Mercedes Benz 0 319 Satışa Çıkarılıyor!

  • 24 Temmuz 2018

Ünlü marka Mercedes, klasik araçlar ile ilgili övgü dolu sözleri ile yine gündeme gelmiş durumda. Malumunuz efsanevi bir model olan 0 319 modeli, marka ile oldukça bütünleşmiş bir araç idi. Markanın ilk olarak 1955 yılında karşımıza çıkarılan o tasarım, özel olarak tanıtılan bir microbus halini almıştı ve bu şekilde kendi içinde alternatifsiz bir tasarım halini aldı.

Ocak Ay’ında Satışa Çıkarılacak Aracın Fiyatı 175 Bin Liradan Başlıyor

Tasarım olarak tamamen Mercedes üretimi olan bu araç için 18 ile 19 Ocak tarihleri arasında bir satış gerçekleştirilecek ve tahmini olarak 175 bin ile 200 bin doip olan bu araç, otomatik şanzuman ile ön plana çıkarıldığı için ve çift arka lastik ile havalı bir süspansiyona sahip olar arasında bir satış rakamına sahip olacak. Oldukça profesyonel ve doğrudan enjeksiyonlu bir motora sahlduğu için, gayet başarılı ve hızlı bir çözüm sunuyor diyebiliriz. Zamana dair gelişen, yenilikçi bir doku ile ön plana çıkarılan bu çalışmalar için, geç kalmayın ve sizler de kendi içinizde detaylandırılan her bir seçimi ve fırsatı online olarak incelemeye devam edin.

Hızlı ve Profesyonel

Oldukça hızlı, profesyonel ve yenilikçi bir çalışma bandında ilerleyen sitemiz için, gerçekten hızlı bir çözüm sunuyor ve sizler için bu çözümleri ön plana çıkarmaya devam ediyoruz. Mühendislerin bizzat restore ettiği bu araç, kullanılmış bir araç olmasına karşın, doğrudan geçmişten izler de taşıyor. Bu yüzden markanın iç mekanı eski orijinal ihtişamı ile oldukça net ve profesyonel bir yapı ile sunuluyor karşımıza. Bu yüzden Mercedes Benz 0 319 modelin bu denli ilerlemesi ve ön plana bu kadar güçlü bir şekilde çıkması için, bizler de büyük bir alternatif yenilik düşünüyor ve hepsini ön plana rahatlıkla çıkarıyoruz. Zaman kaybetmeyin ve sizler de bu güzel ve verimli çalışmaları rahatlıkla takip edin. Hemen hemen herkes için ayrıntılı bir çalışma sağlayan Mercedes, kaçırılmayacak bir çözüm ve fırsat sunmaya tüm hızı ile devam ediyor diyebiliriz. Zaman kaybetmeyin ve bu çalışmaları rahatlıkla takip edin.

Bir önceki yazımız olan Ziraat Bankasından Satılık İkinci El Araçlar başlıklı makalemizde ziraat bankasından araç satışı, ziraat bankasından hacizli araç ve ziraat ikinci el araç hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
error: Content is protected !!
Önceki yazıyı okuyun:
Hyundai Hidrojen Yakıtlı Araçlar İle Hızlanıyor

Hyundai, hidrojen yakıtlı araçlar konusunda şu sıralarda yeni bir atak yapmaya hazırlanıyor. Markanın karşımıza çıkartmış olduğu çalışmalara bakarsak, ihtiyaçlar adayı...

Kapat