TRT Memur Personel Alımı Yapacak

  • 24 Ocak 2016

2016 senesinde çalışan alımları her şirket amaçlı başlamıştır. Yepyeni seneye açık pozisyonlarda elaman alımlarıyla başlamak isteyenler iş ilanlarını yayınlamaya başlamıştır. Bu firmalar içinde yer alan TRT Memur Personel Alımı Yapacak . TRT Müdürlüğü’nün yayınladığı yepyeni iş duyurusunda çalışan alımı amaçlı hangi pozisyonda çalışan alımı yapacağını ilan etti. TRT açık pozisyonlar amaçlı 2 çeşitli pozisyonda iş ilanı vermiştir. Alınacak meydana gelen çalışan amaçlı çeşitli kurallar aranıyor. Bunun amaçlı uyumlu meydana gelen bireylerin müracaat yapmasıyla adaylar incelenerek böyle alımlar ifade edilecek. İki çeşitli pozisyonda alımlar yapılırken 2 iş içerisinde çeşitli kurallar aranıyor. İlk olarak yayınladığı duyuruda Mali Denetçi yardımcısı amaçlı 10 kişi işe alınacak. 10 şahsiyet iş duyurusunda aranan koşullara uyan çalışan arasından 10 kişi seçilerek işe başlatılacaktır. Adaylarda aranan kurallar içinde Türk yurttaşı olma, KPSSP37 imtihanında 70 nokta almış olma, 35 yaşından kocaman olma, kamu haklarından yoksun olmama, adam adaylar amaçlı askerlik inşa edilmiş olması ve yurt içerisinde her meydanda çalışabilme imkanı olması bir an önce bakılacak meydana gelen şartlardır.

TRT Memur Personel Alımı Yapacak

Sınava müracaat etmek isteyenler TRT Evrensel Müdürlüğünün (www.trt.tam olarak.tr) adresinden yayınlanan müracaat formunun indirilmesi gerekir. Müracaat formunu doldururken konulacak meydana gelen resmin en pek 6 ay öncesinde çekilmiş meydana gelmesine uyarı edilmesi gerekir. Bu sayede incelemeler esnasında bireylerin tanınması sağlanır. Müracaat da bireylerin getirmesi gerekli olan öbür belgeler müracaat formunun indirilmesi ve eksiksiz olarak doldurulması, nüfus cüzdanı, 8 tane vesikalık, hukuki sicil kaydı ve kamu konusunda gerekli meydana gelen öbür vesikalarında bulunmasıyla başvurular meselesiz olarak yapılabilir. Anlatılan zaman içerisinde müracaatını uygulamayanlar bu vaziyette imtihana müracaat yapamazlar.

ikinci Olarak ifade edilecek meydana gelen çalışan alımı Idare Hizmetleri Profesyonel Yardımcısı kapsamında 20 kişi ile ifade edilecek. Bu meydanda 20 şahsiyet çalışan alımı ifade edilecek. 20 şahsiyet çalışan alımında adaylarda aranan kurallar içinde Türk yurttaşı olma, KPSSP37 sınavından 70 nokta almış olma, 35 yaşını geçmemiş olma, kamu haklarına sahip olma, yurt içerisinde her yerde çalışabilecek vaziyette olma ve erkeklerde askerliğin inşa edilmiş olması şartları yer ediniyor. Imtihana müracaat yapacak olanlar müracaatlarını TRT Evrensel Müdürlüğünün (www.trt.tam olarak.tr) resmi adresinden yayınlanacak meydana gelen müracaat formunu indirerek böyle indirdikten ardından gerçek ve eksiksiz olarak doldurmaları gerekir. Müracaatta takım forması eklenecek meydana gelen vesikalık resmin en pek 6 ay öncesinde çekilmesi gerekir.

TRT Genel Müdürlüğü’ne iş başvurusu

TRT Genel Müdürlüğü’ne iş başvurusu yapacak olan adaylar TRT Genel Müdürlüğü aracılığıyla yayınlanacak  tarihler içerisinde müracaatlarını yapmaları gerekir. Müracaat sayısı 400 kişi olarak ifade edilecek ve bu bireylerin almış meydana geldiği KPSS imtihan neticelerine yönelik alımlar ifade edilecek. Imtihan sonuçlarında en yüksekten başlanarak alımlar ifade edilecek. Müracaat yapacak olanların müracaat formu dışarısında müracaata giderken yanlarında götürmeleri gerekli olan belgeler içinde nüfus cüzdanı, 8 tane vesikalık, hukuki sicil kaydı ve kamu etik sözleşmesi amaçlı istenilen dokümanların olması gerekir. Bu dokümanlarda noksan olmaması ve verilen dokümanların gerçek verileri içermesi gerekir. Fakat böyle sorun yaşanmadan başvurular yapılabilir ve aralarından müracaat yapan bireylerin verileri incelenerek böyle seçimler yapılır.

Her 2 iş kapsamında da açık meydana gelen pozisyonlar amaçlı çalışan alımında gerekli meydana gelen KPSS sınavından edinilen sonuçlardır. İnternet sitesinde ifade edilecek meydana gelen ilan ile alımlar belirlenmiş zaman içerisinde müracaat yapan 400 aday arasından belgeler incelendikten ardından ifade edilecek. TRT içerisinde çalışmak isteyenler böyle imtihana müracaat inşa ederek haklarını deneyebilirler. Bu şekilde alımlar bu yil amaçlı ifade edilecek.

Bir önceki yazımız olan Evlere İş veren Firmalar Hangileri başlıklı makalemizde evde is veren firmalar İstanbul 2016, evde nikah şekeri yapımı bursa ve evde nikah şekeri yapma işi ilanları konya hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
error: Content is protected !!
Önceki yazıyı okuyun:
Evlere İş veren Firmalar Hangileri

Evde iş yapmak isteyenler amaçlı birçok çeşitli iş seçeneği arasından yapılan seçimlere yönelik firmalar ile bağlantıya geçilmesi şeklinde iş alma fırsatı...

Kapat