Maille Kredi

  • 18 Ocak 2019

Dijital iletişimin yeni adresi internet üzerinden mailler ile gerçekleştiriliyor. Kişiler bütün iletişim kaynağını dijital adresine alarak yapma kolaylığını zaman geçtikçe daha çok kavrıyor. Bankacılık işlemlerinin sürekli gelişme göstermesi neticesinde bankalar da bu iletişim kaynağını açık tutuyor. Bankacılık hizmetlerini dijital ortamdan alan kişiler maille kredi alınabilir mi sorusunu da beraberinde getiriyorlar.

Çok ilginç bir yapıya sahip olan maille iletişim bankacılık sektörü de dahil olmak üzere gelen mesajlar tebliğ niteliğini taşıyor ve ileri de doğabilecek hukuksal çatışmalarda dayanak olarak kullanılabiliyor. Bankalar özellikle verdiği hizmetlerde meydana gelen artışların tebliğ niteliğinde olmasından dolayı yeni ücretlerini yansıtıyorlar ve bu durum neredeyse yasal. Durum böyle iken bankalardan hizmet alan tüketiciler de kredi kullanma talebini farklı yollardan bankalara iletebiliyor. Müşterisi olduğunuz bankanın internet bankacılığını kullanıyorsanız burada şanlısınız. Fakat farklı bir bankadan kredi talebiniz bulunuyorsa bu işlem için bankanın kredi başvuru yollarını denemeniz gerekiyor.

Maille Kredi Başvurusu

Bankalar her türlü başvuruyu kabul ediyorlar ve değerlendirmeye alabiliyorlar. Burada yapacağınız işlem krediyi almak istediğiniz bankanın mailine kısa bir başvuru metni göndermeniz yeterli olabilir. Buradan yapacağınız başvuruda en azından bir telefon numaranızı yazmanız, TC kimlik numaranızı yazmanız yeterli oluyor ve banka zaten arayış içerisinde olduğundan olumlu müşterilerine hızlı bir şekilde dönüş sağlayabiliyor. Maille kredi tahsisi yapılması imkansız olsa da, gerekli başvuruları yapmanız için engel değil. Başvuru neticesinde banka yetkilileri sizinle iletişime geçerek gerekli şartları iletebilir ve sizi yönlendireceği banka şubesinden hızlı bir şekilde kredi sahibi olabilirsiniz.

Kredi Başvurusunun Bir Çok Yolu Var

Bankaların vermiş olduğu kredi türleri hakkında araştırma yapıyor olabilirsiniz. Zaman zaman biz tüketicilerin yaptığı incelemeler aynı zamanda bir fırsat gibi karşımıza çıkabiliyor. Bu fırsatları değerlendirebilmeniz için alacağınız krediye başvurular internetten, banka şubelerinden, SMS yoluyla, Bankamatiklerden yapılabiliyor. Yani bir banka müşterisi olmasanız dahi ATM üzerinden kredi yada kredi kartı başvurusu yapabilmeniz çok kolay. Sizlere buradan anında kredi imkanı verilmiyor olsa da, başvurunuz değerlendirmeye alınıyor ve olanaklar dahilinde kredi alabilmeniz için ilk adımlar atılmış oluyor.

Anında Kredi İçin Müşteri Olun

Bankalardan hızlı ve anında kredi sahibi olunabilmesi için bu bankaların müşterisi olmanız gerekiyor. Aksi takdirde hesap açılımı, banka şubesi derken işlemler uzayabiliyor. Bu nedenle müşterisi olduğunuz banka, kredi kartınız bulunuyorsa bu kartınız üzerinden Bankamatiklerden yapacağınız başvurular neticesinde küçük limitler dahilinde de olsa kredi alabilmeniz mümkün hale geliyor.

Kıcasa maille kredi tahsisi yapılması mümkün görünmezken, şartlar dahilinde maille kredi başvurusu yapabilir ve alacağınız krediye ilk adımı atabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan 2019 Öğretmenler Günü Kredileri Güncel Krediler başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
error: Content is protected !!
Önceki yazıyı okuyun:
Kredi Puanı 0 İken Kredi Çekmek

Eğer kredi notunuz 0 ise ve bankalardan kredi çekmek istiyorsanız, bankalar size kredi verebilmek için bazı şartları karşılamanızı bekleyeceklerdir. Kredi...

Kapat