işlemleri de yapılanlar arasında.

0 850 222 1 900 QNB Finansbank Tüzel Kişilikler Müşteri Destek Hattı

Ticari olarak kurulmuş ve faaliyet gösteren tüzel kişilikler QNB Finansbank 0 850 222 1 900 numaralı hattı arayarak hizmet alabiliyor. Burada alınan hizmetler ise başta hesap işlemleri olmak üzere, kredi kartı, kredi işlemleri, faturaların ve vergilerin ödenmesi, çek senet, POS işlemleri, bloke çözüm ve talepleri, yüksek miktarda para çekimi için para ayırtma talepleri gibi hizmetler alınabiliyor.

QNB Finansbank Sesli Yanıt Sistemi

QNB Finansbank’ın çağrı merkezi olan 0850 222 0 900 ve 0 850 222 1 900 numarayı aradığınızda ilk önce sizi sesli yanıt sistemi karşılıyor. Burada kendinizi sesli olarak tanıtmamız gerekiyor ve bunu da konuşarak yapıyorsunuz.

Çağrı Merkezi Güvenli mi?

Bankacılık işlemleri sizin şifreleriniz kanalıyla yapılan bir hizmet. Bunun için bu şifreleri kimseyle paylaşmamanız da önemli. Burada çağrı merkezinde yapacağınız işlemlerde şifreler kanalıyla yapılmaktadır. Sesli yanıt sistemi sayesinde yapılmasından dolayı şifrelerinde görünmesi ve kopyalanması söz konusu değil. Bu nedenle QNB Finansbank Çağrı Merkezi güvenli bir hizmet. Finansbank müşteri hizmetleri ücretsiz olarak hizmet veriyor.

Yorum yapın

Krediler