QNB Finansbank Güncel Kredi Faiz Oranları ve Başvuru Yolları

QNB Finansbank Güncel Kredi Faiz Oranları ve Başvuru Yolları: Eğitim, sağlık, tatil gibi farklı alanlarda ihtiyaç duyduğunuz nakit paralar için QNB Finansbank’ın tüketici kredilerine başvurarak uygun faizlerde kredi çekebilirsiniz. QNB ortaklığına kavuştuktan sonra kurumsal yapısını daha da genişleten Finansbank kredi faiz seçeneklerini de üst seviyelere çıkarmayı başarmıştır. Bankanın tüketici kredileri için belirlediği faiz oranı %1,27 seviyelerindedir. Bu faiz oranı ile alabileceğiniz krediler 30 bin TL seviyelerine kadar ulaşabiliyor. Çekeceğiniz bu kredilerde uygulanan vade seçenekleri de 36 aya kadar yükseltilmiştir. QNB Finansbank’ın farklı başvuru kanalları üzerinden kredinizi talep ederek nakit ihtiyaçlarını giderebilirsiniz.

QNB Finansbank Tüketici Kredisi Nasıl Başvurulur?

QNB Finansbank Tüketici kredilerine başvuru yapmak için banka şubeleri ile birlikte internet ve mobil bankacılığı da kullanabilirsiniz. Bankanın daimi müşterisi olan kişiler internet bankacılığı üzerinden başvuru yaptıktan sonra kredisini doğrudan internet üzerinden bile alabiliyor. Elbette bunun için gelir durumunuzun ve kredi sicilinizin iyi olması gerekiyor.

İnternet üzerinden ön başvurunuzu yaptıktan sonra banka sizlere telefon ile ulaşarak kesin onayı alır. Sonrasında krediniz hazırlanır ve talep etmeniz halinde direkt olarak internetten verilir. Ancak bu yolla yalnızca 15 bin TL’ye kadar olan kredileri internetten alabilirsiniz. Bankanın müşterisi olmayan ya da kredi sicilinde bozukluk olan kişiler başvurularını doğrudan QNB Finansbank kredi faiz şubeler üzerinden öğrenilebilir.

Muhtemel Alacağınız kredi tutarı ve Aylık Ödemeleri Şu Şekilde:

Tutar 12 Ay 24 Ay 36 Ay
10.000 996 581 445
20.000 1992 1162 890
30.000 2988 1744 1335

Alacağınız 36 ay vadede 10 bin lira için yapacağınız ödeme kalemleri ise şu şekilde;

Toplam Ödeme: 16.020,00 TL

Faiz : 6.020,00 TL

Kredi Tahsis Ücreti : 50,00 TL

Vergi : 1.175,89 TL

Hayat Sigortası 144,00 TL

QNB Finansbank Tüketici Kredisi Gerekli Belgeler

Tüketici kredilerinde talep edilen belgeler, Mortgage ve taşıt kredilerinde olduğu gibi detaylı değildir. Başvuruda nüfus cüzdanı, gelir belgesi ve başvuru formunun temin edilmesi yeterli olacaktır. Buradaki esas önemli belge elbette gelir belgesidir. Finansbank kredi faiz Gelir durumunuz 1500 TL ve üzerinde ise bankadan 10 bin TL’ye kadar tüketici kredilerini kullanabilirsiniz. Elbette bu miktarı aşan krediler için daha yüksek bir gelir beyanı yapmak gerekecektir.

QNB Finansbank Tüketici Kredisi Şartları

Bankanız tüketici kredisi kullandırma konusunda diğer kredi türlerinde olduğu gibi ayrıntılı düşünmez. Tüketici kredilerinde temel faktör yine kredi siciliniz olacaktır. Şayet kredi notunuz ideal seviyelerde ise ve bunun yanı sıra düzenli bir gelir beyanı yapabiliyorsanız, rahatça kredinizi bankadan alabilirsiniz.

Finansbank Kredi Faiz başvurusu sonrasında banka standart uygulama yaparken aynı zamanda kişinin ekonomik durumu, notuna bağlı olarak farklı isteklerde de bulunabiliyor. Bu isteklerin karşılanması halinde de kredi tahsisi yapıyor.

Bir önceki yazımız olan Banka Borç Sorgulama Nasıl Yapılır? başlıklı makalemizde borç sorgu banka, borç sorgulama ve kredi kartı borç sorgu hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
error: Content is protected !!
Önceki yazıyı okuyun:
Garanti BBVA Güncel Kredi Faiz Oranları ve Başvuru Yolları

Nakit paraya ihtiyacınız varsa bu anlamda başvuru yapabileceğiniz neredeyse tek adres bankalar. Eğer başvuran olarak siz istenilen niteliklere sahipseniz bankalarda...

Kapat